آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

سر و صدای خارج شدن مواد سوخته شده در موتور که با سرعت بسیاری از موتور خارج می شوند بسیار زننده و دلخراش است منبع توسط یک سری معابر و اتاقک هایی که با عایق فایبرگلاس روینگ ساخته شده است که این اتاقک ها به صورت هماهنگ ساخته شده اند و با تداخل صوتی باعث کاهش و کنترل صدای خروجی می شوند.

برای حل این مشکل نیز مجموعه یدک یار این قطعه را همراه با ضمانت اصالت به شما عرضه می کند.

خرابی این قطعه میتواند به صورت خروج ذرات فلز از اگزوز، صدای غیر عادی اگزوز و بوی خامسوزی یا تخممرغ فاسد شده بروز کند. قیمت منبع وسط اگزوز پراید نیز با توجه به جنس و برند شرکت تولید کننده آن میتواند در بازه های ۲۴۰ هزار تومان تا ۳۵۰ هزار تومان متفاوت باشد.اما توجه داشته باشید قیمت ها حدودی است .

بنابراین منظور از سایپا یدک همان برندی است خود شرکت سایپا از آن استفاده می کند. 1. حلزونی : بخشی که پروانه داخل آن قرار میگیرد: هواکش های کانالی ساخت این شرکت طبق استانداردهای اروپائی ساخته شده و دارای بالاترین راندمان با کمترین سطح صدای ممکن میباشد و طبق آخرین کیفیت تکنولوژی روز دنیا تولید میگردد.

قسمت دوم کی می خواهیم درباره آن صحبت کنیم انبار اگزوز نام دارد به انبار اگزوز صدا خفه کن هم می گویند در ابتدای مقاله گفتیم که اگر اگزوز پراید وظیفه انتقال دود حاصل از احتراق داخل موتور یا به فضای بیرون و کم کردن آلاینده ها وظیفه را دارند که صدای حاصل از سوختن رانیز کاهش دهد این وظیفه برعهده انبار اگزوز یا صدا خفه کن می باشد همچنین علاوه بر کم کردن صدای زیاد همچنین این مسئله باعث می شود که لوله اگزوز کمتر بلرزد بنابراین با این کار از لرزش خودرو کم می شود.

برند اصلی “منبع اگزوز پراید” صبا، برند دلکور است که ممکن است بعضی از فروشنده ها برند های دیگری را بسته بندی برند دلکور قرار داده و با “قیمت منبع اگزوز پراید” به شما عرضه کنند. این صفحه در فروشگاه آنلاین یدک یار برند “خرید منبع اگزوز پراید” برند رضا مشهد سمت عقب اختصاص پیدا کرده است.

گلویی اگزوز پراید گالوانیزه sh017 محصول گلویی پراید کاربراتور و انژکتور یورو 2 جهت انتقال از منیفولد به لوله سرتاسری – یکی از پرمصرف ترین محصول اگزوز به دلیل ارتباط مستقیم با گرما و لرزش موتور می باشد – جنس آن گالوانیزه است و در برابر حرارت و گرما مقاوم پذیری بیشتری دارد این محصول دارای کاور حرارتی جهت ماندگاری بیشتری می باشد .

۲- ایجاد احساس بدکار کردن موتور برای راننده در سرعتهای بالا که با افزایش سرعت بیشتر می شود. همانطور که قبلاً گفتم ، تأثیر سایر عناصر سیستم اگزوز به از دست ندادن آنچه قبلاً به دست آمده است ، کاهش می یابد.

برای راحتی هرچه تمام تر شما عزیزان، فروشگاه یدک یار، منبع اگزوز پراید به کل کشور عزیزمان ایران ارسال می گردد. همچنین در برخی موارد نیز قطعات تقلبی را به عنوان کالای اصلی و با “قیمت منبع اگزوز پراید” به شما می فروشند.

کاتالیست اگزوز قطعه ای است که که وظیفه دارد گازها را تسویه کند و همچنین ورود همه گازهای حاصل از احتراق سوخت و در موتور به هوای بیرون بسیار خطرناک می باشد و همچنین منجر به بروز انواع بیماری های تنفسی و ریوی می شود.

انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *