از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

اگر از درمان های خانگی و سنتی یا داروهای دست ساز عطاری ها استفاده کنید امکان بر جای ماندن سوختگی بیشتر خواهد بود و اگر از پانسمان های نوین خارجی یا پماد های استاندارد رایج درمان سوختگی ستفاده کنید قاعدتا امکان اینکه جای سوختگی کمتر بماند وجود دارد.

لنت ها روغنی شده اند و بايد تعويض شوند. يک قسمت از اتصالات فرمان شل و يا خراب شده است و بايد تعويض شود. مطمئن شوید که تمام گاز داخل اتومبیل برابر تمام گاز کاربراتور است.

اگر برای تمام قسمت های لوله از پچ استفاده می کنید، مطمئن شوید که مرکز پچ یا وصله مورد استفاده روی سوراخ یا نشتی قرار دارد.

به هر حال پس از آنکه هدرز یا منیفولد ، دودها را به لوله اگزوز رسانید ، معمولا اولین قطعه ای که در راه لوله اگزوز قرار می گیرد ، مبدل کاتالیتیک می باشد.

متخصصان یک سیستم پیشین را ایجاد می کنند، به صورت بصری و فنی حکاکی موتور سیکلت شما (قدرت 3 تا 5 افزایش می یابد قدرت اسب)، با این حال، لذت بخش تر برای انجام آن با دست خود را.

بنابراین برای استفاده از موتور برقی به سوخت بنزینی نیاز نخواهید داشت. توضيح مشکل: همه چيز خوب کار می کنيد تا اينکه شما در پشت ترافيک قرار می گيريد و از ترمز زياد استفاده می کنيد . لنت های شما روغنی شده اند و بايد تعويض شوند.

لنت هايي که برای شما نصب شده اند دارای کيفيت خوبی نيستند و بايد تعويض شوند. صدا خفه کن مستقیم به سادگی دارای گیره ای نیست که باعث کاهش صدا شود.

علاوه بر این، صدای جامد در هنگام رانندگی در ترافیک، به ایمنی یک موتورسیکلت کمک می کند و آن رانندگان که تشخیص نمی دهند، اغلب متوجه می شوند که در دستگاه آینه عقب قابل توجه است. اینجاست که دلکو باید برق را در زمان مناسب برای جرقه زدن راهی شمعهای هر سیلندر کند.

در هنگام ايست، ترمزها بايد خيلی محکم فشرده سوند تا خودرو را ساکن نگاه دارند. توضيح مشکل: فشردن پدال ترمز باعث توقف خودرو نمی شود . بنظر می رسد که ترمزها در يک سمت خودرو خوب کار می کنند و در سمت ديگر کار می کنند.

خوانندگان توجه کنند صحبت از کمبود قطعه نیست . بنابراین تعویض و یا تعمیر این قطعه در صورت خرابی، امری بسیار مهم است. روغن ترمز خيلی کم است و يا تمام شده است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *