آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

در کاربری های خانگی و کارگاه های صنعتی بر دیوار نصب و فن دیواری نام میگیرد. این کنترل با استفاده از باز و بسته شدن مجراها صورت میگیرد. در واقع اگزوز کل گازهای سوخته را از موتور منتقل میکند که البته امروزه ویژگیهای این قطعه گسترش یافته و وظایف مهم دیگری را هم بر عهده دارد.

انسداد مبدل کاتالیزور خودرو باعث می شود که راننده پای خود را بیشتر روی پدال گاز فشار می دهد تا خودرو سرعت بگیرد در حالی که به جز افزایش مصرف سوخت، نتیجه دیگری به دست نخواهد آورد. امّا حالت «سکوت» خشونت موتور ۵ لیتری V-8 با قدرت ۴۶۰ اسببخار را کنترل میکند و غرّش آن را به ۷۲ دسیبل در شروع حرکت میرساند؛ یعنی معادل همان نویزی که در کابین یک هوندا فیت مجهز به گیربکس اتوماتیک در سرعت ۱۱۲ کیلومتر بر ساعت وجود دارد.

هنگامی که موتور با قدرت کم کار می کند ، هنگامی که از مزیت اگزوز هماهنگ استفاده نمی شود ، گازهای خروجی از طریق یک صدا خفه کن معمولی خارج می شوند و جریان مستقیم توسط یک دمپر بسته می شود.

اول از همه، آن را به یک مجبور است موتور، که اجازه می دهد تا به منظور توسعه قدرت بسیار بالاتر از می توانید یک موتور معمولی را. هاوارد از جنس استیل بوده و باعث تخلیه راحت تر دود می شود.

تمام خودروها به یک سیستم اگزوز مجهز هستند که سر و صداها را کنترل میکند، در واقع اگزوز یکی از قطعات مهم خودرو است که به طور کلی وظیفه آن انتقال دود حاصل از واکنشهای شیمیایی داخل سیلندر به خارج از خودرو میباشد و این کار را برای بهبود عملکرد موتور و مصرف سوخت انجام میدهد.

این در حالی است که علاوه بر حالت «سکوت»، در سیستم اگزوز هوشمند موستانگ GT امکان تنظیم حالتهای «نرمال»، «اسپرت» و «پیست» نیز وجود دارد.

در طول این سالها دیگر کمپانی خودروساز ایرانی یعنی پارس خودرو نیز با تولید خودروهای شاهین و آریا در صنعت خودروسازی ایران فعالیت داشت.

قیمتها برای این خودرو از ۲۶ هزار و ۴۸۵ دلار برای مدل چهار سیلندر اکوبوست شروع میشود و این رقم برای مدل V-8 GT برابر ۳۵۹۹۵ دلار است. اگرچه به خاطر داشته باشید که این لوله ها سنگین هستند، که گرما را خیلی خوب از بین نمی برند، اما در طولانی مدت و در برابر شوک ها مقاومت سختی دارند.

اضافهکردن اگزوز هوشمند به موستانگ GT هزینهای برابر ۸۹۵ دلار برای مشتریان خواهد داشت که البته مستلزم انتخاب پکیج ۲ هزار دلاری 301A با تجهیزاتی چون سیستم تهویه هوای اتوماتیک دوناحیهای، سیستم اطلاعات و سرگرمی با نمایشگر لمسی ۸ اینچی و سیستم روشنایی داخلی فراگیر خواهد بود.

البته نورا تنها تولید کننده ایرانی است که محصولاتش را توسط جوش ماشینی تولید کرده و علاوه بر بهبود عملکرد خودرو، دوام بسیار زیادی دارد. عوامل متعددی وجود دارد که می بایست در ذهن داشته باشیم تا یک موتور دیزلی خوب را برای ژنراتور دیزلی خود انتخاب نماییم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.