هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

آقا مگه هدرز وظیفش این نیست که دود رو راحت تر تخلیه کنه؟ موتور C5 ( البته از نوع كوروت ) بزاري رو زانتيا ! منیفولد چدنی ، استاندارد پیشرانه معمولا به روش ریخته گری تولید می شود و به همین دلیل از سطح درونی ناصاف و زبری برخوردار می باشد که در روند خروج گاز های آلاینده از فضای احتراق اخلال ایجاد می کنند ، اما هدرز به روش خم کاری دقیق لوله ها شکل می گیرد و با ساختار یک نواخت و صیقلی خود ، موجب خروج آسان تر گاز های آلاینده ، تنفس بهتر پیشرانه ، افزایش قدرت و کاهش مصرف سوخت می شود ، البته میزان کاهش مصرف سوخت در ازای افزایش قدرت موتور چندان چشم گیر نمی باشد و از همین رو از هدرز غالبا به عنوان یک قطعه عملکرد و تیونینگ یاد خواهد شد . يه كم صبر كني شايد قطعه فروشاي سي 5 بتونن بيارن مگه موتورش توي همين مايه ها نيست؟ وقتي وضعيت زانتيا اين جوري هست سي 5 كه از لحاظ قطعه تيونينگ مطمينا تعطيل هست . برای داشتن جرقه ای قوی تر از وایرهای 9 میلی متری ساخت اسپلیت فایر استفاده شده است و همچنین وظیفه به آتش کشیدن 2 هزار سی سی سوخت و هوا را شمع های برند DENZO به عهده دارند.

برای هر گالن سوخت، موتور اتومبیل شما احتیاج به 10 هزار گالن هوای پاکیزه دارد تا چرخه فیلتر هوای ام وی ام سوخت کامل گردد و فشاری به موتور وارد نشود. با اجازه دادن به آن به طور موثرتری عمل می کند، شما نیز مسافت پیموده شده فیلتر هوای ام جی خود را افزایش می دهید. برای اینکه بطور واضح به نتایجی که ریمپ صحیح و استاندارد روی موتور ایجاد می کند اشاره کنیم ، ابتدا باید بدانیم ریمپ برچند دسته تقسیم می شود و چه اهدافی را می توان با انجام آن دنبال کرد . از این پس تمامی استیج های ریمپ در تاپ تیونیگ بنا به درخواست شما مشتری گرامی با دستگاه پیشرفته و دقیق تنظیم غلظت سوخت واید بند نیز انجام پذیر می باشد . به هنگام تزريق نيتروژن اكسيد، اين گاز از حالت مايع به گاز میرود چون نقطهٔ جوش آن در حدود منفی ۸۴ درجهٔ سانتی گراد است. البته دانگ فنگ شریک تجاری پژو است و این قضیه سبب می شود حداقل از باب خدمات پس از فروش قطعات موتوری خریداران این محصول مشکلی در ایران نداشته باشند.

دانگ فنگ H30 کراس خودرویی است هاچبک که به خاطر تعدادی فلاپ بدنه و باربند، نام «کراس» را یدک می کشد. این هاچبک کراس که اصالتی چینی ندارد، ماحصل همکاری دانگ فنگ چین و PSA فرانسه است. دانگ فنگ دو تیپ اتوماتیک و دستی را عرضه کرده، گیربکس ۵ سرعته دستی و ۴ سرعته اتوماتیک، بر خلاف تصور گیربکس اتوماتیک این خودرو از نوع AL4 پژو که بر روی ۲۰۶ اتوماتیک در ایران نصب شده است نیست بلکه دانگ فنگ ترجیح داده از گیربکس ساز معروف آیسین ژاپن گیربکس خودرو را تهیه نماید.سیستم تعلیق عقب خودرو از نوع مستقل و تورشن است و پس از نگاهی به زیر خودرو مشخص می شود دقیقا همان سیستم تعلیقی است که بر روی پژو ۳۰۶ استفاده شده. این خودروی سایز متوسط با با موتور ۱.۶ لیتری پژو با کد TU5 قدرت داده شده و دقیقا همان موتوری است که سالها ایرانی ها بر روی ۲۰۶ تیپ ۵ با آن آشنا بوده اند. رنگ آمیزی به دست هنرمندان نقاش این خودرو که تلفیقی از دو رنگ سورمه ای و زرد می باشد را طرح زدند استفاده از دو حرف انگلیسی بر روی دربهای جانبی که مختصر نام و نام خانوادگی راننده این اتومبیل است و نوآوری تیم تیونینگ مربوطه را به نمایش میگذارد ، در صندوق خودرو با بست هایی بر سرجای خود محکم شده است و اسپویلر آلومینیومی روی آن جلوه خاص و جنگنده تری را به این خودرو بخشیده است.

در واقع تمام کار هدرز برای این است که Back pressure یا اصطلاحا فشار بازگشتی که در لوله ها اتفاق نیافتد یا به حداقل حالت خود برسد. در واقع پس از مدلسازی ظاهری لوله ها، تحلیل دینامیکی جریان سیال موجود در لوله انجام می پذیرد و تمامی متغیر های موثر در رفتار سیال، بدون استفاده از ابزار های مختلف قابل اندازه گیری هستند. با صدایی قشنگتر تر از هدرز. حالا به سراغ کد برمیگردیم و تاریخ را مطابق با چیزی که در وبسایت انتظار داریم، تغییر میدهیم. زيربندي اين خودرو بسيار عالي است به صورتي كه يك رام يك تيكه بسيار قوي را شامل ميشود. اما به این نتیجه رسیدیم که با توجه به دامنه گسترده تغییرات بهتر است موتور کاربراتوری باشد تا اصالت کلاسیک خودرو حفظ شود. همچنين در مدل دستي شتاب و سرعت بيشتر را به همراه مصرف سوخت كمتر به همراه دارد. همانگونه که در متن اشاره کردیم، فیلتر هوای بنز کثیف باعث افزایش مصرف سوخت شده و برای شمعها ایجاد مشکل میکند. مزایای نصب هدرز روی موتور پژو ۲۰۶ هدرز بر روی موتور TU5 باعث افزایش ۷٫۵ اسب بخاری قدرت این موتور شده مصرف سوخت آن را می کاهد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.