بایگانیهای تقویت موتور پراید انژکتوری با هدرز EngineArts – بیلز

قبلا شنیدم که یک برنامه جهت طراحی هدرز برای انواع موتور وجود داره که ابعاد و اندازه های مناسب رو میده که من فقط این مطلب روشنیدم. همچنین استفاده از بادامک های کارا سبب یک تغییر بزرگ در عملکرد موتور می شود. بدین منظور توربینی ساخته شد تا انرژی (تلف شده) حاصل از خروج دود از اگزوز را به صورت بهینه مورد استفاده قرار دهد.توربوشارژر کمپرسوری است که با افزایش توان مکش هوای ورودی توسط موتور خودرو، موجب احتراق و توربو لنس Turbulans بهتر سوخت و در نتیجه افزایش قدرت موتور میشود. خودروهای سدان سایز متوسط (Mid Size Sedan) معمولا قابلیت استفاده از اینگونه موتورها را به صورت سفارشی داشته و مدل های لوکس و شاسی بلند معمولا از این موتور به صورت استاندارد استفاده می کنند. هنسی ماموت 1000 به یک کیت لیفت پیشرفته با افزایش ارتفاع 6.5 سانتی متری و همچنین رینگ های 20 اینچی جدید و سپر آفرودی متفاوت از سپر استاندارد و LED بار استاندارد در آن مجهز شده است. بدین صورت که،این توربو شارژ و سوپر شارژ در دور موتور پایین مورد استفاده قرار میگیرند و دو توربو شارژ دیگر،هر دو هم زمان در دورموتور بالا با قدرت هرچه تمام تر به یاری موتور خودرو آمده و نیروی زیادی تولید میکنند.

برای مثال برای موتور چهار سیلندر چهار عدد لوله جداگانه تعبیه نمی شود بلکه یک لوله که با محاسبات دقیق انتخاب می گردد و تاانتهای مسیر را برای گازهای خروجی پوشش می دهد. بهتر است خنک ترین هوای ممکن در سیلندر را داشت زیرا وقتی احتراق انجام می شود، هوای داغ با حجم بالایی در سیلندر بوجود می آید. قیمت ماشین آلات آسیاب سنگ زنی در هندتولید کنندگان ماشین آلات سنگ زنی در هند. سفارش. موتور پراید. مطلع شدن از قیمت. اما پیش بینی ها بر این است که قیمت سایپا اطلس در نسخه پایه تا ۱۵ درصد فراتر از کوییک S باشد. از طرف دیگر، استفاده از این فیلتر، مانعی بر سر راه عبور جریان هوا ایجاد میکند و از شدت جریان آن، تا حد زیادی میکاهد. هیوندای کوپه برای استفاده خانواده های 2 یا نهایت 3 نفره بدون در نظر گرفتن مصرف شهری بالا مناسب بوده ولی برای خانوادهای بالای این تعداد جمعیت گزینه مناسبی نمی باشد ضمن اینکه نباید از این نکته گذشت که با توجه به وارد نشدن این خودرو از سال 2009 به بعد به کشور و تعداد نسبتا کم در بازار داخل در دراز مدت مشکل پیدا نشدن قطعات این خودرو را باید جدی گرفت.

ایا تغییری روی دلکو میدن یا همون سرجاش میمونه و دست نمیخوره؟ سیستم اگزوز به کل تقویت شده از هدرز ENGINEARTS تا لوله دست ساز بدون کاتالیزور و منبع وسط تا منبع آخر دست ساز . 3-قطر 2 لوله خروجی تا منبع اگزوز؟ 4-در چه فاصله ای نسبت به موتور منبع اگزوز(به هر لوله ی خروجی 1 منبع) نسب بشه؟ در انواع مختلفی موجود می باشد، که به طور مثال در یک موتور ردیفی در کناره موتور و یا در موتورهای V شکل در دو طرف موتور قرار می گیرد. چون هوای ایجاد شده بشدت داغ میباشد٬قبل از ورود به سیلندر جهت احتراق٬در اثر ترکیب با بنزین پای یک توربو شارژ برقی و یا یک سوپر شارژ دیگر را نیز به وسط میکشند. به گزارش پایگاه خبری«عصرخودرو» به نقل از جام جم آنلاین، اگزوز قطعهای در خودرو و دیگر وسایل نقلیه است که دود حاصل از واکنش شیمیایی را که در سیلندر ایجاد میشود به خارج از خودرو انتقال میدهد. منیفولد خروجی: منیفولد خروجی دود موظف است دودهای خروجی را از مجاری موجود در سرسیلندر گرفته و به لوله اگزوز انتقال دهد.

اجزای تشکیل دهنده سیستم اگزوز در یک خوردو شامل منیفولد خروجی دود، لوله های رابط، لوله اگزوز، انباره صدا خفه کن و لوله پخش کننده دود است. برای کاستن از سرعت گازهای خروجی موتور و بی صدا کردن آنها از صدا خفه کن استفاده می شود. البته توربو شارژر چون ازخروجی موتور نیرو میگیرد پس در نتیجه خود مانعی در برابر خروج دود خروجی میشود بدین منظور برای خارج شدن هرچه بهتر دود از هدرز دود استفاده میکنند. سوپر شارژر برخلاف توربوشارژر، برای متراکمکردن هوا، نیازی به استفاده از گازهای خروجی ندارد و نیروی مکش خود را از چرخش پولی میللنگ میگیرد. استفاده از اجزائی با آلیاژ سبک؛ قطعات سبک وزن به بهتر کارکردن موتور کمک می کنند. در رابطه ی با هدرز هم اگر مصرف را زیاد تغییر نده خیلی خوبه ولی کاربراتور اینطوریه که هرچی موتور قویتر نفس میکشه مخلوط بیشتری میفرسته داخل موتور. ولی اون روز متاسفانه اون elx سفیده اگزوزش رو دو لول کرده بود و نفس میکشسد اگزوزش بخاطر همون ضعیف شده بود . من در ساخت مشکلی ندارم و لوازم جوش رو دارم و میشه بجای خم زدن لوله ها از قطعات اماده ی خم خورده که در زوایای مختلف پیدا میشه استفاده کرد و در نهایت میشه هدرز رو یا ابکاری کرد و یا از رنگهای نسوز استفاده کرد و یا اینکه با الیاف مخصوص نسوز و عایق اون رو عایقکاری کرد چون شنیدم هدرز شدیدا حرارت داره و حرارت خیلی زیادی رو زیر کاپوت پخش میکنه که بعضی ها برای جلوگیری از اسیب زدن به سایر اجزای زیر کاپوت اون رو عایق میکنن.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.