آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

در میان سه دلیلی که برای روغن سوزی مطرح شد، خرابی شیر PCV از همه سادهتر بوده و به سادگی قابل تعمیر است.

این کار قطعا صرفه جویی در مصرف پول در مقایسه با افزودن روغن بین هر تعویض روغن است و اگر شما را از تعمیر موتور یا مبدل کاتالیزوری حفظ کند میتواند تا حد بسیاری به نفع شما باشد.

این موضوع برای این است که خودرو دارای یک مبدل کاتالیزوری است که برای تمیز کردن دود خروجی از اگزوز و جلوگیری از رسیدن آلایندهها به هوا طراحی شده است.

اگر خودروی خود را شب در یک سطح تمیز پارک کرده و صبح زیر خودرو لکه روغن باشد میتوان نتیجه گرفت که مشکل نشتی روغن است. شاید عجیب باشد که کلا این محصول هوندا یک موتورسیکلت پرفروش نبود اما عامل خوبی برای هوندا بود تا دوباره نام خود را بر سر زبان ها بیاورد.

کاوازاکی همیشه یک طرف تقابل قدرت و سرعت در دنیای موتورسیکلت ها قرار دارد و درست در روزهایی که با محصول Z1 یا همان سوپرفور خود عنوان دار سریع ترین چهارسیلندر هزار سی سی را داشت، اقدام به طراحی یک پیشرانه شش سیلندر برای معرفی فرزند جدیدش کرد تا به این ترتیب از رقیب خودش یعنی هوندا عقب نیفتد.

این خاک به دلیل داشتن مقادیری از پالادیوم، پلاتین، و رودیوم به عنوان یک طلا با ارزش محسوب میشود که برای صنایع مختلفی کاربرد دارد. گفتنی است ب ام و اخیرا برای پوشش فضای داخل کابین محصولات خود استفاده از سنساتک را نیز در نظر گرفته که این پوشش از مواد بازیافتی و الیاف پشمی تولید می شود.

گفتنی است، این وسیله در حقیقت در راستای پیروی از مقررات دولتی و زیست محیطی مبنی بر رعایت حداکثر میزان آلایندگی خودروها ابداع شده است. روغن سوزی آلایندههای خروجی خودرو را افزایش میدهد که این امر برای محیط زیست مناسب نیست.

ام وی آگوستای ایتالیایی برای رسیدن به قدرت بیشتر برای شرکت در مسابقات اقدام به ساخت یک موتورسیلکت با پیشرانه 350 سی سی شش سیلندر در سال 1957 کرد.

در حالی که موتورسیکلت بنلی 750 sei به عنوان اولین موتورسیکلت شش سیلندر تولید انبوه شناخته می شود، شرکت های هوندا و ام وی آگوستا به نوعی اولین بار اقدام به تولید یک موتورسیلکت شش سیلندر کردند. کاوازاکی Z1300 در سال 1979 معرفی شد و از یک موتور شش سیلندر خطی به حجم دقیق 1286 سی سی استفاده می کرد که برخلاف هوندا دارای سیستم آب خنک بود.

سری CB از خاص ترین سری موتورسیکلت های هوندا به شمار می آید که مدل CBX از معروف ترین آن هاست.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.