آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

این قطعه مانند هر نوع لاستیک دیگری عمر مفیدی دارد و در دراز مدت خشک شده و پاره میشود. امروزه از هر دو روش سنتی و مدرن شکل دهی ورق ها در صنعت خودرو سازی استفاده می شود. از کاربردهای این ورق در صنایع مختلف می توانیم به استفاده در صنعت خودرو سازی, لوله, پروفیل, تانکر, کشتی سازی و…

صادقانه میتوان گفت که شتاب این خودرو هنوز با گذشت 9 سال از تولید این خودرو کاملا راضیکننده است. با توجه به این موضوع که این محصولات از نمایندگی لیفتراک کوماتسو وارداتی می باشند و وابسته به قیمت ارز هستند نمی توان قیمت دقیقی را برای آن ها ارائه کرد.

علت این عدم ارائه ی قیمت نوسانات شدید قیمت ارز می باشد که علاوه بر قیمت لیفتراک بر قیمت تمامی اجناس وارداتی تاثیر های منفی گذاشته است. ورق سیاه : یکی از پرکاربردترین ورق های فولادی ورق سیاه است که از طریق فرآیند نورد گرم تولید می شود.

ورق گالوانیزه : این نوع ورق ها مقاومت خوبی در برابر خوردگی, پوسیدگی و خراش های سطحی از خود نشان می دهند و یکی از ورق هایی هستند که در صنعت خودرو سازی هم کاربرد زیادی دارند.

قبل از اینکه بررسی کنیم ورق در خودرو سازی چه نقشی دارد بهتر است ابتدا به تعریف ماهیت ورق بپردازیم. ما نمیتوانیم انکار کنیم که تعویض سیستم اگزوز جدید باعث میشود ماشین شما بهتر به نظر برسد و ارزش ماشین افزایش پیدا کند.

این قطعه با نام صدا خفه کن نیز شنیده میشود. به گزارش ایسنا، بنابراعلام فلوپارس، در واقع موتور برق همان ژنراتوراست که در سایزهای کوچک تر تولید میشود و برای تامین برق مورد استفاده قرار می گیرد.

چندین قرن است که فرآیند شکل دهی ورق های فلزی مورد استفاده قرار می گیرد. دلیل استفاده فراوان از فلزات در صنعت خودرو سازی این است که می توان فلز را به راحتی به شکل های مختلف در آورد.

از ورق های فلزی مختلفی در صنعت خودرو سازی استفاده می شود. در ادامه نقش ورق ها در صنعت خودرو سازی را با هم بررسی خواهیم کرد.

شمع بر روی سیلندر کار گذاشته شده است و با برق، سوخت و هوا در تماس است. اگر از خودرو دود سیاه رنگ خارج می شود یعنی همه سوخت در محفظه احتراق نمیسوزد و احتمالاً مخلوط هوا سوخت بیش از اندازه غنی است به احتمال بسیار بالا یا در سیستم جرقه زنی خودرو مشکلی وجود دارد یا موتور بد کار می کند که احتمالا نشتی در انژکتور ها وجود دارد، برای حل مشکل باید انژکتور ها را تعویض نمایید ، اگر مدت زیادی است که فیلتر هوا را عوض نکرده اید و در منطقه ای پر گردو غبار یا آلوده زندگی می کنید باید فیلتر هوا را تعویض نمایید، ممکن است در سیستم جرقه زنی و شمع ها مشکلی باشد که منجر به احتراق ناقص می شود، برای این منظور باید وایر ها، کویل و شمع ها بررسی شوند .

مشکل در جرقه زنی در یک شمع و یا خرابی کوئل می تواند باعث روشن شدن چراخ چک شود. با خراب یا کثیف شدن سنسور ها و حسگر های اکسیژن، خودرو موقع در جا کار کردن پت پت میکند. فلزات با ضخامت بالاتر به عنوان صفحه فلزی شناخته می شوند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *