هدرز پارس Elx

هدرز پراید یورو 4 فولادی یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. اما کار نصب قطعات جدید را از اسمبل سیستم تعلیق در جلو شروع کردیم. در سیستم تعلیق جلو زوایای کمبر و کستر از طریق طبقه A شکل بالا قابل تنظیم است. یک فیلتر هوای ام جی نقش مهمی در حفظ عملکرد خودرو ایفا می کند، به طوری که مقدار مناسب هوا از طریق آن جریان می یابد. البته نکته بعدی که باید بدان توجه کرد این است که پارامتر آوانس جرقه زنی را می توان بیش از این هم روی یک خودرو خاص افزایش داد اما این مسئله منوط به نصب قطعات جانبی (افتر مارکت( روی خودرو است(مانند نصب هدرز).در واقع تلاش برای بیرون کشیدن توان بیش از حد از موتور نتیجه ای جز افزایش استهلاک خودرو و کاهش راندمان به همراه ندارد زیرا آستانه تحمل هر موتور در یک محدوده خاص تعریف شده است.

خیلی از رانندگان ایرانی فکر میکنند این دو محصول مکمل یکدیگر هستند و حتما باید با هم نصب شوند. به همین دلیل ما این موتور را انتخاب کردیم که بسیار قدرتمند است ولی وزن پایینی دارد. نداشت و این طور بود که در کمتر از 40 دقیقه موتور و گیرباکس را روی خودرو نصب کردیم. قواعدی داره. به این سادگی هم نیست که شما سوار ماشین بشی و راه بیفتی هرجا کوه و دره دیدی فرمون ماشین رو بچرخونی و بزنی تو دل طبیعت. اگر اکسیژن سرد به مخزن احتراق شما برسد، انفجار سوخت بهتری رخ داده و قدرت بیشتری به سوپاپها منتقل خواهد شد که توان موتور را افزایش میدهد. طبق بعضی از تحقیقات شکل گرفته، تعویض «فیلتر هوا»ی آلوده، موجب کم تر شدن مصرف سوخت خودرو می گردد و تا 14 درصد فیلتر هوای ام وی ام لاکچری عملکرد بهتر ماشین های کاربراتوری را به دنبال دارد. هدف هر دو مدل یکی است و در نهایت باعث میشوند اکسیژن قبل از داغ شدن به انژکتور برسد.

در هر بار تعویض روغن موتور، فیلتر روغن نیزتعویض گردد. یک سوکت بخار روغن موتور هم روی لوله هوای آلومینیومی نورا تعبیه شده تا به شما در کنترل وضعیت سوخت و ساز ماشین کمک کند. این دقیقا همان کاری است که یک سیستم مکش هوا برای شما انجام میدهد. بعد از این ادامه اگزوز را تا قبل از دیفرانسیل کشیدیم. Headers را میتوان یک جایگزین برای مانیفولد خروجی پیشرانه بهحساب آورد که به دلیل هزینهی بالایی که دارد، کمتر توسط خودروسازان مورد استفاده قرار میگیرد، اما از آن در طراحی ماشینهای اسپرت و مخصوص مسابقه استفاده میشود و حتی ممکن است شما در ماشینهایی که مدل بالایی دارند، این قطعه را بهصورت فابریک مشاهده کنید. در حالت کلی فیلتر هوای بنز کثیف مانع از روشن شدن خودرو نمیشود، با این حال شما باید پس از طی مسافتی نسبت به تعویض آن اقدام کنید. در نهایت باید بگویم مجموعهای که امروز روی این مدل ست آپ شده از اولینهای دنیاست .در نهایت با احتساب هزینه خرید خودرو و تبدیل همه هزینهها به دلار چیزی بیش از 135 هزار دلار برای این خودرو هزینه شده است، که 14 هزار دلار آن فقط مربوط به مجموعه ديفرانسيل است.

این پیشرانه توربودوقلو را باید یکی از کمیاب ترین های نیسان بدانیم! امروزه لوله استیل و آلومینیوم بیشترین طرفداران را دارند. لوله رابط کیت مکشهای نورا با آلمینیوم خلوص بالا ساخته شده تا فرآیند خم کاریاش بدون شکستگی و نیاز به جوش انجام شود. احتمالا برای شما هم جذابترین بخش موتور است، پس بیاید درب محفظه موتور را بالا بزنیم. از سوی دیگر با بالا بردن کیفیت خودرو میتوانید تا اندازه زیادی بر قیمت آن تاثیر مثبتی بگذارید و فروش پژو 206 تیپ 3 خود را با بهترین قیمت معامله کنید. هرگز نمی توانید قبل از نصب باور کنید هدرز چقدر در شتاب و نهایتا سرعت خودروی شما تأثیر گذار است. با اجازه دادن به آن به طور موثرتری عمل می کند، شما نیز مسافت پیموده شده فیلتر هوای ام جی خود را افزایش می دهید. حالا شما یک ماشین ژاپنی آفرود فول آپشن دارید که هیچ کجا شمارو ناامید نمیکنه که قیمت تموم شدش هنوز 40 الی 50 میلیون از یک هایلوکس فاقد امکانات کمتره دیگه چی میخوای؟ سلام بر دوستان یه سر به زاهدان بزنید ببین آفرود ها رو !

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.