آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

بنابراین بررسی تاثیر این خودروها در آلودگی هوای شهری ضروری به نظر می­­رسد و این مطالعه با هدف سنجش میزان آلاینده­های خروجی (مونوکسید کربن و هیدروکربن­های نسوخته) از اگزوز خودروهای زامیاد و پیکان سواری در کلان شهر شیراز در فاصله سال­های ساخت 1389-1381 انجام شده­است.

نکته مثبت اینجاست که این رنگها و طرحهای مختلف تغییر فاحشی در قیمت بهوجود نمیآورند و روی بودجهتان تاثیر منفی نمیگذارند. پس پیشنهاد می کنیم این تجربه هیجان انگیز را از دست ندهید و با خرید و نصب این کیت بر روی خودرو خود از صدای اسپرت و غرش هیجان انگیز آن لذت ببرید .

باز بودن درب باک منجر به خروج گاز های بنزین شده و همین اتفاق بر روی عملکرد کنیستر نیز اثر خواهد گذاشت و باعث روشن شدن چراغ چک می شود.

کاربرد قطعات اگزوز به این ترتیب است: منیفولد خروجی دود این قطعه در انواع مختلفی موجود است که به تناسب نوع موتور در خودرو انتخاب می شود؛ برای مثال در یک موتور خطی در کناره ی موتور و در موتورهای خورجینی در دو سمت موتور قرار می گیرد.

لوله های رابط اگزوز این لوله ها ارتباط بین منیفولد دود، لوله ی اگزوز و سراگزوز هستند. هنگامی که مهندسان می خواستند این سیستم را برای اتومبیل ها فراهم کنند به این فکر افتادند که گاز های بسیار مضر و زیان آوری همچون مونوکسید کربن و …

آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن این کمک را به شما می کند تا بتوانید این سیستم را بهتر بشناسید و همچنین در صورتی که این سیستم به درستی کار نکرد آن را تعمیر کنید.

آشنایی با سیستم اگزوز خودرو و عملکرد آن این کمک را به شما می کند تا بتوانید به راحتی از عملکرد های دیگر آن سر در بی آورید. گفتنی است در مواقعی که هوا سرد است و بخار از اگزوز خودرو خارج می شود، بع دلیل دمای بالای بخار و برخورد با جداره سرد اگزوز ، عمل میعان رخ می دهد.

در واقع کار کرد اگزوز به خارج کردن گاز های مضر خلاصه نمی شود و این گاز ها را از فیلتر هایی عبور می دهد تا 90 درصد این گاز ها عاری از آلاینده ها شوند و سپس وارد هوا شوند.

۵-در خودرو ۲۰۶، هنگام حرکت در مسیر مستقیم، با فشار دادن پدال گاز، خودرو به یک سمت کشیده می شود و با رها کردن گاز، به سمت دیگر می رود. کاهش جرقه هم ارمغانی به غیر از بد کار کردن موتور، ایجاد لرزش در اتومبیل و افزایش مصرف سوخت ندارد.

این سری نیز با یک به روزرسانی در سال 2012 آن قدر موفق بود که تا سال 2017 روی خط تولید ماند و کم کم جای خود را به نسل ششم داد. در طراحی آن ها استانداردهای مشخصی وجود دارد که با توجه به جنس، طول و شعاع قوس ها و از همه مهم تر قطر لوله تعیین می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.