هدرز پارس Elx

آیا این هدرز به همین صورت به اصطلاح پارچه پیچ شده ارسال میشه؟ هدرز در واقع سیستم استخراج گاز و دود از داخل موتور میباشد ، متاسفانه منیفولد اورجینال اتومبیل ها نمیتوانند این گازها را به صورت کامل از موتور خارج نمایند و در نتیجه توان موتور کمتر شده که در نهایت منجر به کاهش شتاب میگردد ، اما زمانی که هدرز را نصب میکنید تفاوت را کاملاً حس میکنید به نوعی که در تعویض دنده و همچنین در دورهای بالا گپی نخواهید داشت و توان خروجی بیشتری از موتور خواهید دید چراکه گازها به صورت کامل از موتور خارج میشوند. ۱-تزريق خشك: در اين حالت، گاز N۲O به تنهايی وارد مجرای تنفس میشود و سيستم سوخت رسانی به گونهای تنظيم میگردد كه سوخت اضافی را وارد موتور كند. ما در فرآیند ریمپ نسبت سوخت به هوا و جرقه (spark) شمع ها و مجموعه تزریق سوخت (Fuel injection system) را به بهینه ترین حالت ممکن نزدیک می کنیم، همه پارامترها هماهنگ با یکدیگر تغییر پیدا کرده، نسبت ترکیب سوخت به هوا ثابت نگه داشته می شود و سوخت به طور کامل مشتعل (ignited) و سوزانده (burned) میشود. فیلتر هوا هیوندای و کیا. در زیر چراغ های جلو ورودی های هوا قرار دارد که باریک و تیز شده اند و ادامه آن هم برای بهتر عبور کردن هوا در سرعت های بالا و بهتر شدن آیرودینامیک موتور سیکلت در سرعت های بالا شکافی در فلاپ های کناری این موتور سیکلت طراحی شده است، این ورودی های هوا به شدت نقش مهمی را در خنک کردن پیشرانه این موتور سیکلت ایفا می کنند، از دیگر قسمت های مهمی که دینامیکی طراحی شده است، طراحی آیینه های این موتور سیکلت بوده است که تاشو و بسیار در دینامیک این موتور سیکلت تاثیر داشته اند و از لوازم دیگری که مالک این موتور سیکلت بدان افزوده است نئون قهرمانی مشکی با مارک Puig می باشد که زیبایی قسمت جلوی این موتور سیکلت را صد چندان کرده است.

در این استیج برای کاهش هزینه ترجیح بر این است که از ای سی یو فابریک بهره ببرید، کامپیوتر استاندارد ۲۰۶ قابلیت تنظیم و تطبیقپذیری را برای بوستهای پایین دارد. لازم به ذکر هست که وجود هدرز در سر منیفولد خودرو و بعد اتصال اون به سیستم قبلی اگزوز هیچ کارایی نداره و عملا هزینه بی فایده هستش چرا که سیستم لوله کشی فابریک اصلا مناسب هدرز نیست.هدرز هایی که تا انتهای ماشین لوله کشی جدید میشن و تمام استیل هستن کارایی دوست هدرز رو نشون میدن. آیا این هدرز همراه با لوله اتصال هم هست که اون رو به ادامه سیستم اگزوز وصل کنه؟ امیدوارم این مطالب به کارتون بیاد و در تصمیم گیری کمکتون کنه. مکانیک موتور رو از ماشین جدا می کنه واز همان لحظه که آچار دست می گیره تا شروع به بازکردن کنه، شروع به لیست کردن معایب می کنه. طرفداران دو آتیشه نسکار شاید بگویند که در آن زمان چنین خودرویی در نسکار وجود نداشته است، اما در جواب باید گفت که هدف ساکاموتو ساخت یک نمونه بدل از خودروهای نسکار نبوده، بلکه او میخواست صرفا مفهومی جاده از خودروهای دست دوم مخصوص مسابقات سرعت (مفهوم کلاسیک نسکار) را ارائه دهد.

اگر قرار هست ماشین تقویت بشه بهتر به منبع اسپرت یا همون مستقیم یا حداقل منبع غیر مستقیم دست ساز که صداگیریش مناسب و فشار معکوسش کم باشه فکر بکنی! هرچند سوپر اسپرینت که دیگه کم یاب شده وخیلی گرون! رنگ این خودرو در حدود 10 میلیون تومان هزینه برداشت و خط کشی بدنه که اولین بار خود شخص ینگ کو برای نوا خود انجام داد بود و این سنت برای اولین بار در کشور روی این نوا صورت پذیرفت . این سیستم بخاطر ارزان بودنش ، حرف های زیادی پشتش می باشد . نوع دیگر این هدرز ها از روش ۴ به ٢ و بعد ١ استفاده کردند که این امر باعث کاهش فشار اضافی روی سیلندر های غیر فعال در فرایند تخلیه دود هست و طبیعتا کارایی بیشتری دارند و عمر موتور نسبت به هدرز های دیگه بالا تر میره.این مدل هدرز ها تا ١۵ اسب روی داینو اضافه کردن به موتور.

در این مقاله نیز قصد داریم به سراغ یکی از نمونههای خاص موجود در کشور برویم که علاوهبر تیونینگ سنگین موتور، از لحاظ طراحی ظاهری بدنه و کابین نیز دستخوش تغییرات فراوانی شده است. در حقیقت، صدایی که از موتور میآید، ترکیبی است از اصوات با بسامدهای متفاوت و به دلیل این که این بسامدها به بستگی به دور موتور دارند،صدای موتور هیچ وقت بسامد معینی ندارد. این هدرز قابل نصب بروی کلیه خودروهای پراید با موتور عادی b3 تیبا و ساینا می باشد. روغن موتور هیوندای النترا مدل2014 روغن موتور اصل را از سایت چراغ برق بخواهید تمام در هر بار تعويضروغن موتور، فيلتر روغن نيزتعويض گردد. شاید این سوال را داشته باشید که حتی اگر فیلتر هوای اصل و اسپرت داشته باشید هم باید این کار را بکنید؟ میدانید چرا به این سبک از خودروها میگویند پونی کار؟ خرید اینترنتی فیلتر روغن خودرو مرسدس بنز مدل E200-E250 و قیمت انواع فیلتر روغن مرسدس بنز از. اعلام قیمت پژو عصر ايران. هدرز برای تقویت خودرو افزایش شتاب، کاهش چشمگیر مصرف سوخت از جنس استیل 304 تایوانی با کیفیت فوق العاده بالا و قیمت فوق العاده به همراه یک عدد کورکن سنسور و چهار عدد پیچ مربوطه . یکی از مهم ترین علل تعویض منظم «فیلتر هوا»، کاهش مصرف سوخت می باشد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.