هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

سلام یه پراید 83 انژکتور دارم روش هدرز بستم با ریمپو فیلتر هوای اسپرتی و منبع خروجی تیبا کلا از هدرز به بعدو تیبایی انداختم و تاثیر خوبیم داشت ولی الان یه مدته موتور حتی تو دور بالا هم صدای دنده مرده میده و انگار توانش کمتر شده ممنون میشم کمک کنید باید موتور بیارم پایین؟ 2015-2017, 3300, 5w30 10w40, 5/7, SP- IV, 7/8.چه زمانی باید روغن گیربکس اتوماتیک را عوض کنیم؟ اگر به حال صدای موتور خودرویی که منبع اگزوز ندارد را شنیدید، متوجه تفاوت فاحش این صدا زمانی خواهید شد که منبع اگزوز وجود دارد. از مزایای این قطعه می توان به راحت نصب شدن آن اشاره کرد ولی باید به این نکته توجه کرد که هدرز ساختن و نصب آن بر روی خودرو کار هر کس یا شرکتی نیست! مسلما باید تهران باشه.اگه ادرس جایی که کیفیت کارشون خوب شاه رو بدید ممنونم.و اینکه هدرز منارب تندر کی عرضه میشه؟ میشه امروز یه پژو دویست و شش با ایسیو هفت چهار چهار داریم، قبلا ریمپ کرده بودیم ولی این بار برای داینوتیون مراجعه کردن.

این پیشرانه با همان حجم و چیدمان ۴ سیلندر و ۸ سوپاپ، به سامانه زمان بندی متغییر سوپاپ های ورودی مجهز بود و تغییراتی در ساختار پاشش سوخت، جرقه زنی، سرسیلندر و… در مورد تعویض میل سوپاپ جایی سراغ داری من برم بگیرم. البته دو مورد هم فروش دو عدد میل سوپاپ سراغ داشتم که آگهیش تو یکی از فروم همسایه هم بود (میل سوپاپ ها از usa آورده شده بودند بنا به ادعای فروشنده) اما من جنس رو ندیدم و فروشنده رو هم شخصا نمیشناسم. گشتاور : این گشتاور دو نوع می باشد گشتاور نیرو و گشتاور چرخشی می باشد که باعث حرکت یا چرخش جسمی خواهد شد . برای حذف کاتالیزوری به منظور تغییر صدای اگزوز، بایستی به این موضوع دقت کرد که حذف این مبدل باعث افزایش انتشار گازهای مضر می شود. خوب قبول دارم میشه خرج کرد ولی هیچی فابریک بودن نمیشه . بدرستی باید گفت هدرز برای موتور K4M و نیازی به دستکاری بر روی بدنه نیست ، اندازه های بیرونی همانند مانیفولد استوک (فابریک) است . حتی خودروهای دیفرانسیل عقب باید دیفرانسیل و میل گاردان اونا دستکاری بشه که در سرعت بالا متلاشی نشه! حتی یک بار 8.5 زدم که دیگه نتونستم بزنم و خیلی عوامل روم تاثیر گذاشت که زدم .

فیلتر هوای بنز مسئولیت تنظیم میزان هوای ورودی موتور و جذب آلودگی ها و ذرات هوا فیلتر هوا را بر عهده دارد حتی می توان گفت همانظور که ریه در بدن انسان نقش مهم و بسزایی دارد؛فیلتر هوا نیز در اتومبیل تاثیر اساسی دارد و بسیار مهم و ضروری میباشد و در صورتی که به موقع تعویض نشود یفلتر هوای بنز تنفس خودرو را دچارعواقب و مشکلات خواهد کرد.همچنین تمیز نبودن فیلتر هوای بنز ماشین سوخت بنزین را تحت تاثیر قرار می دهد و اگر به موقع عوض نشود و کثیف شود هوا به درستی به سوخت نمیرسد و مصرف سوخت در اتومبیل را افزایش می دهد. نحوه تعویض فیلتر هوا روغن کیا اپتیما و سورنتو. شبكه ورود هوا روي سپر جلوmvm110s. و البته عقب ماشین هم دستخوش تغییر شد و از سپر پارس و جا پلاک دوو سیلو استفاده شد. توضیح این تغییر در حوصله این مطلب نیست ولی فقط این را بگویم که کل دیفرانسیل دوباره از روی شاسی باز شد! این عامل باعث تغییر صدای اگزوز و کاهش آن می شود. صدای شنیده شده توسط گوش جمع تمام امواج صوتی است که در یک لحظه به گوش می رسد. این محصول امواج صوتی ایجاد شده از موتور را مجبور به عبور و پرش در برابر یکدیگر می کند.

این محصول می تواند گازهای موجود در اگزوز را به صورت مستقیم حمل کند و صدای آن را کاهش دهد. و در مورد شتاب ELX اینجا دروغشون معلوم میشه , مگه 10 اسب بخار این قدر روی شتاب تاثیر داره ؟ خب هدرزت چیه چه مدلیه مارکی چیزی داره؟ جسارت نباشه ولی فکر کنم هرکی پرشیا داره با این سرعت رانندگی میکنه , نمونش همون فامیلمون که پارس ELX داشت , همیشه بالای 160 رانندگی می کرد , یه بار هم گشت نا محسوس با سرعت 180 کیلومتر گرفتشو و ماشینشو چند ماهی خوابوندن ! بابت راهنماییتون ممنونم.کجا میشه کارو پیگیری کرد؟ ولی تو ELX از جا کنده میشه . آیا از روشن ماندن چراغ چک موتور خودروی خود احساس خطر میکنید ؟ این روزها فالکن سپید رنگ قصه ما زیاد در خیابانها دیده نمی شود، اما هر بارکه ساکاموتو آن را روشن میکند، کل محله بیدار میشوند. آیا شما اطلاعی در این زمینه دارید؟ البته تاریخ انقضای شما نباید حالتی غیرواقعگرایانه داشته باشد. گازهای خروجی از اگزوز به وسیله صدا خفه کن از محفظه هایی عبور می کنند و باعث کاهش صدای شنیده شده می شود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.