آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

» بعد وقتی با (منصور) کاظمیان (کابین عقب عباس دوران) درباره اینمساله صحبت کردم، گفت محمود گردش کرد. در آنلحظات، بعد از اصابت موشک و آتشگرفتن هواپیما هم، جر و بحثی نداشتند؟ هواپیمای دوران هم، نزدیک یکمیدان به زمین خورد.

اگر پول شما برای خرید موتور برقی کافی نبود ما به شما خرید موتور برقی به صورت قسطی را توصیه می کنیم. دوران به کاظمیان اجازه نداده بود تنظیم کُماندسلکتور ولْوْ را روی حالتی بگذارد که اگر اجکت را زد، کابین جلو را هم خارج کند.

بالاخره دوران به منصور کاظمیان گفته بود که اجکتاش را نزند یا نه؟ البته قبلش منصور کاظمیان اجکت کرده بود. در هرصورت کاظمیان نزدیک یکمیدان با چتر به زمین میرسد و هواپیما هم نزدیکش به زمین میخورد که میگوید هواپیما بنزین و بمبهایش را داشت و همینمساله باعث انفجارهای وحشتناک شد و در نتیجه معرکهای از رفت و آمد آمبولانسها برپا شده بوده است.

کاظمیان گفت در آنمیدان از عابرها، کتک مفصلی هم خورده تا نیروهای نظامی آمدند و او را از زیر دست مردم خارج کردند. میشود روایت قطعی اینماجرا را بگویید؟

این هم که گفته میشود هواپیما به ساختمان خورده، اشتباه و برای جذابتر کردن ماجراست. صبح زود هم بوده و همانلحظه گردش، مربوط به زمانی است که خبرنگار بیبیسی گفته از طبقه دوم هتلش، اففور را دیده که روی خیابان پرواز میکرده است؛ همانزمانی که ترکش به گردن باقری میخورَد.

موتور قدرتمند AMG جثهی 1570 کیلوگرمی این خودرو را می تواند به حداکثر سرعت 310 کیلومتر بر ساعت نیز برساند. همچنین سیستم KTRC که سیستم ترکشن کنترل (کنترل کشش چرخ-زمین) کاواساکی است نخستین بار در این موتورسیکلت عرضه شد. همانطور که گفتم در سیستم پروازی، دو کلمه بیشتر نداریم: Yes Sir که یا آن را میگویی یا آن را میشنوی.

هر گونه تغییر و یا صفر شدن ولتاژ در خروجی ژنراتور میتواند نشانگر خرابی رگولاتور دستگاه باشد. همچنین محیطی که دیزل ژنراتور در آن قرار می گیرد باید حتی المقدور دارای آلودگی محیطی کمی باشد و در هنگام نصب از ورودی آشغال و مواد خارجی به داخل سیستم سوخت، سیستم خنک کننده و یا قسمت توربوشارژ جلوگیری کرد.

اما پیش از هرچیزی بهتر است بدانید که اگزوز فقط یک لوله فلزی فیلتر دار نیست و خود از چندین قسمت تشکیل شده است. از ابتدای اگزوز شروع می کنیم. تمامی خودروها بر مبنای نیاز خودرو، نوع و شکل اگزوز از منجید منحصر به خود استفاده می کنند ولی عملکرد تمامی آنها یکسان است.

هر گاه بوی گوگرد از اگزوز به مشامتان رسید نشان از این دارد که عملکرد کاتالیزور خودروی شما عملکرد مناسبی ندارد. دسته دیگر مشاغلی مثل باغ وحشها و شهرهای بازی، مراکز تفریحی آبی و گیمنتها هستند که تنها مجاز به فعالیت در شهرهای آبی هستند.

شما به عنوان تعمیرکار خودرو بایستی مهارت های گوناگونی داشته باشید به طور مثال بایستی با سیستم ها و اجزای گوناگون خودرو مانند سیستم تعلیق، سوخت، ترمز، انتقال قدرت، چرخ، فرمان و غیره آشنایی داشته باشید و به خوبی بتوانید مشکلات ایجاد شده در هر یک را عیب یابی و تعمیر نمایید.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *