آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

زمان دوم : در انتهای زمان اول مقداری سوخت روغنی (گازوئیل) به صورت پودرشده به درون هوای متراکم شده و داغ موجود در محفظه احتراق پاشیده میشود و ذرات سوخت محترق میگردد. در صورت کثیف و مسدود بودن مسیر میتوانید با فشار آب شلنگ از دو طرف داخل و خارج شبکه های رادیاتور را خاکگیری و تمیز نمایید البته بعلت اینکه گرد و خاک و کثیفی هنگام داغ بودن به رادیاتور چسبیده تمیز کردن آن صبر و حوصله زیادی لازم دارد بنابراین میتوانید با مراجعه به کارواش و توضیح این مسأله این کار را راحتر انجام دهید.

البته این برند اتریشی در بازار کراس ها و تریل ها یکی از بهترین ها در جهان است و نیازی به معرفی ندارد.

این اگزوز ویژگیهای خاص خود را دارد و در فرایند مخصوص به خود تولید می شود. اما KTM به دلیل این که کم تر از موتورسیکلت سازان ژاپنی و ایتالیایی به ایران راه پیدا کرده است هنوز گویا در بازار غریبه به حساب می آبد.

پیش از این بسیاری از معلمان و مشاوران مشغول به کار در مدارس مناطق جنوبی و توابع تهران از شیوع مصرف قلیان و سیگار در مقطع ابتدایی این مناطق نگران بودند؛ اما حالا بازی با دود اگزوز ماشین تا حد اندک اما نگران کننده ای در برخی مدارس پسرانه شایع شده است.

اما ازآنجاکه فرمول یک، مهدکودک این صنایع است؛ از این اسباببازیها هم زیاد وجود دارد. ترمزهای بسیار قوی دیسکی در جلو و عقب و نمایش گر تمام دیجیتال، شاخص میانگین مصرف سوخت، نمایش گر دنده، نمایش گر وضعیت سیالات، نمایش گر دمای مایع خنک کننده، نمایش گر مصرف سوخت، صفحه پیغام نقص فنی، چراغک سیستم ضدسرقت از جمله مواردی هستند که می توانید در این موتورسیکلت پیدا کنید.

در حقیقت یکی از مهمترین قطعات تیونینگ فنی موتور جهت رسیدن به قدرت و شتاب زیاد استفاده از این سیستم می باشد که برای نصب آن نیز به دانش فنی و تخصص نیاز است که پیشنهاد می شود حتما برای این عمل تیون فنی موتور به یک متخصص خبره مراجعه کنید.

به دلیل تحمل وزن سیستم اگزوز، مشاهده مقداری کشش در منجید پس از نصب طبیعی است. البته این غریبی در بخش موتورهای ریس استریت و سوپربایک ها بیش تر به چشم می خورد. این کالا با قیمت مناسب، با نوع چرخ کامل موتور دارای قدرتی معادل با 2000w می باشد.

1190 دارای یک پیشرانه 2 سیلندر است که با حجم 1190 سی سی می تواند 173 اسب بخار نیرو در دور 10 هزار و 250 تولید کند. پیشرانه این موتورسیکلت نسبت تراکمی به اندازه 12.1 به یک دارد. البته کی تی ام در بخش موتورسیکلت های پرقدرت اسپرت محصولات گسترده ای ندارد ولی در عوض اگر قرار باشد در مورد موتورسیلکت های تریل صحبت کنید آن وقت با انبوهی از مدل های این نارنجی پوش (رنگ اصلی محصولات کی تی ام) رو به رو می شوید.

یکی از محاسن این موتورسیکلت صدای کم پیشرانه آن است که باعث آزرده شدن کسی نمی شود. به همین دلیل پورشه در ۹۱۸، با پیشرانه 8 سیلندر خورجینی 6 لیتری، با کاهش سایز مافلر به ۲۴ لیتر، این امر را عملی کرده است.

به منظور کیفیت تصفیه هوا در محل، و نیز حفظ محیط زیست خود را با گرمایش یا سرمایش تهویه مکانیکی استفاده می شود. کویرموتور در ایران این موتورسیکلت را با رنگ های قرمز، سفید، زرد، نارنجی و مشکی عرضه می کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *