هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

آیا میتوانم هدرز انجین ارتز را به صورت اینترنتی خریداری کنم؟ تعداد. افزودن به سبد خرید. وظیفه کیت مکش این است که با افزایش جریان هوای داخل موتور باعث تقویت توان خروجی آن شود؛ به همین خاطر خودروهایی که کیت مکش روی آنها نصب شده است شتاب بهتری نسبت به خودروهای همرده خود دارند. پس ارمانی ترین حالت ما این است که اصلا فشار خروجی نداشته باشیم. قطر کم لوله باعث ایجاد جریان سریع دود در داخل خود میشود که در هنگام مکش ترتیبی دود خروجی از سیلندرها و در هنگام کارکرد موتور با دور موتور پایین باعث افزایش راندمان میشود. کوچکترین قطر لولهای که بتواند جریان دود را از درون خود با حداکثر سرعت عبور دهد باید مورد استفاده واقع شود. دور موتور خودروهایی که درون فضاهای شهری مورد استفاده قرار میگیرند معمولا از یک سطح خاص فراتر نمیرود و درواقع کامپیوتر خودرو اجازه این کار را نمیدهد، اما با ایجاد برخی تغییرات مکانیکی یا دستکاری ECU خودرو (ریمپ) میتوان خودروهای شهری را نیز برای کات آف آماده کرد. این دستگاه ها که اصلا سیستم پیچیده ای ندارند بدین صورت عمل میکند که مجموعه دارای یک شمع بوده که در مسیر اگزوز قرار گرفته و تولید جرقه میکند ، سپس کیت سیستم برای چند لحظه جرقه یک شمع و سیلندر را قطع کرده و مخلوط سوخت و هوا بدون اینکه محترق شوند از سیلندر خارج شده و در مسیر اگزوز بر اثر جرقه شمع موجود محترق شده و تولید شعله میکنند.این سیستم با یک دکمه و توسط راننده فعال می شود استفاده از این سیستم فقط جنبه زیبایی داشته و هیچ تاثیر مثبتی بر خورو ندارد.

اما وقتی دور موتور بالاتر میرود این اندازه کوچک قطر لوله نمیتواند به همان میزان دودی که از موتور خارج میشود هوا به داخل وارد کند و در نتیجه موتور در دور بالا به صورت بهینه کار نمیکند. این موتور توانایی تولید قدرت ۹۷ اسب بخار را در ۵۵۰۰ دور در دقیقه دارد. نحوه کار اسپویلر بیشتر با مبحث آیرودینامیک سروکار دارد. به طور معمول و با رعایت موارد بالا میتوانید 15درصد به توان خودروی خود بیافزایید. خودرویی که ما در ایران با آن سر و کار داریم فیس لیفتی از همان خودروی سال ۲۰۰۰ است که ارتقاء در موتور، تعلیق، ترمز و طراحی جدید داخلی و خارجی، تغییراتی بودند که بر آن در سال ۲۰۰۲ اعمال شدند. خودروی ریو اولین بار در سال ۲۰۰۰ میلادی توسط شرکت کیا موتورز کره جنوبی در دو مدل سدان و هاچبک تولید شد. کورونت یکی از مدلهای سایز متوسط کمپانی داج (و نه دوج) است که از سال 1949 بر خط تولید قرار گرفت. اسپویلرها بر دو نوع ثابت و متحرک هستند. تعویض کل این مجموعه بسته به نوع قوای محرکه درصد مطلوبی از افزایش توان را موتور آنخواهد کرد.این قطعه جایگزین مانیفولد دود میشود. البته به گفته مهندسان مگا موتور و سایپا، فعلاً این ویژگیها مربوط به نسخههای اولیه پیشرانه M۱۵GSI است و میتوان در نسخه تجاری با توجه به نوع خودرو، قدرتی در بازه ۸۹ تا ۹۴ اسب بخار را با گشتاور ۱۳۵ تا ۱۳۸ نیوتن متر از این پیشرانه دریافت کرد.

برای دیدن قیمت های با موضوع ” قیمت جدید زانتیا مدل ۸۸ ” می توانید از لینک … پیشرانه جدید سایپا قرار است تا در سال ۱۴۰۰ بر روی محصولات اقتصادی این خودروساز نصب شود و ابتدا بر روی خانواده ساینا فیسلیفت و کوییک فیسلیفت قرار خواهد گرفت. این مساله با توجه به قوانین مکانیک سیالات و حرکت سیال در لوله کاملاً سازگار بوده و بر اساس این مساله طراحی و ساخته شده است. اما با توجه به شکل-2، مشخص است که علاوه بر تفاوت در جنس، ساختمانی متفاوت بین این دو وجود دارد. مرحله ۳ (ریمپ بر روی موتور با لوازم افترمارکت و تغییر یافته): در این مرحله بر روی جداول سوخت، جرقه، اکسیژن و دریچه گاز به نحوی تغییرات اعمال می گردد که بدون افزایش زیاد مصرف سوخت حداکثر توان موتور و گشتاور تا ۱۵% بسته به تغییرات مکانیکی حاصل گردد. در موتور های احتراق داخلی ، دود حاصل از احتراق در سیلندر ها باید خارج گردد تا سیکل احتراق مجددا با مکش هوای تازه به درون سیلندر ها تکرار می شود . کیت مکش قطعهای است که هوای تازه و خنک را از بیرون موتور میگیرد و وارد تراتلها میکند و یک احتراق تازهنفس را به وجود میآورد.

اگر بدون در نظر گرفتن کیفیت سوخت اقدام به افزایش زیاد اوانس جرقه برای حصول حداکثر قدرت گردد منجربه ناک (احتراق پیش رس) و افزایش دمای احتراق می گردد. اما مصرف کنندگان دنا پلاس توربوشارژر دنده ای می توانند این خودرو را پیش از تحویل از ایران خودرو، به مرکز آپکو بفرستند و نمونه تقویت شده رسمی آن را با اعمال گارانتی و استانداردهای اجباری تحویل بگیرند. کسانی که با خودروهای تیونینگ شده سروکار دارند، بهخوبی با کیت مکش آشنا هستند. اسپویلر یا همان باله، یکی از قطعات حساس و مهم در خودروهای مسابقهای و پرشتاب است و وظیفه دارد تا جریان هوای اطراف خودرو را کنترل کند تا پایداری وسیله نقلیه در سرعتهای بالا حفظ شود. برای بررسی پروانه یا فن رادیاتور، در حالت خاموش پرههای فن را بچرخانید، اگر چرخش بهسختی صورت بگیرد بهاحتمال زمان تعویض آن فرارسیده است. اما در اینجا کمی باید میزان قدرت افزوده شده توسط این وسایل را بررسی کنیم. ناسلامتی فروم تخصصیه اینجا نه پشت شهرداری!

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *