تقویت موتور پراید انژکتوری با هدرز EngineArts

این نکات نیاز به محاسبه داره و یا اینکه از سایر تولیدات هدرز یا اگزوز بهره بگیریم و با همون ابعاد این سیستم رو بسازیم. 405 از سمند و ÷رشیا سبک تره بهتر راه میره ! اولا ECU÷رشیا در مدل های جدید با ECU÷یکان و 405 سمند و آردی یکی هست و همه از نوع مزخرفه SAGEMهستن! که تمامی قطعات موتور سمند و ÷رشیا و 405 یکی هست و فقط تنها فرقشوون در سر سیلندرشوون هست! دوست عزیز اگه این همه شما با ایرانخودرو در ارتباطی که اطلاعاتت رو میگی از ایرانخودرو گرفتی باید به عرضت برسوونم ! پراید تقویت شده این تغییرات هنوز این اتومبیل را کاملا مطلوب رانندگی جاده نمـیکند، اما نسبت بـه قبل بسیـار چابک تر شده و همچنین درون طول تابستان مـیتوانید براحتی از کولر استفاده کنید، بدون اینکه مانند گذشته نگران بالا رفتن دمای آب موتور باشید. بسیاری از رانندگان عادت دارند که در هنگام توقفات طولانی مدت (مثل توقف پشت چراغ قرمز) پدال های کلاچ و ترمز را فشرده نگه می دارند.عده ای هم گیربکس را در وضعیت خلاص قرار داده و پدال ترمز را می فشارند.بهترین روش برای توقفات طولانی انتقال دسته دنده به حالت خلاص (در خودروهای مجهز به گیربکس اتومات دسته دنده را در حالت پارک P قرار دهید) و کشیدن ترمز دستی است.فشردن پدال ترمز و کلاچ در توقفات طولانی باعث وارد آوردن فشاری مضاعف به مجموعه کلاچ خواهد شد.

تست شتاب پراید با موتور و گیربکس ماکسیما فقط با دنده 5 در باند پرواز سپهر. این سوخت بسیار قوی است و هنگام تزریق به موتور، سرعت و شتاب مهلکی را بهوجود میآورد. هيوندايي كوپه يكي از محدود خودروهاي ارزان قيمت كوپه در كشور ماست كه به دليل قيمت پايين و طراحي مناسب فروش بسيار خوبي را در خارج و داخل كشور تجربه كرده است. در مورد کیفیت و یا کاربرد روغن های خارجی بحثی نیست اما بنده معتقدم تکنولوژی استفاده شده و کیفیت این روغنها برای خودروهای روز بهتر است. تخصص منصوری در زمینههای تقویت موتور، بهبود آیرودینامیک، به کارگیری رینگهای آلیاژی سبک وزن و ایجاد تغییر در داخل اتاق با استفاده از لوازم دستساز است. بنابراین زمانی که یک هدرز بر روی یک موتور به طرز قابل ملاحظه ای باعث افزایش گشتاور و اسب بخار میشود بر روی موتور دیگه چنین گشتاور و توانی رو ارائه نمیدهو حتی باعث ایجاد اختلال در عملکرد موتور میشه.در اینجا صحبت از یک سیستم هست.

زمانی که سوخت نیترو را در کپسول ویژه آن ذخیره میکنیم، به شکل مایع است. شاید باورش سخت باشد، اما او حتی قصد دارد که این خودرو را گهگداری به کالیفرنیا ببرد تا در رویدادهای کلاسیک آن سوی اقیانوس هم شرکت کند. نمایش یک نتیجه. مرتب سازی پیش فرض, مرتب سازی بر اساس محبوبیت, مرتب سازی بر اساس میانگین رتبه فیلتر روغن ولوو – لوازم یدکی خودروفیلتر-روغن روغن خودرو شما باید فیلتر شود تا آلاینده ها را از بین ببرد بدون وجود مانع برای حرکت خودرو. یکی از اشکال متداول آنها بین کاربراتور و مانیفولد ورودی سوخت نصب میشود و در این محل سوخت نیترو را تزریق میکند. در مرحله بعدی افزایش ارتفاع جالبتوجه این پیکاپ با استفاده از کیت افزایش ارتفاع ۸ اینچی بسیار به چشم میآید. پدیده احتراق مخرب یکی از این مشکلات است که در دورهای پایین اتفاق میافتد. دستگاههای تزریق نیتروی بسیاری در بازار وجود دارند. البته کیفیت قطعات خوب است و در دراز مدت مشکلی برای آنها به وجود نیامده.

«فراتر از سنت، فراتر از مسابقه»؛ این شعار همیشگی کمپانی «منصوری» است؛ یکی از بزرگترین کمپانیهای تیونینگ و طراحی پلتفرم در دنیا که توسط یک ایرانی تاسیس و اداره میشود. او همچنین موسس کمپانی Mp design است که از بهترین تولید کنندگان قطعات اسپرت در دنیا محسوب میشود. بابک چهارباشیان – در بازار با نام پرشیا موتور زانتیا میشناسندش و رنگ سفیدش از … نوع دیگر، سیستمی است که از طریق لولههای مجزا، نیترو را از مخزن آن، به گذرهای مانیفولد ورودی میپاشد. رینگهای عظیم پنج پره دوتایی، هود روی کاپوت، الگو گرافیک چراغها که ۳ خط مورب را کنار یکدیگر قرار میدهد و حتی خطوط ریز برجسته روی بدنه همه و همه در یک راستا گام برمیدارند: «القای جذابیت و سبک مدرن بدنه در کنار حفظ اصالتهای یک موستانگ». بنابراین، آنچه بسیاری در آرزویش بودند حاصل میشود، «موتور خنکتر، سوخت ورودی متراکمتر و اکسیژن بیشتر». همانطور که اشاره شد، باید طراحی اگزوز و جزئیاتی که باعث انتقال گازها و دودها به بخشهای انتهایی آن میشود، با دقت صورت بگیرد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.