خودروبر و جرثقیل (حمل خودرو)✍️ تهران و کل کشور (Khodrobaran) تعرفه مصوب فوری

مرحله اول : متقاضی، با وارد نمودن کد کاربری و کلمه عبور خود، به صفحه ثبت نام خود وارد می شود و خودرو را انتخاب می نماید. طبعاً افراد به این دلیل بیمه بدنه یا هر بیمه دیگری را خریداری میکنند که در هنگام بروز حادثه از آن استفاده کنند. در صورتیکه بر بدنه خودرو میخ یا اجسام نوکتیزی کشیده شود شرکت بیمه هزینه خسارت را پرداخت نمیکند مگر اینکه بیمهگذار این پوشش را خریداری کرده باشد. حال درصورتیکه شرایط در طول مدت بیمه تغییر کند و پرریسکتر شود، بیمهگذار موظف است این شرایط را قبل از وقوع خسارت به شرکت بیمه اعلام کند؛ در این صورت شرکت بیمه با بازنگری نرخ بیمه، حق بیمه اضافهای را متناسب با خطر برای مدتی که تا سررسید بیمهنامه باقی مانده است، مطالبه میکند. علاوه بر این خسارات اصلی، خساراتی دیگر را بیمه بدنه خودرو با پرداخت حق بیمه بیشتر پوشش میدهد. ۵- متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، لازم است از کارت های بانکی به نام خود استفاده نماید.

۶ـ در صورت عدم اقدام برای فک رهن، پس از یک سال بعد از دریافت خودرو از سوی مشتری، جرایم تاخیر مطابق ضوابط به حساب مشتری تعلق می گیرد. ۵. متقاضی باید در هنگام ثبت نام، شماره حساب (شماره شبا) مربوط به خود را معرفی نماید و برای واریز وجه، ملزم است از کارتهای بانکی به نام خود استفاده نماید. «سمندlx» نیز با رشد 5 میلیونی در بازار با قیمت 225 میلیون تومان قیمت خورد و «سورن» هم رشد 3 میلیونی قیمت را در دوره زمانی مورد بررسی تجربه کرد و در بازار 258 میلیون تومان قیمت گذاری شد. مهمترین علت اختلاف قیمت بازار و کارخانه خودرو صفر وضعیت عرضه وتقاضا می باشد. به گفته فعالان بازار خودرو هر چند این خودرو به صورت محدود در بازار عرضه شده و اندک شماری از آنها از رهن کارخانه خارج شده اند با این شرایط می توان گفت در حال حاضر این خودرو در بازار 353 تا 360 میلیون تومان قیمت گذاری می شود، اما با توجه به اینکه هنوز سند شاهین در رهن است و بسیاری تمایل به خرید و فروش های متفرقه ندارند نمی توان قیمت قطعی این خودرو را اعلام کرد.

خانواده «پژو 206» نیز هفته گذشته را در بازار با رشد 2 تا 4 میلیون تومانی به پایان رساندند. نوسانات بازار نیز در خسارات فرعی بیمه بدنه قابل پوششدهی است. »؛ شاید این پرسش، شروع خوبی برای شناخت بهتر بیمه بدنه باشد. بیمهگذار نباید بدون هماهنگی با بیمهگر و پیش از نهایی شدن مراحل پرداخت خسارت، خودروی خود را تعمیر کند؛ در غیر این صورت، شرکت بیمه میتواند روند پرداخت خسارت به وی را با مشکل مواجه سازد. همانطور که ذکر شد، خسارتهای فوق از جمله خسارتهایی هستند که بیمهگذار میتواند بسته به شرکت بیمهای که برای خودرو خود انتخاب میکند، با خرید پوششهای اضافی رفع کند. مطابق قانون، پوششهای قرارداد بیمه بدنه به صورت پیشفرض مربوط به خسارتهایی است که در محدوده جغرافیایی کشور رخ میدهد. چگونه بیمه بدنه خودروی خود را فسخ کنیم؟ همچنین بیمه بدنه خودرو، خساراتی را که در جریان نجات خودرو یا در حین انتقال آن پیش میآید، متقبل میشود. بازدید اولیه برای صدور بیمهنامه بدنه خودرو با هدف تعیین اصالت و سلامت، قیمت گذاری خودرو صورت میگیرد. درصورتیکه ثابت شود بیمهگذار عمداً، اقدامات احتیاطی لازم را انجام نداده است، بیمهگر میتواند با این استدلال که بیمهگذار نسبت به مراقبت از مال خود قصور کرده است، خسارت پرداختی به وی را کاهش دهد.

در هر صورت، اگر بیمهگذار به قصد تقلب و فریب شرکت بیمه، اطلاعات جعلی یا نادرستی به شرکت بیمه ارائه کند، بیمهگر میتواند هیچگونه خسارتی به بیمهگذار پرداخت نکند. خسارت ناشی از رانندگی اتومبیل و مشارکت آن در رقابت های اتومبیل رانی یا آزمایش سرعت. زیانهایی که به علت استفاده خودرو در مسابقات اتومبیلرانی یا تستهای سرعت به آن وارد میشود. خسارتهایی که به صورت عمدی توسط بیمهگذار، ذینفع یا راننده خودرو به آن وارد میشوند؛ طبق تعریف، ذینفع، فردی است که نام وی مطابق درخواست بیمهگذار، در بیمهنامه درج میشود و خسارت به وی پرداخت میشود. خسارتهایی که ناشی از انفجارهای هستهای هستند. نکته ۱: در صورت مشاهده هرگونه مغایرت در شرایط احراز متقاضی ( شرایط عمومی و اختصاصی) در هر مرحله تا قبل از تحویل خودرو، ثبت نام متقاضی کان لم یکن تلقی می شود و وجه مشتری حداکثر ظرف مدت ۲۰ روز به شماره شبای معرفی شده، مسترد می گردد و هیچگونه مسئولیتی از بابت تحویل خودرو متوجه شرکت نخواهد بود. ۷- در صورت بروز هرگونه تاخیر احتمالی در تحویل خودرو برابر ضوابط مندرج در قرارداد، خسارت تاخیر به صورت روز شمار (۱۲درصد سالیانه) محاسبه و در بازه زمانی مطابق ضوابط قابل پرداخت خواهد بود. در این طرح قیمت خودرو مطابق قیمت زمان تحویل مندرج در قرارداد خواهد بود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *