از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

در حال حاضر فعالیت های گروه اگزوز سازی پیاصنعت در زمینه تولید مجموعه اگزوز لیفان x60 ، مجموعه اگزوز لیفان 520 و همچنین اگزوز لیفان 620 می باشد. این شرکت در حال حاضر سومین شرکت بزرگ صادر کننده خودرو در چین محسوب می شود و در ایران با همکاری شرکت کرمان موتور اقدام به تولید تعدادی از خودروهای ساخت خود نموده است که از جمله آن ها می توان به لیفان ایکس 60، لیفان 620 و همچنین لیفان 520 اشاره کرد.

گروه خودرو سازی لیفان از شرکت های چینی فعال در زمینه تولید خودرو ایران محسوب می شود. تلاش ها در مجموعه اگزوز سازی پیا صنعت همواره برای تولید بهترین محصولات بوده است . در روش دیگر این ضایعات پس از آماده سازی اولیه مثل سوزانده شده و آسیاب شدن، غالکاری می شوند و سپس فات گرانبهای موجود در آنها بازیافت می گردد.

اما تولید صدای زیاد در موتور خودرو شما ناشی از کاهش سطح روغن موجود در پیشرانه است و این امر بهدلیل حرارت و اصطکاک ناشی از حرکت قطعات دوار که منجربه تبخیر روغن میشود، رخ داده و بهاین ترتیب اصطکاک میان قطعات دوار بخش فوقانی موتور افزایش یافته و منجربه تولید و برخاستن صدا از پیشرانه میشود.

اما برخی مالکان خودروها بهاین موضوع اهمیت چندانی نمیدهند و از روغنموتورهایی برای پیشرانه خودرو استفاده میکنند که نسبت بهمدل استاندارد توصیهشده از سوی کارخانه گرانروی یا ویسکوزیته پایینتر یا بالاتری دارد. به گزارش «اخبار خودرو»،باتوجه بهاینکه خودرو شما دارای 16 سوپاپ در سرسیلندر و دو میلسوپاپرو است، درزمینه روانکاری نسبت بهسایر پیشرانههای مشابه با تعداد سوپاپ کمتر، از حساسیت بیشتری برخوردار است و دراینباره همواره بهاستفاده از روغنموتوری توصیه میشود که مورد تایید کمپانی سازنده یا مونتاژکننده خودرو باشد.

با توجه به وزن کم از پره است که یک قدرت موتور بزرگ مورد نیاز است. بلافاصله با یک تعمیرگاه تماس گرفته و برای پیگیری بعدی صدا ماشین را اطلاع دهید. 9 – در صورتی که خودرو کاملا سرد باشد اگر کاتالیزور را با دست تکان دهید و صدایی شبیه تکان خوردن سنگریزه در داخل آن به گوش برسد نشانه ای از ریختن شبکه های داخل آن است.

بعد از مشاهده خروج آب از لوله اگروز در ابتدا باید نوع آن مایع را تشخیص دهید و متوجه شوید که مشکل از کجاست.

خودرو لیفان 520 مدل 92 دارم و بیش از سهماه است که از تعویض روغنموتور آن میگذرد و حدود دو هفته است که در زمان روشن شدن، صدای زیادی از بخش بالای موتور خودرو بهگوش میرسد. بر این اساس میتوان گفت عمدهدلیل تولید صدای زیاد از بخش سرسیلندر موتور خودرو شما بهاستفاده از روغنموتور نامناسب مربوط میشود.

در ویدئویی که میبینیم صدای اگزوز دو ابرخودروی مطرح بازار یعنی مدل تولیدمحدود و سفارشی فراری FXX K و مدل فوقالعاده زیبای مک لارن P1 GTR به رقابت گذاشته میشود. DS501 علاوه بر طراحی تخصصی داخلی خود که موجب ایجاد صدایی دلنشین و زیبا میشود ، با بهره وری از سیستم سایلنسر توانایی ایجاد دو حالت صدای اسپرت و فابریک را در خود جای داده است تا علاقه مندان بتوانند علاوه بر زینت بخشیدن به خودروی خود ، با خیالی راحت از صدای گاز دادن خود نهایت لذت را ببرند و در مواقع نیاز با نصب آسان و راحت قطعه سایلنسر صدای خودرو را به حالت فابریک برگردانند.

اگزوز این موتورسیکلت برخلاف اکثر موتورسیکلتها که اگزوزشان در کنار چرخ عقب قرار میگیرد، از لابهلای فریم عبور کرده و بهموازات زیر زین از پشت بدنه بیرون آمده تا نمایی جذاب برای آن به وجود آورد. این محصول در تمامی خودروهای داخلی و خارجی تا حجم موتور 3200cc قابل نصب میباشد.

سیستم اگزوز قابل حمل جوش یکی از مهمترین سیستم های جمع آوری گرد و غبار در محصولات چاه است. فروشگاه اِگزو گیم به عنوان عرضه کننده رسمی و تخصصی محصولات گیمینگ، سیستمهای تخصصی در بودجههای مختلف را برای گیمرهای عزیز فراهم میکند..

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *