هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

برای خروج بهتر دود اگزوز از هدرز استفاده می شود که بخاطر جنس و صیقلی بودن آن امکان این را دارد که با شتاب بیشتری دود و الایندگی موتور را به بیرون از اگزوز انتقال بدهد. در خودروهای تیونینگ شده سعی می شود تا جنس لوله و مخزن اگزوز از استیل صاف و صیقلی انتخاب شود تا دود و جریان هوای خروجی بتواند بدون اصطکاک و با شتاب زیادی از خودرو خارج شود. کاتالیست در خودرو نیز که برای تصفیه هوای موتور در اگزوز تعبیه می شود، خود یک عامل مهم در کاهش شتاب و قدرت خودرو است که در خودروهای اسپرت معمولا از آن استفاده نمی شود. صندلیها با نوع اسپرت و بغل دار تعویض شدهاند اما ظاهر کلاسیکشان حفظ شده است. این تغییرات از طریق تعویض قطعات خودرو مانند میل لنگ و پیستون، کیت مکش و هدرز و… همان طور که در بالا به آن اشاره شد، از طریق ریمپ (تغییر نرم افزاری کامپیوتر) می توان خودرو را تقویت کرده و عملکرد آن را بهبود بخشید. مراحلی که در بالا به آن اشاره شد در اکثر خودروهای داخلی از طریق پورت OBD و در خودروهای خارجی توسط اتصال Jtag انجام می شود. در زمان خروج دود، به خصوص در زمانی که دور موتور بالا است ، زمان کمی برای خروج دود از منیفولد وجود دارد که باعث میشود به دنبال احتراق، در منیفولد ترافیک و تراکم ایجاد شود.

اتفاق می افتد. برای تقویت هر قطعه، یک بازه ای از هزینه وجود دارد و طبیعتا هر چه بیشتر هزینه کنید، نتیجه بهتری حاصل می شود. در بازار قطعات یدکی خودرو انواع مختلفی شمع وجود دارند که هر یک ویژگیهای منحصر به فرد خود را دارند. در این صورت می توانید با تغییر کدهای ای سی یو، حداکثر قدرت را ایجاد کنید. هدرزها با توجه بوه شكل ونوع ساختاري كه دارند از 5تا 15 اسب بخار به قدرت موتور مي افزايند. اما اگر علاوه بر مسابقات قصد استفاده از خودروی خود را در شرایط معمولی و در شهر نیز دارید، پیشنهاد می کنیم به جای حذف آن، از یک کاتالیست جدید و تمیز استفاده کنید تا بتواند با قدرت بیشتری هوا را به بیرون منتقل کند. همچنین زمان بیشتری طول می کشد که برنامه ریزی خودروهای خارجی انجام شود. برای کاهش ارتفاع خودرو نیازمند به فنر های ریس هستید که نرمی بیشتری نسبت به فنر های معمولی خودرو دارد. برای تهیه فنر های ریس هم میتوانید به لوازم اسپرتی ها مراجعه کنید. من که آخر پست هم پیغام دادم اگه کسی تیونینگ تمیزی رو پراید انجام داد دعوت کنه ما هم ببینیم.

کارشناسی هم که این نظر رو داد یکی از اساتید این کار هست و مشخصات رو با پراید استاندارد مقایسه کرد که در تمام موارد میشد ضعف عمل تیونینگ رو دید در همه چیز. جعبه —– هوا يا همون AIR BOX رو هم در قسمت قاب پائين كه هوا از بيرون مياد زير —– يه سوراخ بزرگ 2.5 ايچي درست كردم و يه لوله خرطومي با همون قطر و با چسب چسبوندم داخل سوراخه و اون سر لوله رو هم بردم گذاشتم بغل رادياتور كولر كه خاليه تا هواي خنك بكشه داخل . مرحله بعد اون قسمتي از مانيفولد كه از منبع هوا جدا ميشه رو باز كردم و از محل منبع هوا يه خورده تراش دادمش تا گشاد بشه و طرف لوله هايي كه به سمت موتور ميره هم همين كار رو كردم . لوله رابط هدرز و منبع اگزوز می باشد. تفاوت هدرز 206 آلمینایز با منیفولد خروجی اگزوز در چیست؟ پروسه ریمپ کردن خودروها به این صورت است که برنامه خودرو با شماره کالیبره همان خودرو توسط دستگاه پروگرامر خوانده می شود و سپس با کمک نرم افزار Winols روی آن کار شده و پس از بهینه سازی جداول، خروجی گرفته می شود. در واقع ریمپ ای سی یو کمک می کند تا از ظرفیت موتور حداکثر استفاده را کرده و مصرف سوخت خود را نیز کاهش دهید.

مثلا با برداشتن محدودیت سرعت، شتاب خودرو را افزایش دهید. خودروهایی که با سوختهای فسیلی کار میکنند برای تکمیل فرایند عملیات احتراق در داخل موتور احتیاج به قطعهای دارند که با ایجاد جرقه این کار را انجام دهد؛ این وظیفه به شمع (به انگلیسی Sparking Plug) محول شده است. شمع ماشین از عایق چینی، الکترود، واشر و قسمتهای دیگر تشکیل میشود و با دریافت ولتاژ بالا، عمل جرقه زنی در محفظه سیلندر را انجام میدهد. سر سیلندر جی تی آی کمپرس بالا . یکی دیگر از مزایای مهم در داشتن هواکش خودرو فیلتر هوای ام جی تغییرات مکرر روغن است، همانطور که با یک فیلترتمیز، روغن نیز تمیزتر خواهد شد. Premium است. از هنسی ونوم F5 تنها 24 نمونه ساخته خواهد شد که 15 نمونه از آن تاکنون به فروش رسیده است. به همین دلیل هزینه ریمپ کردن خودروهای خارجی بیشتر از نمونه های داخلی است. در این مرکز با استفاده از نرم افزارهای اورجینال، چکسام گیری به صورت آنلاین انجام شده و هیچ آسیبی به موتور خودرو شما وارد نخواهد شد.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.