همچنین ساختار خروجی دود M15GSI از نوع هدرز است

بنابراین نصب هدرز بدون اعمال تغییر در سایر بخش های سیستم اگزوز ، تاثیری بر وضعیت و شرایط آلایندگی صوتی خودروی شما نخواهد داشت.از سوی دیگر عکس این وضعیت نیز صادق است و چنانچه از صدای خودروهای اسپورت و مسابقه ای لذت میبرید، نصب مجموعه اگزوز حرفه ای (کیت اکزوز از هدرز تا انبار عقب ) قدرت بیشتر و صدای زیبا و هیجان انگیز را برای افراد علاقه مند به ارمغان می آورد.البته باید گفت در کشور ما ، نصب مجموعه اگزوز اسپرت تا حدودی با منع قانونی همراه است و به طور کلی استفاده از ادواتی که منجر به افزایش آلودگی صوتی خودروها میشوند توسط پلیس غیر مجاز اعلام شده است. گازهای اگزوز و امواج صدا از مجرای مرکزی وارد شده و به دیواره انتهایی برخورد می کند و از سوراخ ها به قسمت اصلی صدا خفه کن بر می گردند سپس از بین سورا خ ها وارد لوله دیگر شده و از آن خارج می شوند. هر دفعه که پیستون تغییر جهت می دهد، مقداری از انرژی صرف از بین بردن جابه جایی در یک مسیر می شود و این عمل دوباره تکرار می شود.

افزایش حجم جابجایی؛ جابجایی بیشتر به معنی قدرت بیشتر است چون می توان با هر بار چرخش موتور بنزین بیشتری سوزاند. همچنین با بزرگ کردن حجم سیلندر می توان جابجایی را افزایش داد. محفظه تشدید کننده با یک سوراخ به محفظه اول متصل شده است، محفظه تشدید کننده دارای حجم مشخص و طول معینی می باشد تا صداهایی با بسامد مشخص را خنثی نماید. استپر موتور پراید و تیبا کره ای نصب آسان قطعه مقاوم در دمای حرارتی بالا دارای گردگیر ضد گرد و غبار مناسب برای: پراید، تیبا، آردی و روا. برخی موتورهای جریـان متناوب، دارای قطب سایـهدار (چاک دار) هستند. در سیستم تعلیق عقب علاوه بر استرس باری که در مجموعه دیفرانسیل قرار دارد باز هم طبقهای A شکل مستقل را داریم که از میانشان فنر لول و کمک فنر قابل تنظیم عبور کرده است.ضریب خروجی دیفرانسیل نیز 5/4 دور است که این خودرو را به یک موشک سبز رنگ بدل میکند!

اگر تا به حال صدای موتور بدون صدا خفه کن را شنیده باشید، می دانید که یک صدا خفه کن تا چه حد روی صدا تاثیر دارد. در پروسه ساخت موتور خودرو در کارخانه سازنده، همیشه روی دیواره سیلندر رسوباتی ایجاد میشود که بهمرور زمان، این رسوبات افزایش مییابند و باعث میشوند احتراق بهخوبی صورت نگیرد. نصب کیت مکش روی خودرو باعث میشود تا هوای بیشتر و مناسبتری وارد سیلندرها شود، عمل احتراق بهتر صورت گیرد و درنهایت، شتاب خودرو افزایش پیدا کند. در مدل های حرفه ای که داخل خودرو نصب می شود روی لوله ها را با ترکیبی از ابر و فوم می پوشانند تا از صدمات احتمالی ناشی از برخورد ، جلوگیری به عمل آید. در حال حاضر سایپا آریا به عنوان اولین کراس اوور ملی این خودروساز به حساب می آید که بر روی پلتفرم SP100 توسعه پیدا کرده و کلاس فنی C برای آن در نظر گرفته شده است. اولین قطعهای که شروع به خارجکردن این گازها میکند، منیفولد دود است؛ اما نکته قابلتوجه اینجا است که منیفولد دود برای هر چهار سیلندر، از یک خروجی استفاده میکند که با نصب هدرز استیل، میتوان برای فضای هر سیلندر یک خروجی در نظر گرفت تا دود و گازهای اضافی سریعتر خارج شوند.

این پیکاپ سفارشی از رینگهای ۲۲ اینچی و لاستیکهای ۳۵ اینچی استفاده میکند. پس از تماس با فروشنده، کد تخفیف کاوالا۷۶ را اعلام فرمایید. طبق اعلام مالک، قیمت این سردنده نیز حدود یک میلیون تومان است. قیمت دستگاه دیاگ-دستگاه انژکتور شور- جک دو ستون جک چهارستون-دستگاه نیتروژن-… برای تقویت خودرو و افزایش شتاب آن، دو راه کلی اتمسفریک و غیر اتمسفریک وجود دارد. میلسوپاپ، قطعهای است که حرکات سوپاپها را تنظیم میکند و در راندمان خودرو تأثیر بهسزایی دارد. کیت مکش قطعهای است که هوای تازه و خنک را از بیرون موتور میگیرد و وارد تراتلها میکند و یک احتراق تازهنفس را به وجود میآورد. بعد از عمل احتراق، در فضای سیلندر مقداری گازهای اضافه و دود وجود دارد که باید بهسرعت خارج شوند تا موتور برای انفجار بعدی آماده شود. مثلاً برای خودروی ۲۰۶ امکان آسیب رساندن به درپوش فیلتر روغن و یا پمپ هیدرولیک وجود دارد. فیلتر-هوا-هیوندای-سوناتا- -yf/خرید فیلتر هوا هیوندای سوناتا – YF ، لیست قیمت فیلتر هوا هیوندای سوناتا – YF ، ارزانترین قیمت فیلتر هواهیوندای سوناتا MOBIS – YF ، تخفیف فیلتر هوا کی اند ان-K&N مخصوص هیوندای سوناتا/سانتافه/توسان-Sonata .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *