آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

توان انجین آن به 142 کیلووات میرسید که تا سال 2005 بیشترین توان در بین موتورسیکلتها بود، ضمن اینکه بیشترین نسبت توان-به-وزن کلاس خود را داشت. هر بخشی ساخته شده است تا به تناسب با هم مانند تجهیزات اصلی، با همان سیستم اگزوز مسیریابی و با استفاده از پایه های سبک و لباسی.

البته همیشه پیدا کردن نشتی خارجی به این راحتی نیست و در مواردی ممکن است نشتی در اثر ترک های بسیار ریز در شیلنگ ها یا رادیاتور ایجاد شود که فقط هنگام گرم شدن کامل موتور باعث خروج سیال از سیستم می شود و برای پیدا کردن آنها باید از دستگاه سنجش میزان تحمل فشار سیستم خنک کننده استفاده کرد.

برخلاف نظر برخی افراد بهترین راه برای پیدا کردن نشتی های داخلی تست کمپرس سیلندرها نیست زیرا با تست کمپرس سیلندرها فقط هنگامی می توان نشتی داخلی را شناسایی کرد که آسیب دیدگی واشر سرسیلندر یا دیگر اجزا به اندازه کافی زیاد باشد که تاثیر محسوسی در کمپرس سیلندرها بگذارد ولی در مواردی که آسیب دیدگی جزئی باشد تاثیر محسوسی در کمپرس سیلندرها مشاهده نمی شود.

برای حل مشکل فقط کافیست درب رادیاتور را تعویض کنید ولی اگر در زمان مناسب این کار را انجام ندهید باعث آسیب رسیدن به موتور می شود.

حیدرزاده همچنین در مورد مگسهای سفید در پایتخت نیزگفت: به طور کلی جهاد کشاورزی متولی آفات است و بحث شناسایی و منشاء و راههای مقابله با آن بر عهده این وزارتخانه است.

شارژ باتری حتی با تجهیزات خاص به طور قابل توجهی بیشتر از پر کردن مخزن بنزین طول می کشد، این یکی از معایب موتور برقی نسبت به همتایان بنزینی خود است. احتمالا این مشکل در اثر نشتی داخلی یا خارجی کولنت یا نشتی درب رادیاتور رخ می دهد.

رادیاتور خودرو می تواند مقدار زیادی فشار را تحمل کند اما اگر فنر درب رادیاتور ضعیف شده باشد یا درب رادیاتور معیوب باشد باعث نشتی کولنت می شود. تعویض سپرها نقش زیادی در تغییر نمای ظاهری خودرو نیز دارند. کیت تعمیر مجدد موتور نیز صرفه جویی در زمان قابل توجهی است.

طراحی فلاپ های کناری و باک سوخت، با خطوط تند و تیز انجام شده است و ظاهر زونتس آر ۲۵۰ را اسپرت تر از رقبا نشان می دهند. در مراحل طراحی و منتاژ اگزوز موتور سیکلت هوندا از مواد اولیه مرغوب استفاده می شود که همین امر سبب باکیفیت بودن محصول خروجی خواهد شد.

معیوب بودن شمع ها میتواند دلیل دیگر شنیده شدن صدای انفجار از اگزوز خودرو باشد. اگر از درب رادیاتور نامناسب استفاده شود باز هم باعث کم شدن سیال خنک کننده می شود.

در این حالت برخلاف نشتی خارجی، زیر خودرو آبی مشاهده نمی شود ولی باز هم می توانید این عیب را شناسایی کنید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *