آشنایی با سیستم اگزوز خودرو – کیان باتری، خرید اینترنتی باتری ماشین

از آب گاهی اوقات به عنوان مایع خنک کننده برای دیزل ژنراتور استفاده می شود. اگر دمای آب موتور می رود، قسمت بالای مخزن کردن فوران کننده است، سطح روغن در پوسته نیز که آب وارد محفظه احتراق نشان داده شده است.

2) موتور مانند موتور پس از عملکرد ضعیف، ناپایدار عمل، گاز اگزوز دود هنوز سفید، می توانید همچنان به پیش گرم کردن موتور پس از شروع مانند شروع هنگامی که دود سفید می تواند با موتور به تدریج اجرا ناپدید شده، نشان می دهد که شروع اصلی به علت دمای موتور آسان بیش از حد کم است برای شروع.

اما پس از در حال اجرا مدت زمان با افزایش درجه حرارت موتور سفید دود به تدریج ناپدید شده و سپس عادی دمای موتور است بیش از حد کم، بدون نیاز به حذف. 4 وقتی دود سفید با افزایش دما پس از تبدیل شدن به دود سیاه و سفید موتور دیزل شروع می شود.

شما می توانید فعال کردن مخزن سوخت و فیلتر سوخت فاضلاب قوسي، چک کنید که آیا آب در سوخت وجود دارد. وظیفه گرمکن ها، گرم کردن سوخت ورودی به فیلتر هنگام پایین بودن درجه حرارت آن است.

ب ـ بر روي وسايل نقليه دو چرخ تنها يك پلاك، آن هم در عقب وسيله نقليه نصب ميگردد. اگر تک سیلندر شکستن نفت بر سرعت موتور دیزل، نشان می دهد که سیلندر به خوبی کار می کند، در غیر این صورت استوانه کار نمی کند, انژکتور باید به بازرسی سوراخ اسپری در مسیر آب حذف; اگر آب باید یافت شود به بازرسی ورودی، پارگی سیلندر یا حصیر سیلندر بد است.

5) زاویه پیش عرضه نفت بیش از حد بزرگ یا خیلی کوچک است. تنگی دریچه بسته شدن باید مرحله توزیع گاز سیلندر پد یا تزریق سوخت صندلی سوراخ آب بندی پد نشت، سایش سیلندر بیش از حد بزرگ است حلقه پیستون بدون هیسترزیس کارت یا اینکه تداخل آن با دهانه است و سپس به بررسی راه حل های علامت دار.

در نهایت اگر شما خواننده محترم مالک یک کارخانه ، کارگاه و حتی یک ساختمان مسکونی هستید قطعا نیاز به یک اگزوزفن خواهید داشت در تکمیل نکاتی که در متن گفته شد به عنوان جمع بندی باید به شما بگوییم که قبل از خرید اگزوزفن حتما در مورد تمامی انواع اگزوزفن های موجود در بازار تحقیق کنید و با کمک گرفتن از متخصصان بهترین نوع فن مورد نظر خود را انتخاب کنید.

تزریق روغن گسل روش شکستن سیلندر تشخیص داده شده و سپس تایید انژکتور; اگر یک قطره در اسپری روغن آن بیشتر به دلیل فشار بیش از حد کم است و یا اینکه سوزن سوپاپ تغییر شکل بدن و یا حتی سایش ناشی از بهبود بررسی شود باید.

اما اگر بعد از خاموش کردن اتومبیل هنوز صدای سوت را می شنوید، ممکن است صدا از فشار کلاهک رادیاتور خودرو باشد. مطمین باشید از روشهای سنتی و بعضا نادرست خونگی آب رادیاتور مناسبی بدست نمیارید.

1) دیزل نزدیک به خروجی از لوله اگزوز و یک قطره آب در دست وجود دارد نشان می دهد که آن را وارد محفظه احتراق یافت.

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *