از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

امروزه اين محدوديتها باعث شده است كه كارخانههاي توليدكننده اتومبيل به يك انقلاب تكنيكي دست بزنند تا از يك سو مصرف كننده كه انتظار دارد اتومبيلي با مصرف كم و راندمان بالا داشته باشد، و از سوي ديگر قانون كه انتظار حداقل آلودگي را دارد را راضي نگه دارند.

اين دلايل باعث شده كه در اكثر خودروها از سيستم تخليه استفاده شود به اين ترتيب كه هواي تازه از يك طرف وارد پوسته شده و با رقيقسازي آلايندهها از طرف ديگر خارج شود. استانداردهاي اروپا براي آلايندهها از پيچيدگيهاي زيادي برخوردار بوده است.

سایلنسر منبع اگزوز دیزل ژنراتور جذب کننده صدا (Absorptive Silencers): این سایلنسر از لحاظ ساختمان داخلی شامل فایبر گلاس یا عایق شیشه ای E است. علاوه بر این ، دسته ای با طراحی زیبا در قسمت بالای آن وجود دارد که به شما راحتی می دهد.شرط می بندم شما پنل LCD را در جلو دوست خواهید داشت.

توصیه ما به شما این است که تمامی آن ها را از یک مارک خریداری کنید تا در صورت بروز مشکل و خرابی دیگر بین چندین شرکت خریداری شده سر در گم نباشید و تمام خدمات را تنها با مراجعه به یک شرکت دریافت کنید که این بسیار در صرفه جویی وقت و هزینه به شما کمک می کند.

در جدول شماره 3 تا 5 استانداردهاي اروپايي و آمريكايي گازهاي آلاينده خودروها ملاحظه ميگردد. با وجود اينكه اين عمل از مشكلات فوق جلوگيري ميكند، ولي خود به دليل تخليه گازهاي آلاينده خروجي به اتمسفر، مشكلاتي را براي محيطزيست ايجاد ميكند.

با ايجاد آلودگي محيط و افزايش خودروها، لزوم ايجاد محدوديتهاي قانوني در ميزان گازهاي آلاينده خروجي اجتناب ناپذير است. جهت تخلیه هوا و یا هوارسانی در کانال های طویل.از این اگزاست فن تهویه استفاده میشود. در اتاقک های سایلنت یا به اصطلاح کانوپی سایلنت در بخش انتهایی سایلنسر اگزوزی تعبیه میشود که وظیفه کاهش صدای خروجی از اگزوز را به عهده دارد و تاثیر به سزایی در بحث صداگیری ژنراتور خواهد داشت ,ابعاد این سایلنسر ,ضخامت ورق ,جنس و ضخامت پشمه سنگ ,نوع طراحی این سایلنسر در عملکرد آن تاثیر زیادی خواهد داشت .

ویو رادیسون 125 دارای موتور (پیشرانه) تک سیلندری و چهار زمانه می­باشد که با دو سوپاپ خود توانایی تولید 9 اسب بخار را در 6.992 دور در دقیقه و همچنین 10.4 نیوتون متر گشتاور را دارد.

وی در ادامه با اشاره به معادنی که در لیست صنایع آلاینده قرار میگیرند گفت: این معادن هزینه خود را از منظر آلایندگی پرداخت میکنند و این اعداد، اعداد بزرگی است و اعمال این قوانین تنبیهی میتواند صنعت را مقید به اصلاح کار خود کند و معادن آلاینده باید یک درصد فروش خود را هزینه این کار کنند.

لذا اين صنعت مي تواند محرك مهمي درجهت رشد صنايع مختلف هم از جهت كسب در آمد و هم به لحاظ ايجاد تقاضاي موثر براي ساير بخش ها تلقي شود.

وقتي كه موتور خاموش شد گرماي موتور مقداري از سوخت را تبخير نموده و به اتمسفر رها ميكند. مخزن كاربراتور نيز در زماني كه موتور كار ميكند پر ميباشد. علاوه بر این ویژگی های آیرودینامیکی به منظور بهبود ثبات در سرعت بالا ، چرخ های آلیاژی و فضای داخلی چرمی به خودروهایی مانند اسپویلرهای عقب و تقسیم کننده های جلو اضافه شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *