از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

سیستم ترمز موتور را نیز همانند سیستم ترمز اگزوز باید بهصورت مداوم مورد استفاده قرار داد و اینطور نیست که تنها در شیبهای تند از آن استفاده کنید. نکته: در مناطق مرطوب و بارانی خصوصا در فضای باز در شمال کشور و یا بر روی اسکله و یا شناور استفاده از صداخفه کن اگزوز با ورق استیل استفاده می شود که هزینه آن نسبت به ورقه فولادی تقریبا سه برابر بیشتر می باشد.

فن های آکسیال(دیواری ، کانالی ، جت فن ، اگزوز فن ، سقفی و خانگی ) و همچنین محصولات خاص شامل : هواکش های سرد خانه ای یا کندانسوری ، کوره هوای گرم صنعتی (هیتر) ، ساید چنل ، سیکلون ، سیستم تصفیه دود و انواع فن های تابلویی در ابعاد و ولتاژ های مختلف ( AC-DC ) جهت تابلو های برق و مخابراتی فعالیت دارد.

درصورت خرابی دندانهها و یا بریدن تسمه مذکور، میل بادامک اصطلاحا از تایم خارج شده و سوپاپهایی که نابههنگام باز شده و پایین آمدهاند با سطح بالای پیستون برخورد مینمایند و عاملی برای خرابی پیستون و کج شدن سوپاپها و یا خرابی سیلندر، سرسیلندر و شاتونها خواهد شد.

باتری در محل نصب بایستی بهگونهای محکم شود تا تکانهای شدیدی که به آن وارد میشود باعث ریزش صفحات آن نگردد.

عدم تنظیم و هماهنگی بین میل سوپاپ و میل لنگ (رد کردن تایم) باعث عدم شتابگیری مناسب، ریپ زدن، افزایش مصرف سوخت و… به منظور عدم آسیب به تجهیزات الکترونیکی خودرو و عمر مفید و طولانی باتریهای خودرو، قطعات استاندارد را از فروشگاهها و نمایندگیهای مجاز تهیه نمایید.

هنگامیکه ظرفیت باتری پایین باشد، برای راهاندازی خودرو، مدت زمان استارت افزایش مییابد و گاهی این استارتهای طولانی باید چندین بار متناوب و متوالی انجام شود تا موتور خودرو شروع به کارکند. استارتزدنهای طولانی مدت و متوالی، باعث گرمشدن بیش از حد استارت و باتری شده و منجر به خرابی آنها میگردد.

هیچگاه نباید الکترولیت باتری شارژ شده را تخلیه نمود زیرا در این صورت صفحات منفی آن در مدت زمان کوتاهی با اکسیژن هوا ترکیب شده و اکسید میشوند، در این حالت صفحات مثبت نیز بلافاصله سولفاته شده و در نهایت باتری غیرقابل استفاده خواهد شد.

مناسببودن ظرفیت و توان باتری با سیستم برقی خودرو، باعث کارکرد مطلوب سیستمهای خودرو خواهد شد. صداهای اضافی در اتومبیل باعث میشود لذت رانندگی کمتر شود و شما را حساس به صدای مورد نظر کند. فیلرگیری در خودروها باعث عملکرد بهتر و افزایش طول عمر موتور ، کاهش الودگی صدا و آلودگی هوا ، کاهش مصرف سوخت ، شتاب گیری بهتر و سریعتر خودرو میشود.

توجه: در صورتیکه سطح الکترولیت باتری پی درپی کاهش یافته و نیازمند افزایش میباشد، نشاندهنده ایراد در مدارات و اجزای الکتریکی است که باعث شارژ بیش از حد باتری میشود.

همانطور که گفتیم آب روغن قاطی کردن اغلب به واشر سرسیلندر خودرو مربوط است. نـکته: سطح بیرونی و داخلی تسمه نو، بر اثر تا کردن نبایستی ترک و شکستگی داشته یا الیافی از آن در حال جدا شدن و یا حتی یکی از دندانههای آن مشکل داشته باشد.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *