آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

ماده 116 ـ رانندگان وسائل نقليه موظفند در تقاطع هائي كه فاقد چراغ راهنما يا مأمور انتظامي يا تابلوي ايست ميباشد در سر پيچها، جادههاي تنگ و تپهها و بطور كلي در محل هائي كه موانعي در مسير حركت آنان وجود داشته باشد و همچنين در مواقع بارندگي (برف ـ باران) يا مه يا كولاك و امثال آنها از سرعت وسيله نقليه تا حديكه بر حسب مورد براي احتراز از خطر يا تصادف ضرورت دارد بكاهند.

3ـ در سه راهها حق تقدم عبور با وسيله نقليه اي است كه مستقيم حركت ميكند ولو آنكه عرض خياباني كه مسير آن است از عرض خيابان تلاقي كننده كمتر باشد. ماده 115 ـ رانندگان حق ندارند در راهها آنقدر با سرعت كم حركت نمايند كه باعث كندي عبورومرور يا اختلال درآن بشوند مگرآنكه براي احتراز ازخطروتصادف ضروري باشد.

1 ـ درسرپيچ هاي تند وسربالائي ها كه ميدان ديدراننده كم است. صندلی موتورسیکلت به دلیل افزایش عرض و طول پرکننده لاتکس و تغییر در قاب ، برای راننده و سرنشین راحت تر شده است.

1ـ در تقاطع هم عرض اگر دو وسيله نقليه ايكه روبروي يكديگر در حركتند بخواهند با هم داخل خيابان مجاور واحدي شوند حق تقدم عبور با وسيله اي كه بسمت راست گردش ميكند. ماده 127 ـ در خيابان يا در تقاطعي كه وسائل نقليه روبروي يكديگر حركت ميكنند، هرگاه وسيله اي بخواهد گردش بچپ كند، حق تقدم با وسيله نقليه اي است كه مستقيم عبور مينمايد.

ماده 118 ـ رانندگاني كه قصد سبقت گرفتن از وسائل نقليه اي را كه در جهت آنان حركت مينمايند دارند بايد پس از دادن علائم لازم فقط از سمت چپ آنها سبقت گيرند و پس از سبقت و طي مسافت كافي مجدداً بطرف راست خود متوجه شدند بنحوي كه راه وسيله نقليه اي كه از آن سبقت گرفته شده مسدود نگردد يا موجب تصادف نشود.

ماده 117 ـ رانندگي با انواع دوچرخههاي موتوردار درشب با سرعتي بيش از40 كيلومتردرساعت مجاز نيست مگر اينكه نور چراغ جلوي آنها براي تشخيص اشياء وانسان از فاصله يكصد متري كافي باشد.

3 ـ درمواقعي كه روشنائي وميدان ديد بهرعلت كافي نباشد. 6 ـ درسي متري پل ياتونل كه مدخل و مخرج آن كاملا قابل رؤيت نباشد. در این ویدئو به طراحی جدید موتور یاماها XSR-155 ABS نگاهی بیاندازید و تمامی اجزاء آن را خیلی کامل بررسی کنید.

امروز قصد داریم درباره این که هر نوع دودی که از اگزوز خودرو بیرون می آید، نشانه چیست و برای تعمیر آن چه کاری باید انجام بدهید برای تان بگوییم. برای انتخاب نوع مناسب خود، بایستی به هنگام خرید به صدایی که موقع روشن شدن خودرو شنیده می شود، توجه کرد.

بنابراین بعد از مطالعه علت کم شدن شتاب موتور سیکلت و آگاهی از آنها برای رفع این معایب حتی الامکان به افراد متخصص مراجعه کنید و در صورتی که قصد دارید خودتان روشها را انجام دهید حتما مراقب باشید و نکات ایمنی را رعایت کنید.

جهت رفع این نقیصه میتوان از اگزوزهای تکی برای هر سیلندر (یا استفاده از یک اگزوز برای دو سیلندر) استفاده کرد که موجب بهبود تخلیه موتور و همچنین عدم افزایش بیش از حد صدای خروجی از اگزوز میشود.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *