آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

یک س logicalال منطقی: چرا ، علاوه بر صرفه جویی عادی در پول ، با تهیه نسخه ای از گلوشاک سهام زحمت می کشید ، در حالی که می توانید یک تنظیم شده سفارش دهید ، در عین حال نسخه را کمی خفه کنید.

نمی توان 206 را خودرویی آزاردهنده در زمینه ی استهلاک دانست ولی به هر حال در مورد یک خودرو فرانسوی سخن می گوییم و نمی توانیم از آن به عنوان خودرویی کم استهلاک یاد کنیم.

3. نسبت مخلوط بنزین و هوا مناسب نیست که دلایل آن عبارتند از : – ضعیف بودن فشار بنزین به دلیل خرابی پمپ بنزین یا کیپ شدن فیلتر بنزین. هزینه ی سرویس روغن، فیلتر روغن، فیلتر هوا و و فیلتر کابین حدود 130 الی 160 هزار تومان، با توجه به روغن مورد استفاده و اجرت تعمیرگاه مورد نظر متغیر است.

به طور معمول حدود 1.5 الی 2.5 سال عمر مفید دارد و پس از آن باید به فکر سرویس جلوبندی باشید.

صفحه کلاچ مورد مصرفی بعدیست که باز هم تحت تاثیر نوع رانندگی، بین 40 تا 80 هزار کیلومتر مفید عمر می کند.

مطمئناً بسیاری از موتورهای بنزینی برای جلوگیری از كاهش لرزش ها، دارای كنترل بالانس هستند اما باز هم در این مورد موتور های برقی برتری دارند. پلیس راهور تهران بزرگ درباره جریمه استفاده از بوقهای نامتعارف در خودروها توضیحاتی ارائه داد.

خرابی های دریجه گاز از جمله کپ کردن (بیشتر مربوط به ECU ME7.4.5)، گاز خودرن خود به خودی (ECU های ایرانیزه) نیز از خرابی های شایع 206 هستند. سخت روشن شدن خودرو در روز های سرد معمولا مربوط به سنسور اکسیژن است که ایرادی شایع به حساب می آید.

پس بهتر است 20 هزار کیلومتر از این 90 هزار را به ترافیک اختصاص دهید و 10 هزار کیلومتر را هم سوپاپ اطمینان پاره شدن تسمه تایم در اثر فشار زیاد یا جنس نامرغوب در نظر بگیرید.

ما در این مطلب به بررسی قراضه فلزی آهن میپردازیم. در مدل TNT250 انجین دو سیلندر از نوع چهار زمانه هشت سوپاپ بوده و بنا بر اعلام شرکت واردکننده دارای قدرت ۳۱ اسب بخار ۲۳.۵ کیلو وات در ۱۱۰۰۰ دور در دقیقه و حداکثر گشتاور ۲۱.۲ نیوتن بر متر در ۹۰۰۰ دور در دقیقه میباشد.

برای این داشبرد بزرگ، روشنایی یکی از ملزومات است که در مدل های 86 به بعد حذف شده است. شیر یا گیت سوپاپ وسیلهای است برای آببندی سوپاپها در سرسیلندر تا از ورود روغن به محفظه احتراق از طریق سوپاپها جلوگیری کند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *