همچنین ساختار خروجی دود M15GSI از نوع هدرز است

از موتور خارج شده و وارد لوله اولیه هدرز میشوند. اما مهمترين قسمت در تقويت يه موتور شناخت نقطه ضعف هاي موتور و بر طرف كردن اوناست . بنابراین کدام قسمت از ماشین را برای تقویت برق خودرو انتخاب کنیم؟ در قسمت کناری این خودرو رینگهاي 20 اینچ پنج پره استیل با مارک Sinster به همراه لاستیک P Performance در اندازه 295/45R20و رکابهای کناری عضلانی از جنس استیل و آینهها با پوشش استیل به همراه زههای کناری دور گلگیرها جذابیت این خودرو را دو چندان کرده اند. هنگامی که ما پای خود را روی پدال گاز می فشاریم، دریچه هوا به موتور بازتر می شود و اگر هوای کافی به موتور نرسد، مطمئنا نمی توان از موتور انتظار قدرت بیشتری داشت. هر چقدر سریع تر این گاز ها خارج شوند فضای بیشتری برای احتراق بنزین ایجاد می شود. در شرایط معمول نیز می توانید از یک متخصص بخواهید تا این چیپ را دوباره برای شما تنظیم کند و شرایط اسپرت تری را به آن تحمیل کند تا در مواقعی که نیاز به قدرت و سرعت بیشتری دارید، ECU بتواند این میزان قدرت را با باز کردن دریچه های هوا، افزایش میزان پاشش سوخت در انژکتور و سایر موارد، به خودرو کمک نماید.

برای مقدمه فیلم زیر را مشاهده کنید! ۴- تایر های را تنظیم کنید. روش اول: بالانس کردن تایر ها و با از بین بردن زاویه Toe-in که کارخانه برای خودرو مدنظر گرفته است و چرخهای جلو اندکی با زاویه نسبت به هم قرار میگیرند، و موازی کردن دقیق جهت چرخش آنها در مسیرهای مستقیم، اندکی بهبود را شاهد خواهید بود. تایر ها به طور باور نکردنی در افزایش قدرت موتور موثر هستند. اولین و آسان ترین راهی که برای افزایش قدرت موتور پیشنهاد می شود، تعویض فیلتر هوا و رساندن هوای تازه و خنک به موتور است. بنابراین برای موتور های کاربراتی از فیلترهای مخروطی یا ۳۶۰ درجه می توان استفده کرد که بسته به نوع، جنس و مارک کارایی متفاوتی از خود به نمایش می گذارند. به مانند موتور هاي قبلي در ابتدا با كاربراتور تغذيه ميشده اما بعدن نوع انژكتوريش توليد ميشه . اما از معایب این روش قیمت بیشتر از نوع معمولی و کمی سفت شدن فرمان می باشد. اگر بدون مقدمه و تغییری در عملکرد موتور، خودروی شما شروع به داغ شدن کرد، توجه کنید در زمان بالا رفتن نشانگر دمای موتور، صدای فن شنیدهشده و دور تند آن عمل میکند؛ بهاحتمالزیاد ترموستات خودروی شما نیاز به تعویض دارد.

هستند افرادی که توجه ویژه ای به خودروی خود دارند و در همه حال از آن مراقبت میکنند؛ البته شاید این مراقبت ها بهظاهر خودرو خلاصه شود و به زیبایی و تمیزی آن محدود شود اما باید دانست که یک خودرو علاوه بر مراقبت های ظاهری به مراقبت های عمیق تر نیز احتیاج دارد. روش دوم: افزودن تایرهای فاق کوتاه نیز میتواند باعث بهبود شتاب گردد اما در عین حال سرعتسنج خودرویتان را به اشتباه خواهد انداخت. این پیچ و تاب در اگزوز معمولا به خاطر کاهش میزان صدای خروجی از اتومبیل می باشد. رینگها بدون تاب و بالانس شده هستند . در این زمان سنسور اکسیژن(لاندا) وارد عمل میشه و به خاطر زیاد شدن اکسیژن در اگزوز ولتاژ کمتری به ECU ارسال میکنه ، درنتیجه ECU برای اصلاح نسبت سوخت وارد عمل میشه و مقدار بنزینی که تزریق میکنه رو بیشتر میکنه و اینطوری باز هم نصب هدرز بدون تغییر در برنامه ریزی ECU مفید و موثر خواهد بود. استریت پایپ یک لوله خشکوخالی و صیقلی بدون پیچ و مخلفات دیگر است!

آلفارومئو جولیتا فروشی | خودرو آلفارومئو جولیتا هوا ، فیلتر اتاق ، دسته موتور و صفحه کلاج تعویض شده / ۱ سال بیمه با تخفیف کامل / یک لکه رنگ گلگیر جلو سمت راست خرید خودروآلفارومئو جولیتا تولید 2015 آلفارومئو- فولکس- سیتروئنهوا آلفا رومئو جولیتا مان. البته این نکته شایان ذکر است که صدای اگزوز بستگی به حجم سیلندر دارد یعنی هر چه تعداد سیلندر بیشتر باشد قدرت باد موتور بیشتر بوده و متعاقبا صدای زیباتری را از خود بیرون می دهد. با حضور توربوشارژ و سوپرشارژ بر روی خودرو، ECU Remap میتواند موتور خودرو را بیشتر از پیش تقویت کند و در موتورهای با تنفس طبیعی این میزان تأثیر ممکن است تنها نیم اسب بخار باشد! با نصب این قطعه به جای مونیفولد به خاطر داشتن قطر بیشتر و سطح داخلی صافتر خروج گازها بهتر صورت می گیرد. به عبارتی هدرز به خروج راحت تر گازهای خروجی از اگزوز کمک می کند . برای جلوگیری از ازدهام دود ، باید به جای استفاده از منیفولد خروج دود ، از هدرز استفاده کنیم.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.