آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

ممکن است دلایل زیادی وجود داشته باشد. همه چیز این است که هیچ کس پوشیدنی را لغو نکرده و در طول زمان نشت در شیلنگ ها، ضعف های ضعیف وجود دارد، با این که سوخت می رود، و بوی آن در کابین ظاهر می شود.

این اتفاق می افتد که بوی بنزینی از طریق درب نفوذ می کند. اگر از نقاط جک زدن خودرو آگاه نبوده یا مطمئن نیستید، به دفترچه راهنمای خودرو مراجعه کنید و نقاط مورد نظر را بیابید.

2. یک مخزن را متلاشی کنید. با نشستن درون S کلاس جدید، آرامش و راحتی بینظیری را احساس مـیکنید کـه با هیچ خودروی دیگری تجربه نکردهاید.

55-من سمند پايه گازسوز مدل 90 دارم با موتور EF7.در مورد اين موتور بايد بگم از عيب هاي محسوسش اينه خيلي لرزش داره خصوصا در دورهاي بالاي 4000 صدا و لرزش غير عادي داره جوري که داخل اتاق احساس ميشه .

مورد دیگری که با بهره گیری از آن می توان تا حدی صداهای بیرونی را در هنگام حرکت خودرو کاهش داد، عدم استفاده از ابزار و متعلقاتی در خودرو است که باعث می شوند تا آیرودینامیک خودرو از بین برود.

مشکل در هنگام بررسی پمپ سوخت حل می شود. مشکل با جایگزینی فیلتر سوخت حل می شود. اگر مخزن و درب طبیعی باشند، ما شروع به ردیابی مسیرهایی می کنیم که سوخت به موتور وارد می شود. البته گاهی اوقات برای کاهش هزینه، برای تغییر ارتفاع خودرو تنها به بریدن فنرها اکتفا میشود!

دلیل آن ممکن است در پوشیدن و تخریب یک تخمگذار خاص یا شیر، که برای بسته شدن ضخامت درب و تنظیم مجدد، در صورت لزوم، فشار بیش از حد در مخزن، زمانی که سوخت شروع به گسترش می کند، در صورت لزوم قرار می گیرد.

به طور کلی دود خروجی از اگزوز بایستی بی رنگ باشد که در نتیه درست عمل کردن موتور ماشین است. به یکی از قطعات خودرو که وظیفه انتقال دود ایجاد شده در اثر واکنش های شیمیایی ایجاد شده در سیلندر را به محیط خارج از خودرو به عهده دارد اگزوز ماشین گفته می شود.

بنابراین تعداد سیلندر تفاوت معناداری را در زیبایی صدای اگزوز موتورسیکلت ایجاد می کند. آوانس بیش از حد تزریق سوخت و ایجاد دود سفید:در این حالت چون پیستون به آخر کورس تراکم نمی رسد لذا درجه حرارت هوای متراکم شده به حد اشتعال کامل سوخت نمی رسد ودر نتیجه قسمتی از سوخت بصورت کامل محترق نمی شود و نسوخته از موتور خارج می گردد این حالت شبیه حالت خام سوزی می باشد.

با فاکتور گرفتن از قیمت اولیه، موتور شارژی پول شما را پس انداز می کند. 6. Carburetor. اگر ماشین شما با یک کربورتر مجهز شده باشد، سپس در مورد تنظیم نامناسب آن، سوخت به سادگی سرریز شده است. ترمزها بدليل اينکه چيزی صد راه رسيدن هوا به آنها شده است داغ کرده اند.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *