از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

نیاز است که یک مکانیک متخصص، صدا را بررسی کند و اگر تشخیص داده شد که مشکل از گژنپین است، موتور باید جهت تعمیر باز شده و پیستون و شاتون بیرون آورده شود و بررسی گژنپین انجام شده و در صورت نیاز گژنپین تعویض گردد.

برای عملکرد درست شمعها خوب است که به صورت منظم شمع تعویض گردد، زمان مناسب برای تعویض شمع بعد از هر 10000 کیلومتر کارکرد موتور سیکلت میباشد. امروزه جوانان بسیاری در ایران وجود دارند که برای نصب اگزوز های اسپرت به مراکز فنّی مراجعه میکنند و این نوع سر اگزوز و منبع اگزوز های اسپرت از محبوبیت بسیار بالایی در میان این قشر برخوردار هستند.

تا 92 هفته ای دوبار از تهران تا پرند رفتم دانشگاه و معمولا 2تا 4 نفر تو ماشین بودند… 92 من ماشین خریدم و سمند رو دادم به خانواده (فروختم) از خرداد92 تا امروز بیش از 50 بار ماشین از تهران تا دیلمان رفته …

در کل بنده بعداز طی مساف هشتادهزار کیلومتر بعداز حدود سه سال جزء سروصدای جزیی در تزیینات داخل ماشین هیچگونه مشکلی با موتور پر شتاب و قدرت و بدون صدای ماشین ندارم و از لحاظ موتوری و فنی ازش راضی هستم.

بطوریکه در هنگام ابتدا به ساکن جهت حرکت در دنده یک ماشین بشدت میلرزید که با زحمت توانستم در نمایندگی کاویانی واقع در خیاببان چالوس کرج پذیرشش کنم و بدون صرف حتی یک ریال هزینه؛ دیسک و صفحه را گارانتی و تعویض کنم!

بعداز طی مسافت 3500 کیلومتر ستونهای وسط دربها به صدا افتاد و مهمتراز این دیسک و صفحه کلاچ خراب شد! دیسک و صفحه کلاچ و بلبرینگ هان اشمـیت پژو 405 – HANN SCHMIDT… دسته موتور كامل گرد فلزي پژو 405, 31226, وجودي(F-395000).

بر خلاف ضد تبلیغی که برای موتورهای ایی اف سون میشود و میگویند دسته موتور و واشر اویل ماژور زود خراب میشوند و روغن ریزی پیدا میکنند؛ ماشین بنده خوشبختانه این مشکلات را نداشت.

از طرفی، اگر فشار یک موج حداکثر و فشار موج دیگر حداقل باشد و دو موج دقیقا متضاد یکدیگر باشند، یکدیگر را خنثی میکنند؛ به این حالت، تداخل مخرب گفته میشود.

در این کلید نسل-دوم یک سنسور با تراشۀ هوشمند نیز تعبیه شده است. خطوط برجسته روی کاپوت که تا ستونهای A امتداد یافتهاند، نقش موثری در با ابهت نشان دادن این محصول دارند. از لحاظ قدرت؛ سرعت و شتاب اولیه با موتورهای پژویی معمولی قابل قیاس نیست و بسیار بهتراز آنها میباشد.

تنها اشکالی که به موتورهای ایی اف سون میتوان گرفت اینکه؛ اگر مدت طولانی در ترافیک باشی و نیم کلاچ حرکت کنی امکان داره که بعداز اتمام ترافیک و روان شدن حرکت موتور ممکنه اندکی کپ کنه و اندکی از شتاب اولیه اش برای مسافت کوتاهی کم بشه که بعداز پیمایش مسافتی این حالت برطرف میشه.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *