آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

کاتالیست اگزوز خودرو شامل یک پایه سرامیکی اند که فلزات پلاتین، پالادیوم و رودیوم بر روی آن پخش شده است. نکته دیگر رانندگی نرم و کاملا آرام این خودرو با فرمانی سنگین روی جاده است. مسلما در شرایطی مثل آفرود عمر این قطعه کمتر است و در شرایط شهری بیشتر مقامت میکند.

درست است که هزینه های نگهداری باکستر کمی بالا است ولی لذت رانندگی، هندلینگ فوق العاده و موتور قدرتمند آن چنان است که شاید خودرو دوستانی مثل من حاضر باشند تمامی هزینه ها را به جان بخرند و در عوض یک آلمانی دو درب با موتور باکسر پورشه را سوار شوند.

آره. مهندسان رنو اسپرت خود را وقف این موتور کردند و 10 “اسب” دیگر را از آن خارج کردند ، به طوری که در حال حاضر ظرفیت آن 275 واحد است. در حقیقت مهندسان لکسس برای این مدل روح یک سدان لوکس نیمه اسپرت را تعریف کردهاند که گرچه نرم و سنگین حرکت میکند اما صدای غرش اگزوز لکسوس LS و موتور آن در هنگام تخته گاز رفتن این آرامش را بر هم میزند.

اما برای جک S5 اسپرت پلاس، با تغییرات گفته شده در وهله اول راضی هستیم و یک کراس اوور شهری با توانی 200 اسب بخاری را زیر پای خود خواهیم داشت.

در سال 2007، نیروی ترکیبی V8 در سالن های LS 600h / LS 600h L معرفی شدند. در سال 2006 (برای سال 2007 مدل نسل چهارم LS 460 اولین تولید اتوماتیک هشت سرعته و سیستم پارکینگ اتوماتیک آغاز شد.

2. سیم پیچ های اکسایتر: تبدیل جریان DC به جریان AC – سیم پیچ های اکسایتر اکنون شبیه به سیم پیچ های استاتور اصلی هستند و جریان AC کوچکی را تولید می کنند. اولین RS بهبود یافته قبلاً برچسب Trophy داشت ، سپس ، در نتیجه همکاری با تیم F1 ، مدل Red Bull Racing هدایت را بر عهده گرفت و اکنون آنها به نام اصلی خود بازگشتند.

توسعه LS در سال 1983 به عنوان پروژه F1، نام کد برای یک سدان آغاز شد. قیچی ورق بر: دستگاه قیچی ورق بر ورق های هدایت شده از طرف رول بازکن را در ابعاد مختلف (بسته به نوع اگزوز تولیدی دارد) برش می زند.

در این شرایط حاکم نیاز به صنعت فرآوری قراضه کاملا احساس شد و کم کم این صنعت به طور کامل شکل گرفت.

این اولین س ofال هرکسی است که آن را می بیند. اولین کاری که باید انجام دهید این است که موتور را خاموش و باتری را جدا کنید تا خطر برق گرفتگی برطرف شود.

فقط می توانیم بگوییم که ممکن است به زودی به عقب خودرو با حروف RS نگاه کنید. لکسوس LS با خطوط نرم و سیال روی بدنه و طراحی به نسبت قدیمی در بازار سدانهای لوکس موجود است. پوسیدگی و خردگی و هرگونه ایراد در یکی از پلاتینها میتواند در نهایت باعث جرقه نزدن یکی از شمعها و بد کار کردن موتور اتومبیل شود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *