آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

و نسبت به مرکز میله جابجا شده است.هر rotor بر روی یکی از برآمدگی ها نصب می شود. اگر قرار باشد منبع اگزوز داخل اتاق ژنراتور قرار بگیرد به خاطر وزن و اندازه آن باید به وسیله ساپورت به سقف متصل شود .سیستم لوله کشی با گرم و سرد شدن منبسط و منقبض می شود به گونه ای که ممکن است لازم باشد در هر تغییر مسیر یک Expansion joint نصب شود تا افزایش طول حرارتی لوله را حین کار جبران کند .

صدا خفه كن بازیابی کننده حرارت ، از گرما قبل از انتقال به جو استفاده می کند. به عنوان مثال، در سرپوش های آکوستیک معمولا یک سیستم صدا خفه کن داخلی به عنوان بسته ی کلی آکوستیک وجود دارد. 1. 1. تجهیزات به کار رفته در مسیر اگزوز باید طوری نصب شوند که هیچ فشاری از طرف آن ها به دستگاه وارد نشود.

3. 3. در چند نقطه در پایین ترین سطح، باید خروجی با در پوش برای تخلیه آب قرار داده شود. بیشتر این صدا خفه کن ها در سقف نصب می شوند انتخاب صدا خفه کن اگزوز دیزل ژنراتور بسته به میزان تضعیف صدا می تواند صنعتی، مسکونی و یا حیاتی باشد.

وظیفه این منبع اگزوز خفه کردن صدای خروجی دیزل ژنراتور می باشد. 4. 4. زاویه برش انتهای لوله 30 تا 40 درجه باشد که مانع اغتشاش دود شده و موجب کاهش صدا می شود.

در مسیر افقی باید لوله های اگزوز به سمت پایین شیب داده شود و از موتور دور شود تا از بخار آب میعان شده به منیفولد موتور جلو گیری شود.

5. 5. افت فشار ایجاد شده در طول مسیر نباید بیش از 7KPA باشد که مقدار آن به عواملی مثل طول لوله، تعداد زانو های به کار رفته، زاویه زانو ها، ساختمان منبع اگزوز، لوله فلاکسیل و درب آب بندی انتهای اگزوز بستگی دارد.

سیستم اگزوز باعث کاهش صدای حاصل از احتراق شده و گاز های خروجی از سیلندرها را به سرعت به محیط خارج از نصب هدایت می کند. این نکته نشان دهنده این است که شرکت سازنده قصد داشته است که با یک نور کاملا واضح ایمنی راننده را بیشتر از پیش حفظ کند.

پدال/ پس از انتشار یک تیزر، دوکاتی موتورسیکلت تولید محدود «دیاول ۱۲۶۰ لامبورگینی» را معرفی کرده است. یکی از سادهترین و ابتداییترین علائم سوختن واشر سرسیلندر، کم شدن بیمنطق سطح آب و روغن است.

اگزاست فن بین کانالی یکی دیگر از انواع مشهور برای استفاده در صنایع کوچک و بزرگ است. فیلتر DPF یا انسداد ذرات دود خارج شده از اگزوز می باشد و درهنگام خروج دود در فیلتر نگهداری می گردد برای بهبود عملکرد اتومبیل بایستی بطور منظم نسبت به تعویض فیلتر DPF اقدام نمایید .

کنترل صدا و درخواست مصرف کننده دیزل ژنراتور مهم ترین عوامل در انتخاب صدا خفه کن اگزوز است پس انتخاب سیستم اگزوز و صدا خفه کن به قرار داشتن دستگاه مولد در داخل یا خارج ساختمان بستگی دارد. علاوه بر این اکسید ازت را به گاز ازت تبدیل میکند بنابراین کاتالیست در کاهش آلودگی هوا بسیار موثر است.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *