آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

رک و بی پرده سوار ماشینش شدم و به جلوی ماشین ضربه ای زدم و گفتم: بریم! فراموش نکنید که جلوی مسیر چراغ ها، پلاک و اگزوز بسته نشده باشد.

در این راستا، نخستین گام میتواند تعویض مجموعه اگزوز فابریک با مسیر اگزوز کم اصطکاک تمام استیل باشد که برای پژو 206 با برندهای مختلفی در بازار وجود دارند، برای مثال مدل ترکیهای سوپر اسپرینت که سابق بر این با رقمی در حدود 5 میلیون تومان قابل خرید بود حالا بیش از 12 میلیون تومان قیمت دارد و ظاهراً برای مجموعه اگزوز حرفهای ایرانی EngineArts نیز باید رقمی در حدود 6 میلیون تومان را کنار گذاشت.

ژنراتور های گازی مدل های مختلفی دارند که هر کدام از آن ها ویژگی و خصوصیات خاص خود را دارند و یکی از خصوصیات و تقریبا معایب این دسته از ژنراتور ها این است که آلودگی صوتی بسیاری دارند که باید برای رفع این مشکل راهکار هایی در نظر گرفته شود.

یک یا چند انژکتور بنزین نشت دارند. یک روش مناسب برای کاهش گازهای آلاینده خروجی از خودروها استفاده از مبدل کاتالیستی است.

ناگفته نماند که برای کاهش تولید آلاینده NOx در موتور، از روشی به نام EGR نیز استفاده میشود. برای سیستم تعلیق زونتس آر ۲۵۰ در محور جلو از کمک تلسکوپی و در محور عقب، از سیستم تک کمک استفاده کرده اند.

اگه دست از پا خطا کنم و ساترا بفهمه کارم ساختهس و باید با این دنیا خداحافظی کنم! پوف کلافه ای کشیدم و از ماشین پیاده شدم، خواستم از دستش فرار کنم که فهمید و کلاه کثیف هودیم رو گرفت.

کاپشن سورمه ای مارکش رو از صندلی عقب ماشین برداشت و به دستم داد، هودیم رو در آوردم و روی کاپوت ماشین انداختم و کاپشن گشادش رو تنم کردم. دستهاش از دورم ول شد و چندین قدم به عقب رفت و دستی توی موهای لخت و حالت دارش کشید!

با حلقه شدن دستی دور بازوم وحشت زده به عقب برگشتم و غصبناک و با نگاهی ترسناک به چشمهاش نگاهی انداختم و گفتم: کی بهت گفته دست به من بزنی؟ به طرف پسر کنارم برگشتم و گفتم: اسمت چیه؟

نگفتی، اسمت چیه جوجه پولدار؟ صحنه هایی گنگ توی سرم رژه میرفت، پسری دقیق مثل پسر جلوم ولی فرد کنارش بیش از حد برام غریبه بود، یعنی من با بچه پولدار رو به روم نسبتی دارم؟ گاهی مواقع می توان با تنظیم کلاچ این صدا را کمتر کرد اما بهترین کار تعویض بلبرینگ کلاچ است.

سیستم خنک کننده موتور را در دمای کار ایده آل نگه می دارد در حالی که سیستم روانکاری اطمینان حاصل می کند که تمام قطعات متحرک به خوبی روغن کاری شده اند تا عمر مفید طولانی داشته باشند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *