آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

البته به سابقه و کیفیت آموزشگاه نیز توجه داشته باشید. چرا که اگر انتخاب آموزشگاه به درستی صورت نگیرد علاوه بر از دست دادن زمان و هزینه نمی توانید در بازار کار به موفقیت برسید. امروز قصد داریم که برای شما از اجزای تشکیل دهنده اگزوز پراید صحبت کنیم اگر شما از آن دسته کاربرانی هستید که که خودرو پراید دارید بی شک این مقاله برای شما نوشته شده پس به شما پیشنهاد می شود که تا آخر این مقاله با ما همراه باشید تا شما را با اجزای تشکیل دهنده اگزوز پراید آشنا کنیم.

این چراغ ها هنگامی روشن می شوند که ایسیو خودرو (واحد کنترل موتور) یک کد خطا را که توسط حسگر خود دریافت کرده است تشخیص دهد. را در اختیار راننده قرار دهند و این امر یک سفر ایمن را برای شما فراهم می کند.

وقتی درون حال دیدن این موتورسیکلت هستید کیفیت ساخت کلیـه قطعات آن با چشم نظر شما را بر آورده مـیسازد و مـیتوانید تشخیص دهید کیفیت ساخت قطعات خوب بوده و با توجه بـه قیمت آن ارزش خرید را دارد.

شما برای دریافت این مدرک بایستی در آزمون های کتبی و عملی فنی حرفه ای شرکت و حداقل نمره قبولی را کسب نمایید.

با این حال ، چندین قسمت سیستم سوخت مانند فیلترهای سوخت ، فیلترهای هوا ، سنسورهای میزان جریان هوا و سنسورهای O2 (لاندا) در نهایت کثیف یا خراب می شوند.

برخی اوقات مشکلاتی برای خودرو پیش می آید و علائم هشدار دهنده خاصی را نشان می دهد. با شرکت در دوره های مکانیکی در یک آموزشگاه خوب و حرفه ای می توانید با نحوه تعمیر انواع مشکلات در خودروهای داخلی نظیر پژو، پراید، 206، سمند، رانا و دیگر خودورهای داخلی و خارجی شوید و با قبولی در آزمون های فنی حرفه ای، موفق به اخذ مدرک فنی حرفه ای مکانیک خودرو شوید.

روشن شدن چراغ هشدار یا چراغ چک موتور رایج ترین مشکل صاحبان خودرو ، کامیون و خودروهای شاسی بلند است. این محصول یعنی لنسر، حدود یک سالی میشود که توسط نمایندگی رسمی این کمپانی یعنی آرینموتور تنها در دو مدل 1.6 لیتری و 1.8 لیتری برای بازارهای ایران عرضه میشود که بازگشت لنسر در چهلمین سالگرد تولدش به ایران میتواند مقدمه خوبی برای موفقیت این برند در بازارهای داخلی باشد که با توجه به امکانات و بازه قیمتی آن در بازار داخلی رقیبی جدی برای دو هم وطن این خودرو یعنی تویوتا کرولا و هوندا سیویک به شمار میرود که چندی پیش موفق به تست میدانی نسخه 1.8 لیتری میتسوبیشی لنسر شدیم.

در ادامه این مطلب از پرشین کاتالیست با ما همراه باشید. برای کاهش احتمال خرابی و تعمیرات گران قیمت ، ما 12 مورد از رایج ترین مشکلات خودرو را که احتمال دارد رخ دهند را ذکر کرده ایم.

قبولی در این آزمون ها مستلزم آشنایی با صفر تا صد مکانیکی خودرو می باشد. دمای گازهای خروجی از موتور چیزی در حدود ۸۰۰ درجه است که در صورتی که به وسیله اگزوز جذب نشود، برای کسانی که در پشت خودرو حرکت میکنند میتواند کشنده باشد.

دلکو در حقیقت مثل یک کلید قطع و وصل برق عمل میکند که فرمان این قطع و وصل توسط همان میللنگ و با کمک میل سوپاپ و میل دلکو داده میشود. در ادامه این مطلب از کیان باتری به بررسی اجزای تشکیل دهنده این قطعه و عملکرد آن خواهیم پرداخت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *