از اگزوز ماشین آب میاد نشانه چیست

البته در کنار این عوامل، صدای ناشی از عدم خنثی شدن آن در منبع اگزوز هم به گوش می رسد.

موتورها خصوصا نوع دیزل آن ها و خصوصا در حجم های بالا و سیلندرهای زیاد صدای گوش خراشی دارند که در فضاهای صنعتی و ساخت و ساز و یا موقعیت هایی که دستگاه میتواند در فاصله ای دورتر از محل حضور افراد و پرسنل و محل سکونت نصب شود مانعی به حساب نمی آید.اما در مکان هایی خصوصا داخل شهر و نزدیک به محل سکونت و یا حتی محیط کاری و کارگاهی و ادارات و اماکنی چون بیمارستان ها که سکوت محوطه از ضروریات است این صدا قابل تحمل نیست.

فروشگاه اینترنتی لوازم یدکی دولوکس کار با 18 سال سابقه کاری در زمینه فروش لوازم یدکی خودرو و قطعات با کیفیت، همواره در پی جلب اعتماد مشتری گام برداشته است و علاوه بر کیفیت بالا محصولات، ضمانت اصالت کالا را هم در سیاست کار خود قرار داده است.

منبع اگزوز تیبا با پوسته آلومینایز با توجه به روکش آلومینایز و کیفیت بالا، یک گزینه بسیار مناسب برای دارندگان خودرو تیبا می باشد. این روزها، ایجاد صدایی جذاب و خاص برای خودرو، تبدیل به یک علم شده است. بعد، لوله جوش داده شده یا بر روی گردن به آداپتور جلوی صدا خاموش کننده استاندارد جوش داده یا بسته شده است و پشت لوله باید به شدت در هنگام مونتاژ بر روی پیشگیری از لوله های پشتی پوشش پشتی، به طور کامل امیدوار باشد – آداپتور (یعنی همان همانطور که فلوت یک شمعر معمولی پوشیده شده است، به پیشگیری از آداپتور عقب – سانتیگراد.

از جمله عواملی که بر روی میزان کاهش صدای دیزل ژنراتور تاثیر گذار است را میتوان به دو گروه “شکل و ساختار کانوپی سایلنت” و دیگری “مواد به کار رفته” در ساخت کانوپی بیصدا تقسیم بندی نمود.

ولی ما در اینجا به معرفی 15 مارک معروف اگزوز حرفه ای به همراه کلیپ و فیلم صداهای اگزوز آن ها بر روی موتور کاوازاکی نینجا می پردازیم. حتما کاتالیست داخل اگزوز هم باید بررسی شود تا به افزایش عمر اگزوز کمک کند.

عمر مفید اگزوز بین 4 تا 5 سال می باشد که در شهرهای با آب و هوای مرطوب، این عدد کمتر می شود. پس از استفاده از روغن موتور پارانوکس در خودرو، این سایشها از بین میروند و آلودگی صوتی موتور به حداقل میرسد.

از جمله افزایش مصرف سوخت خودرو ، افزایش سروصدای تولید گازهای دی اکسید کربن، احتمال خفگی در قسمت موتور و در نتیجه کاهش شتاب خودرو، و کاهش قدرت خودرو را در بر خواهد داشت. قطعه مورد نظر را بر روي گيره مغناطيسي بسته و تعداد نقاطي را كه مد نظر داريم وارد كرده و شروع به نقطه برداري مي كنيم (تا 50 نقطه را مي توان وارد كرد) به عنوان مثال براي دايره سه نقطه از دور آن انتخاب مي كنيم تا بتوان آن را در محيط Catia وارد كرد.

از لحاظ مسافت هم حدود 90 تا 170 هزار کیلومتر به بعد نیاز به تعویض خواهد داشت. با توجه به اینکه حجم موتور خودرو پایین می باشد، و در نتیجه مصرف سوخت پایین تری هم دارد، در صورت مشاهده کاهش قدرت خودرو و افزایش مصرف سوخت، میتوان گفت که منبع اگزوز دچار مشکل شده است.

با توجه به حساسیت و کاربرد مهم این قطعه، برای جلوگیری از خرابی خودرو و همچنین آلودگی های صوتی و زیست محیطی، تهیه این نوع منبع اگزوز بسیار پیشنهاد می شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *