از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

معمولاً صدا با سرعت وسیله تغییر خواهد کرد، و ممکن است در سرعت­های مختلف قطع و وصل شود. شگفتی اصلی که قطعاً از شنیدن آن حیرتزده خواهید شد، مشخصات انجین و قدرت احتراق و رانش نسل جدید نینجا است.

پیش از هر چیز چراغهای دوقلوی جلو از فرم قبلی خود خارج شده و دو چراغ LED مدرن تا حدی خطی شکل با حاشیه فلاپ ضخیم اخمو، تهاجمی و خشن پیدا کردهاند. طراحی نینجای جدید تغییرات جدی به دنبال داشته و کارشناسان آن را بهعنوان زبان طراحی جدید خانواده نینجا شناسایی کردهاند.

کمپانی کاوازاکی به شکل غیرمنتظرهای در نمایشگاه موتوشو توکیو 2017 ژاپن، از سری جدید نینجا 250R (ریس) پرده برداشت و بازدیدکنندگان این نمایشگاه را سورپرایز کرد. آخرین حرف هایی که قبل از اینکه خودش رو به آغوش باد بسپاره و از پل پرت کنه گفته بود توی ذهنم مکرر رژه رفت و قلبم رو به نابودی کشید و ذهنم رو به ناقوس مرگ دعوت کرد.

ما مدعی نیستیم که این یک جادوست و یا همیشه همه مشکلات شما را حل خواهد کرد. حالا کاواساکی ثابت کرد به سادگی از رقابت باز نمیماند و میتواند همچنان قدرتش را به رخ هوندا بکشد.

درحالیکه که مدتها بود در شبکههای اجتماعی در مورد طراحی نسل جدید نینجا گمانهزنی میشد و تصاویر جاسوسی و طرحهای مختلفی منتشر و مورد بحث قرار گرفته بود، ولی هیچیک از این گمانهزنیها با حقیقت مطابقت نداشت.

به همین منظور کاتالوگ اگزاست فن را شرکت های تولید کننده در دسترس خریداران قرار می دهند تا افراد با در نظر گرفتن تنوع محصولات بتوانند نیاز های عمده و جزیی خود را بر طرف کنند.

دماغه موتورسیکلت شکل آئرودینامیک تری پیدا کرده و زاویه بیشتری دارد و به قول معروف نوک تیز شده که این امر در شکافت و دفع اثر منفی باد مؤثر است.

روغنسوزی یک اصطلاح مکانیکی و به معنی راه یافتن روغن به محفظه احتراق و شرکت در فرآیند احتراق است. قسمتی که درباره عملکرد مبدل کاتالیزوری به هنگام خروج دود ناشی از روغن سوزی بود را به خاطر دارید؟

کاتالیزور اسپرت PERFORMANCE CATALYTIC CONVERTERS باعث افزایش طول عمر اگزوز و همچنین باعث کاهش آلودگی حاصل از خروج دود حاصل از احتراق میشود.

از باب اهمیت این میزان قدرت انجین در نظر داشته باشید که نسل قبلی نینجا 32 اسب بخار نیرو داشت و هوندا سی بی آر 250 با موتورسیکلت جدیدش توانسته بود انجینی با قدرت 38.7 اسب بخار تولید کند و برای نینجا شاخ و شانهای اساسی بکشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *