هدرز 405 Xu7. هدرز موتور

همانطور که گفته شد، نصب این قطعه یک امر آسان تلقی میشود، اما باید گفت طراحی که برای ساخت قطعه هدرز حرفهای مورد استفاده قرار میگیرد، ساده نیست؛ در طراحی این قطعه میتوان به صیقلی بودن آن اشاره کرد، همچنین باید گفت در ساخت و طراحی هدرز پراید از فلزهایی چون فولاد، آلیاژهای گوناگون و استیل استفاده میشود، بهرهگیری از این قطعه سبب میشود که گازهای سوخته شده از احتراق، با فشار و در مدتزمان کمی از موتور خارج شود. حداکثر قدرت اسب بخار پیشرانه جدید سایپا در ۲۲۵۰rpm قابل بهره برداری است و بیشترین گشتاور در ۴۰۰۰rpm در اختیار راننده قرار می گیرد. فروشندگان به دنبال این هستند که در قبال زحمتی که برای بازسازی خودرویشان کشیده اند بیشترین سود را ببرند. پیشرانه جدید سایپا قرار است تا در سال ۱۴۰۰ بر روی محصولات اقتصادی این خودروساز نصب شود و ابتدا بر روی خانواده ساینا فیس لیفت و کوییک فیس لیفت قرار خواهد گرفت. پیش از این پیشرانه M15 تنها در نسخه های اتوماتیک ساینا و کوییک دارای دریچه گاز برقی بوده و از چند هفته قبل هم با آغاز تولید ساینا S و کوییک S ، دریچه گاز برقی بر روی این خودروها هم دیده شده است. به گفته مهندسان مگا موتور در کنار نصب پیشرانه M15GSI بر روی ساینا و کوییک فیس لیفت، تغییراتی در نسبت و ضرایب جعبه دنده، پلوس و…

خوشبختانه، فروشگاه آنلاین ما دارای مجموعه ای از در حال گسترش مجموعه ای ازمحصولات جایگزین با کیفیت بالا است که انجام می شود و یا حتی بهتر از بخش نصب شده است.بدون نیاز به نگرانی در مورد فیلتر هوای ام جی اتصالات – فیلتر های جایگزین هوا ما ذخیره می شوندفیلتر روغن بنز همانند نمونه اولیه خود نصب شده است. روز گذشته با آغاز به کار نمایشگاه قطعات خودروی تهران ۱۳۹۹، پیشرانه جدید سایپا به غرفه شرکت مگا موتور آمد و این موتور ارتقا یافته با نام M15GSI در معرض دید عموم قرار گرفت. موتور پراید بنا به ارتفاع بیشتر نسبت رادیاتور نیاز به هواگیری دارد بنابراین هیچگاه هنگام گرم بودن موتور در رادیاتور را باز نکنید و برای بازدید آب از منبع جانبی که کنار گلگیر سمت راننده نسب شده است استفاده کنید. به همین دلیل تیونر مجبور شده مانیفولد مخصوص توربو را با استفاده از استیل کاملا صیقلی به طور اختصاصی طراحی کرده و بسازد. با نصب هدرز بر روی موتور پراید ، آن را تقویت کرده و مصرف سوخت را کاهش دهید. البته این بار هارلی دیویدسون در ساخت پیکاپ محبوب فورد بجای همکاری با خودروساز آمریکایی با شرکت توسکانی موتور همکاری کرده است. در صورتی که هدف شما آمادهسازی خودرو برای شرکت در مسابقات است و با بودجهی شما همخوانی دارد، حال سوالات دیگری مطرح میشود.

7.samand.lx on Instagram: “درگ سمند ای اف سون با … من همه نوع سمند،پژو، .پرشیا، داشتم ولی چون کارم رانندگیه همیشه موتور نسبت به بدنه، جوابگو نبود،و ضعیف نشون میداد همیشه میخواستم یک 16سوپاپ بگیرم ولی اینقدر تبلیغ بد میکردن جراتشو نداشتم تازگی سمند پایه گازسوز موتور ملی گرفتم اگه بهمین. دقت داشته باشید که الزاما داشتن یک خودروی قویتر نسبت به سایر شرکتکنندگان دلیلی بر کسب مقام نیست. است؟ صفحه و دیسک بر روی یکدیگر قرار دارند و با هم کارایی کلاچ را تکمیل میکنند ، به عبارت دیگر این صفحه دیسک است که میتواند خودرو شما را بسیار روان یا بسیار بدکار جلوه دهد ، حتی ممکن است شما گیربکس بدون ایراد و عالی داشته باشید اما صفحه دیسک رو به اتمام باشد و در نتیجه در هنگام شتاب اولیه بدنه خودرو دچار لرزه شود. توجه داشته باشید که هیچوقت کل بودجهی خود را صرف اینکار نکنید و برای آن حدومرزی در نظر بگیرید. در واقع در این مقاله تغییرات پراید بعد از ریمپ را خواهیم گفت که که چه مزایای و چه معایبی برخوردار است.

قبل از انجام این اعمال سعی کنید که شانس رانندگی با یک خودروی پرقدرت را داشته باشید، در غیر اینصورت راندن یک خودروی دیفرانسیل عقبِ استاندارد، در زمان یخزدگی زمین تلاش خوبی است! جان هنسی مدیرعامل هنسی می گوید: رم 1500 TRX در حالت استوک نیز هیجان انگیز است اما من به دنبال چیزی خارق العاده هستم. این موتورها دقیقاً مانند موتورهای خازنی کـه در بالا توضیح داده شد عمل مـیکنند با این تفاوت کـه فاقد کلید گریز از مرکز بوده و بنابراین خازن درون این موتورها همواره درون مدار است. می باشد؛ ضمن اینکه قطعات ریو در قسمت هایی از آن دیده می شود. البته روز گذشته و در حاشیه اولین روز نمایشگاه قطعات خودروی تهران ۱۳۹۹، یکی از مهندسان شرکت سایپا در پاسخ به سوال خبرنگار اسب بخار مبنی بر این که ” چه برنامه هایی برای پیشرانه های جدیدتر دارید؟ در یک تعریف کلی میتوان هدرز پراید را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *