هدرز پارس Elx

البته عدم نصب هدرز فابریک برای تمامی خودروها صادق نیست و همواره شماری از خودروهای اسپورت نظیر ب ام و های M POWER ، آئودی های سری S و… بعد از تغییر در اتصالات که البته ایده مالک خودرو بود ما به دو لوله U شکل نیاز داشتیم. تغییر شکل از مایع به گاز دمای سیلندر را به طور قابل ملاحظه ای پایین می آورد. این دو قطعه اگر چه شکل ظاهر و درون آنها بسیار ساده است ، ولی عملکردی پیچیده ، دقیق و حساب شده دارند و برای هر خودرو اختصاصا طراحی می شوند. در اختیار مهندسین قرار میگیرد.طراحی هدرز شامل مراحل بسیاری می باشد که از مدلسازی آن شروع شده و در نهایت به سرامیکی کردن درون لولهها ختم میشود.پس از اولین مرحله (مدلسازی لولهها) تحلیل دینامیکی آنها آغاز میشود تا بررسیهای لازم در خصوص صحت عملکرد طراحی انجام شود. ساخت این قطعات بهصورت استاندارد و صحیح در کارگاه میسر نبود به همین دلیل من به سراغ یکی از دوستانم در کارخانه جنرال اگزوز ایران رفتم. هنری فورد در نتیجه این شکست تجاری با جمع کردن بزرگانی چون کارول شلبی و کن مایلز در مجموعه فورد تصمیم به ساخت یک اسطوره برای تصاحب لمانز گرفت. اولین فورد موستانگ شلبی GT500 به حراج گذاشته شد فورد موستانگ شلبی GT500 با کد شاسی ۰۰۱ به عنوان نخستین نمونه تولیدی از این اسطوره نوظهور به حراج گذاشته شد تا کلکسیون کلکسیونرها را مزین کند.

جالب است که مواردی از این نوع سرقتها در کشورمان نیز گزارش شدهاست و به نظر میرسد خلا امنیتی سیستمهای بدون کلید خودروها در کشورمان نیز به زودی دردسرساز خواهد شد و نیاز به بهره از این سیستمهای مکمل روی خودروهای بهرهمند از این فناوری احساس میشود. اما آن گونه مدیران عامل و دست اندر کاران ارشد تولیدکنندگان قطعات خودرو از اختراع این سیستم ابراز شادمانی کردهاند، به نظر میرسد به زودی شاهد استفاده از این سامانه ضدسرقت ساده اما اثربخش روی خودروهای تولیدی سایر برندها نیز باشیم. متاسفانه در حال حاضر این سیستم تنها روی نسل جدید خودروهای فیستا و فوکوس نصب میشود و البته روی فیستا و فوکوسهای جدید فاقد این سیستم ضدسرقت قابل نصب است. همانطور که گفته شد سیستم ترمز در این خودرو نیز دستخوش تغییراتی شده و به اصطلاح تقویت شده است، اما به دلیل اینکه ترمز پراید در قسمت عقب به صورت کاسهای بوده و تنها چرخهای جلو از ترمز دیسکی بهره میگیرند، نباید توقع ترمزگیری قوی را از آن داشته باشید. فیلتر هوای بنز با تخفیف عالی خودرو باید آلودگی هوا را در حد نیاز جذب کند اما نباید به اندازه ای مسدود شود که از ورود هوای تمیز به درون موتور خودرو امتناع کند و توام مکش موتور خودرو را پایین بیاورد.

توربوفن مکانیکی وسیله ای است که هوا را با فشار بیشتری وارد دریچه گاز میکند تا موتور در صورت نیاز به اکسیژن بیشتر بتواند گشتاور بیشتری را از خود نشان دهد و این یعنی شتاب بیشتر. موستانگ اکوبوست وقتی وارد دایره پیچها میشوید مثل یک نرمتن به زمین میچسبد و همین که با نهایت اعتماد به نفس و حین ورود به پیچها به جای پدال ترمز، چای راستتان را روی پدال گاز میفشارید، از خود میپرسید چرا اینقدر گیر دادهایم به شاسی بلندهای تقلبی شهری با آن بادی رول های وحشتناکشان! جواب ساده است. چون مانند اسبهای قد کوتاه پونی کوتاه هستند و وقتی پشت فرمان آنها مینشینید فاصله بسیار اندکی با زمین دارید. حالا شما یک ماشین ژاپنی آفرود فول آپشن دارید که هیچ کجا شمارو ناامید نمیکنه که قیمت تموم شدش هنوز 40 الی 50 میلیون از یک هایلوکس فاقد امکانات کمتره دیگه چی میخوای؟ به هر حال از کنار هم قرار دادن نامهایی چون هنری فورد، انزو فراری، کارول شلبی، کریستین بیل، مت دیمون و کن مایلز بیتردید نتیجهای دلنشین و هیجانانگیز پدید خواهد آمد. نتیجه اعلان جنگ هنری فورد به فراری نیز طراحی و تولید مدل GT40 شد. عصر ايران. سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی و در عصرايران.

شما می توانید مقاله کامل این موضوع را در این لینک مشاهده کنید. VQ35DE در حالت تنفس طبیعی، سوپر شارژ و همچنین توربوشارژ بهترین بازده را به نمایش می گذارد؛ اینجا انتخاب با مالک خودرو است که کدام روش را برای بازده موتور پسند می کند اما به هرترتیب 750 اسب بخار نیز برای این مورد عددی کاملا معمولی پس از بروزرسانی، محسوب می شود! ۳۱۰ اسب بخاری که از طریق یک پیشرانه اکوبوست ۲٫۳ لیتری به گیربکس ۱۰ سرعته میرسند، مانند سیمرغ عطار با هم یک میشوند و یکباره روی رینگهای ۱۸ اینچی عقب مینشینند و این هیولای ۱٫۶۵ تنی را با قدرت به پیش میرانند. پادکست چهارم این هفته چای با طعم آچار با موضوع فورد ماستنگ راش منتشر شد پونی کار فراموش نشدنی پادکست ماستنگ ، فورد موستانگ اکوبوست راش مدل ۲۰۱۷ از آن دسته پونی کارهایی است که هرگز فراموش نمیشود بلکه با همان میزان محبوبیت از نسلی به نسل دیگر منتقل میشود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *