هدرز موتور B3 (پراید قدیم) تولید EngineArts

Alireza Ds اگه ef7 دارید در حال حاضر هیچ لوازم تیونینگی براش وجود نداره.فقط میشه ضرایب گیربکس رو سنگین کرد و کاتالیزور رو خالی کرد.به زودی هدرز ef7 از طرف انجین آرت عرضه میشه. دستگاه های تزریق نیتروی بسیاری در بازار وجود دارند. هر چه بشود هوا را راحتتر وارد موتور کرد بهتر است؛ و در اگزوز هم همین داستان وجود دارد. این وضعیت در هنگامی که این خودرو 4 سرنشین داشته و راننده در تابستان کولر خودرو را هم روشن میکند، تقریبا غیر قابل تحمل میشود ! البته این یکمیلیون تومان هم تماماً خرج خرید موتور نمیشود، بلکه شامل تقویت شاسی هم هست که باعث میشود بدنه پراید شما در سرعت بالا نلرزد. 4 دست زنون هم بر روي كليه كاسه چراغ ها سوار شد ! یکی از روش هایی که برای کاهش صدای اگزوز اتومبیل ها می توان از آن استفاده کرد، صدا خفه کن است. نه ولی هستن از بچه ها. 5. از نظر اکثر مهندسین خودرو، به ازای هر اینچ جیوه (تقریبا معادل 25.4 میلی متر جیوه) فشار بازگشتی،مقدار 2-1 اسب بخار اتلاف توان خواهیم داشت که البته به ویژگی های موتور ازجمله: بازده موتور،طراحی محفظه احتراق و … طراحی و ساخت مانیفولد به صورتی است که سطح آن صیقلی نیست و زبر و ناصاف نیز به نظر میرسد، از همین جهت در هنگام خارج شدن گازها آلاینده، اختلالاتی دیده میشود، اما از آنجاییکه در طراحی و ساخت هدرز از روش خمکاری استفاده شده است، سطح آن صاف و صیقلی دیده میشود و به همین دلیل خروج گازهای آلاینده به بهترین حالت ممکن اتفاق میافتد.

پیشرانه جدید و ارتقا یافته سایپا برای خانواده X200، همچنان دارای حجم ۱۴۹۷ سی سی ( ۱٫۵ لیتر ) است و ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ در آن دیده میشود. عده ای از رانندگان بر این باورند که پس از یک استفاده پر فشار و طولانی مدت از خودرو باید چند دقیقه ای خودرو را به صورت درجا روشن گذاشت تا دمای موتور خودرو به حالت نرمال برسد.این کار دقیقا مثل گرم کردن خودرو به صورت درجا، کاری اشتباه است و افزایش مصرف سوخت، آلودگی محیط زیست و بالا رفتن استهلاک قطعات خودرو را در پی خواهد داشت.ضمنا اکثر خودروهای جدید که مجهز به فن هستند عمل خنک کاری را به بهترین صورت انجام داده و در صورت لزوم پس از خاموشی موتور خودرو با روشن ماندن، حرارت آن را پایین می آورد. با کثیف شدن این قطعه، هوا به اندازه کافی وارد محفظه احتراق نشده و با چرخه سوخت ناقص مواجه میشویم و نسبت سوخت به هوا افزایش یافته که اکثر تولیدکنندگان خودرو توصیه میکنند بدون توجه به تمیز بودن فیلتر هوای بنز، آن را بعد از کارکرد ۱۲ تا ۱۵ هزار مایلی (۱۹ تا ۲۴ هزار کیلومتر) خودرو، تعویض کرد. برند:VOLVO / VW. خودرو(های):.

و اما آقا رامتين .اگه مي خواين شتاب واقعا فرق كنه جوري كه نسبت به قبلش اينجوري بشين هم بايد هدرز عوض كنين و هم فيلتر شتاب . که بدون اینکه مصرف سوخت را زیاد افزایش دهیم به حداکثر توان موتور دست پیدا کنیم. و اینکه ینی هیچ کاهش سرعتی اونجا نداریم؟ اورهال موتور و اگه بخای کاهش تراکم ۸ تومن. با کاهش تراکم فک کنم. قیمته ماشینو بالا نزدم خودتون ی حساب سر انگشتی کنید متوجه میشید، معاوضه هم دارم فقط با خارجی نه چینی مابه التفاوت نقدا پرداخت میشود.واسه تخفیف معقول پا قولنامه نه تلفنی،عکس فقط به خریدار واقعی و کسی که اطلاعات راجع به این لوازم داره در تلگرام. کاتال کیپ شده گرمای بیشتری هم به موتور انتقال میده. در صورت تعویض نشدن به موقع فیلتر روغن بنز کاغذ فیلتر روغن بنز به واسطه ی ذرات مسدود می شود و روغن موتور به خوبی گذر نخواهد کرد و فشار روغن کم تر فیلتر روغن بنز می شود در نتیجه موجب آسیب زدن به پمپ روغن موتور ( اویل پمپ ) و عدم روان سازی و روغن کاری درست قطعات فیلتر روغن بنز می شود و در آخر آسیب جدی برای موتور اتومبیل به همراه دارد از دیگر وظایفی که فیلتر روغن بنز بر عهده دارد میتوان به این مورد اشاره کرد که در هنگام خاموش شدن موتور با نگه داشتن روغن موتور به مقدار مشخص در خود نگه می دارد و در استارت اولیه فیلتر روغن بنز پیش از اویل پمپ روغن رسانی می نماید .

بعد از اتمام کار صافکاری و قبل از نقاشی اتاق از زیر و رو موم پاشی می شه و ایزوگام که باعث میشه کف ماشین در برابر پوسیدگی بیمه بشه و با عایق بندی که انجام میشه دیگه هرگز صدای موتور داخل اتاق شنیده نمیشه. توان موتور برابر با 120 اسب بخار و خروجی گشتاور در آن، برابر با 160 نیوتون متر است. تست شتاب پراید با موتور و گیربکس ماکسیما فقط با دنده 5 در باند پرواز سپهر. آیا با ریمپ مشکلی برای گرفتن معاینه فنی پیش نمی آید؟ رفقا رینگ p1 racing کسی تو ایران دیده برای فروش؟ چون cc تو ایران پیدا نمیکنی؟ بیشتر خودروهای کلاسیک و بازسازی شده در ایران به دو روش بازسازی میشوند. و اگه میشه تا چند اسب بخار قدرتش بیشتر میشه؟ منم چند هفتست میپرسم کسی جواب نمیده! چقدر میخای هزینه کنی و چند اسب میخای؟ میخای توربو بکنی یا کردی و سوال داری؟ گفتم ببینم میشه با ۶ ۷ تومن توربو کرد میارزه یا نه دردسر داره؟

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.