هدرز پارس Elx

پس اط تجهیز به هدرز های کاملا حرفه ای ، کارخانه را ترک می کنند.به هر صورت باید گفت هدرزهای دست سازی که اغلب به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند به هیچ عنوان کارایی هدرزهای حرفه ای را که بر اساس اصول علمی شکل می گیرند را ندارند و استفاده از آن ها در بسیاری موارد،به افزایش مصرف سوخت منجر میشوند.یکی دیگر از مزایایی استفاده از هدرز ،تاثیر ناچیز آن بر صدای تولیدی پیشرانه و سیستم اگزوز است.به عبارت دیگر چنانچه خواستار تقویت پیشرانه خودروی خود و کاستن از میزان مصرف سوخت بدون ایجاد سر و صدای بیشتر هستید ، نصب هدرز یکی از بهترین انتخاب ها خواهد بود.در واقع بخش بسیار زیادی از صدای تولیدی پیشرانه توسط مجموعه اگزوز (لوله ها و منبع های اگزوز) منتشر میشود. ساکاموتو اغلب در همایشهای برگزار شده در پیستهای هانجیو و زاکوبا شرکت میکند و در مسابقات مربوط به خودروهای کلاسیک حضور مییابد. در سایر کشورها نیز عموما از همین موارد برای مجازات قاچاق خودرو استفاده می شود.

تراکم دود در منیفولد اجازه خروج دود از سیلندر را نمیدهد و یا دست کم سرعت خروج دود را کاهش میدهد.در بعضی موارد نیز باعث ایجاد فشار بازگشتی مضاعف میشود که در ادامه به آن خواهیم پرداخت. یک خودرو جهت مصرف عمومی باید چند مشخصه داشته باشه 1- کم مصرف باشه 2- سایز متوسط داشته باشه 3- قیمت مناسب داشته باشه 4- مناسب با شخصیت فرد باشه دلیل انتخاب من برای ثبت نام این موارد بود C30 میخواستم بخرم قیافه این ماشین بیشتر پسندیدم مصرف و استهلاک C30 بسیار پایین هست با بیش از ده نفر صحبت کردم البته توضیح اینکه موتور وبسیاری از قطعات این دو ماشین یگی هست و مورد دیگر که بر عکس انچه میگن موتور این ماشین میتسوبیشی نیست این موتور کپی موتور تویوتا یاریس هست هم عکس ها تو اینترنت هست ببینید هم از دازندگان C30 بپرسید با قطعات یاریس کاملا مطابقت داره یکی که 3000 تا کارکرده بود سوار شدم و دوری زدیم از نظر زیر بندی و جلو بندی و بیصدایی عالی بود ولی فرمان پذیری عالی نبود ولی بد هم. تنها برای اندازه گیری دقیق دمای آب و فشار روغن چند نشانگر به نزدیکی ستون فرمان اضافه شده اند. با استفاده ازبهترین کیفیت فیلتر هوای بنز در موتور اتومبیل علاوه بر اینکه مصرف سوخت کاهش می یابد می توان عمر مفید موتور اتومبیل را افزایش داد و آلودگی موجود در هوا را به میزان زیادی کاهش داد.بنابراین کیفیت فیلتر هوای بنز لازم است هر چند ماه یک بار فیلتر هوای خودرو چک شود و در صورت تمیز نبودن تعویض گردد.

این موتور خاص حالا از پیستونهای ساخت کمپانی ویسکو، سرسیلندر با سوپاپهای بزرگتر، کاربراتور ۷۷۰ CFM از برند Holley و چند قطعه تیونینگ دیگر بهره میگیرد. هدرز را میتوان یک جایگزین برای مانیفولد خروجی پیشرانه بهحساب آورد که به دلیل هزینهی بالایی که دارد، کمتر توسط خودروسازان مورد استفاده قرار میگیرد، اما از آن در طراحی ماشینهای اسپرت و مخصوص مسابقه استفاده میشود و حتی ممکن است شما در ماشینهایی که مدل بالایی دارند، این قطعه را بهصورت فابریک مشاهده کنید. این قطعه برای هر سیلندر ورودی به­صورت جداگانه تعبیه شده است و کاهندهی اثر منفی مکش سیلندرها بر روی یک­دیگر است. از جمله تغییرات در هدرز و کیت مکش و انواع تقویت کننده های موتور دارا می باشد، خوب جواب میدهد . و کامل تر سیلندر از گاز های منفجر شده یا دود اگزوز تاثیر زیادی در مکش و تنفس بهتر دارد. چون فرسودگی اگزوز شما سریعتر اتفاق میافتد و در نتیجه، با کوچکترین حادثه یا ضربهای، از دور خارج خواهد شد.

موتور بلوک کوچک عملکرد بالا ۲۸۹ اینچ مکعبی که در سالهای دور نیرو بخش شماری از بزرگترین جنگندههای فورد بود. البته فورد در نمایشگاه لسآنجلس ۲۰۱۸، به قدرت بالای ۶۵۰ اسببخار اشاره کرد. اما میدانیم نسخه فعلی موستانگ شلبی GT500 حدود ۶۶۲ اسببخار قدرت دارد بنابراین مدل ۲۰۲۰ بدون شک بالای ۷۰۰ اسببخار قدرت را راهی آسفالت پیست و خیابان خواهد کرد. براساس اعلان رسمی مقامات فورد مبنی بر تولید قدرتمندترین خودروی جادهای تاریخ این شرکت، موستانگ شلبی GT500 جدید، احتمالا از پیشرانه V8 سوپرشارژ ۵.۲ لیتری با قدرت اعجاب آور بالای ۷۰۰ اسببخار قدرت خواهد گرفت. باتوجه به شایعات، V8 بزرگ فورد با نسبت تراکم ۱۰:۱ از یک سوپرشارژ ۲.۶۵ لیتری برند ایتون (Eaton) در فشار ۱۲ پوند بر اینچ مربع (psi) درکنار جعبهدندهی دوکلاچه هفت سرعته سوپراسپرت فورد GT بهره میبرد. حال بد نیست کمی به مشخصات فنی فورد ماستنگ شلبی GT500 مدل ۲۰۲۰ بپردازیم. جالب تر آنکه لاستیکهای Hoosier نیز با طرح و فونت کلاسیک انتخاب شدهاند تا حال و هوای کلی خودرو از هر لحاظ مربوط به ۴۰ -۵۰ سال قبل باشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.