هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

هدرز نیز با استفاده از استیل کاملا صاف و صیقلی با قطر 2 اینچ ساخته شده اند و در انتها نیز به منبع اگزوز ساخت REMUS می رسند. همچنین باید گفت که بسیاری از افراد هستند که به دنبال شیوهای برای تولید صدا از اگزوز خودروی خود هستند؛ بهترین راهحل برای این افراد را میتوان استفاده از هدرز در نظر گرفت، البته باید گفت هدرز 206 تیپ 5 نمیتواند صدای چندان بلندی ایجاد کند، اما همان صدای تولیدی و ناچیز را میتوان یکصدای خوشایند در نظر گرفت که نزد رانندگان بهویژه جوانان از اهمیت ویژهای برخوردار است. سطح فشار هوا – دامنه موج، بلندی صدا را تعیین میکند. تست و بررسیهای انجام شده شامل سرعت خروج سیال ، حرارت پارامترهای دمایی مربوط به سیال ، فشار گاز خروجی، تحلیل گرمایی و میزان انتقال حرارت میشود. ۷- اگه گفتید موقع رانندگی بیشتر به چه چیزی نگاه میکنیم ؟ این مشکل از کمک فنر های پرایده و بهتره تعویضشون کنید فقط اینجا من یه نکته رو به گم که ۷۰ درصد عمر کمک فنر به رانندگی ما به سنگی داره نه به نوع کمک فنر مثلا تا یه دست انداز میبینید پاتونو رو گاز نذارید تا بعد از رد کردن دست انداز یه ربع تو اسمون پرواز کنید .

اکسل های A شکل با فنرهای اسپورت در جلو و اکسل ثابت با فنر شمشی در عقب ، راحتی و خشک بودن را در هم ادغام کرده است تا یک رانندگی متعادل و البته بسیار قدرتمند و حساب شده را تجربه کنیم . موتور خودرو در ابتدا مشکل فنی داشته و به دست مالک به طور کل تعویض شده و همان موتور استاندارد خود مزدا 323 را جایگزین موتور معیوب قبلی کرده با این تفاوت که موتور مربوط به نسل و مدل تیپ 4 بوده که از لحاظ حجم و اینترنال تفاوتی با نمونههای دیگر موجود در بازار ایران ندارد و فقط با توجه به این که مدلهای تیپ 4 دارای گیربکس اتوماتیک هستند، میللنگ و تعدادی از قطعات به دلیل تیپ 4 بودن با نمونه تیپ 3 تعویض شده است. ۹- یکی از ویژگیهای پراید اینه که وقتی باهاش برید تو یه جاده ناهموار یا خاکی ( اکثر جاده های ایران همینجوریند ) ماشین شما رو وارد تاریخ و قدمت میکنه و انقدر بالا پایین میشه انگار سوار اسب شدید و تجریهٔ یه اسب سواری تاریخیو به شما میده .

در پی گسترش صنعت تیونینگ در ایران ، استفاده از هدرز و سایر قطعات فنی مربوط به تیونینگ به تدریح در ایران فراگیر شده است و چند سالی است که زمینه لازم برای تولید چنین قطعه ای در ایزان نیر به وجود آمده است . هدرز مربوط به قسمت موتور خودرو میباشد و بسته به نوع آن از سرسیلندر خودرو که قسمت بالایی موتور خودرو میباشد شروع شده و تا زیر موتور امتداد میابد. داینومومتر به ما این امکان را می دهد تا در هر لحظه متوجه بشویم تغییر اعمال شده بر آوانس جرقه زنی شمع ها بیش از حد است یا آنقدر کم است که به طور مثال موجب بروز پدیده ناک بشود.این پروسه آزمون و خطا آنقدر تکرار می شود تا به بهینه ترین حالت ممکن (optimum condition) برای راندمان خودرو در تک تک پارمترها دست پیدا کنیم. یک سوییچ گردشی بـه نام کموتاتور جهت جریـان الکتریکی را درون هر سیکل دو بار برعمـی کند که تا در آرمـیچر جریـان یـابد و آهنرباهای الکتریکی، آهنربای دائمـی را درون بیرون موتور جذب و دفع کنند. برای خرید اگزوز باید یه بار به خیابون ملت یه سر بزنید تا ببینید چی دلتون میخواد که با مترو هم میشه رفت ( ایستگاه ملت ) اگه دلتون میخواد از اگزوز صدای یه اژدها بزنه بیرون و تمام افراد مسن خیابونتونو سکته بدید باید برید منبع بخرید که ۵۰ تومنه و استیلش ۷۰ تومنه البته اگه برید خیابون ملت قیمتهای مختلفی میبینید شاید نصف این چیزی که گفتم یا شاید گرون تر .

دلیلش خیلی پیچیدست ولی خلاصش اینه که گاهی لنتها به دیسک چرخ برخورد میکنند و داغ میشند برای رفع این مشکل باید از لنتهای استاندارد – مارک معروف – بدون ازبست ( این گزینه برای کسایی هستش که درگیر مزخرفات سلامتی کرهٔ زمینند) و گاها گران قیمت استفاده کرد اینم حداکثر قیمتش ۱۰ تومن میشه. ۵- به نظر من یکی از واجبترین وسیله های ماشین رهیابه ماهواره ایه . ۳- یکی از چیز های جالبی که من در مورد لوازم جانبی پراید دیدم شیشه بالابر اتوماتیکه . من همه نوع سمند،پژو، .پرشیا، داشتم ولی چون کارم رانندگیه همیشه موتور نسبت به بدنه، جوابگو نبود،و ضعیف نشون میداد همیشه میخواستم یک 16سوپاپ بگیرم ولی اینقدر تبلیغ بد میکردن جراتشو نداشتم تازگی سمند پایه گازسوز موتور ملی گرفتم اگه بهمین. ۱۰- این قسمتو کسایی بخونن که دلشون میخواد وقتی که گاز بدن همه کلهها مثل گل افتابگردون رو به ماشینشون به شه .این قسمت مربوط به اگزوزه . خیلی از مردم شاید حتی عبارت افرود رو نشنیده باشن.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.