از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

نمیتوان کمکی به کاهش دمای احتراق کرد اما خوشبختانه راه حل درون موتور است و نیازی به جستوجوی چندانی برای آن نیست؛ گازهای خروجی اگزوز. وقتی درون حال دیدن این موتورسیکلت هستید کیفیت ساخت کلیـه قطعات آن با چشم نظر شما را بر آورده مـیسازد و مـیتوانید تشخیص دهید کیفیت ساخت قطعات خوب بوده و با توجه بـه قیمت آن ارزش خرید را دارد.

در این وضعیت ابتدا باید سطح مایع خنککننده را کنترل کرده و پس از آن اقدام به کنترل روغن هیدرولیک داخل گیربکس کرد. پس از دقایقی خودم رو توی خیابون پهن و خلوتی که با وجود درختهای افرا و ساختمونهای بلند مرتبهاش، یکی از خیابونهای شکوهمند تهران میشد خطابش کرد پیدا کردم.

اصلی ترین عاملی که باعث پاره شدن تسمه تایم می شود استفاده از دوره های بالای موتور، مخصوصاً دورهای بیشتر از ۴۰۰۰ دور در دقیقه است که باعث استهلاک سریع قطعات می شود بسیاری عادت دارند در مواقعی که هیچ نیاز به شتاب گیری سریع و زیاد نیست به موتور فشار بیاورند، حرکت در بیشتر دنده ها را تا دور موتورهای بالا ادامه می دهند به گونه ای که عقربه دور موتور به محدوده قرمز ( Red line ) می رسد و در این شرایط نه تنها تسمه تایم بلکه تمامی قطعات موتور تحت فشار شدید قرار می گیردند.

در حال حاضر فعالیت های گروه اگزوز سازی پیاصنعت در زمینه تولید مجموعه اگزوز لیفان x60 ، مجموعه اگزوز لیفان 520 و همچنین اگزوز لیفان 620 می باشد. شکستگی و پارگی مسیر اگزوز می تواند باعث بروز مشکلاتی برای خودرو شود.

خنثی کننده هرگز به اندازه کافی گرم برای تبخیر تراکم نیست و رطوبت با مواد شیمیایی موجود در اگزوز ترکیب شده است تا ترکیبات خورنده ای را که فلز مصرف می کنند ایجاد کند که می تواند منجر به زنگ زدگی و فروپاشی ساختاری داخلی شود.

مصرف سوخت گرچه با توجه به معیارهای جهانی بالا، و این خودرو توانایی پیمودن مسافتی به طول 16 مایل با هر گالن سوخت (معادل 14.7 لیتر در هر 100 کیلومتر) مسیر شهری، 24 مایل با هر گالن سوخت (معادل 9.8 لیتر در هر 100 کیلومتر) مسیر بزرگراهی و 19 مایل با هر گالن سوخت (معادل 12.4 لیتر در هر 100 کیلومتر) به صورت میانگین با گیربکس 6 سرعته دستی و 16 و 26 و 20 با با هر گالن سوخت (معادل 14.7 و 9.0 و 11.7 لیتر در هر 100 کیلومتر) با گیربکس 10 سرعته اتوماتیک دارد، اما نگاهی به توانایی های پیشرانه و شتاب و حداکثر سرعت شورولت کامارو 2020 تیپ های SS و LT1 توجیه مناسبی برای این ارقام خواهد بود.

با کلنجار رفتن با خودم به هیچ جایی نمیتونم برسم! صورتم رو با دست پوشندم. با هر مقدار خرید تخفیف بگیرید. آهان؛ میگم سرکار آریان هستم از سازمان جهانی کشتار دسته جمعی باند نهنگ آبی مزاحمتون میشم؛ هوم؟

خب خانم آریان چه توضیحی داری؟ اگه قدم از قدم برندارم آرنیکا هم سرشو به باد میده و اونوقت دیگه اوستایی باقی نمیمونه!

فیلتر هوای معمولی خودروها خاصیت خنککنندگی نداشته و از طرف دیگر توان ارائه هوای زیاد به موتور را در زمان موردنیاز ندارند. نفسی از هوا گرفتم و جلوی تنها عمارت شمالی این خیابون ایستادم. آخه خدایا تو بگو الان باید چیکار کنم؟

تو توی رویات کم آوردی توی واقعیت میخوای چیکار کنی؟ میخوای در بزنی بگی کی هستی؟ آنالیزهای SEM موید ترسیب فلزات پالایوم و ردیوم بودند. وای خدا! با دست ضربهی محکمی به پیشونیم کوبیدم و روی جدول نشستم.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *