قیمت هدرز پژو 405

در یک تعریف کلی میتوان هدرز تمام استیل پژو 405 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. هدرز 4-1، از جنس استیل 304 تایوانی ، خمکاری با دستگاه cnc و فلنچ 10 میل cnc و بصورت دو تیکه مطابق عکس ، مناسب برای کلیه خودروهای دارای موتور هشت سوپاپ XU7 ، XU9 ، XUM از قبیل پژو پارس (1800 سی سی )، پژو 405 جی ال ایکس ، سمند معمولی(1800سی سی ) صفر تا صد جنس هدرز از استیل 304 بوده و فاقد هر گونه فلز دیگری در ساختار می باشد . تغییر گیربکس معمولاً در اتومبیل های سری پژو بسیار مرسوم است (پژو و سمند) گیربکس در واقع وظیفه انتقال قدرت موتور به چرخ ها را دارد و هرچه گیربکس بهتر عمل کند به همان میزان میتواند شتاب اتومبیل را بهبود بخشد. استپر موتور پژو 405 ديناپارت, 320,000 … به منظور توضیحات بیشتر و خرید فیلم کامل آموزش تعمـیر موتور پژو 405 – سمند – پارس – (تحویل درب منزل و پرداخت هزینـه بـه مامور پست)به سایت www.spcar.i.

نمدی درب موتور(کاپوت) سمند اصلی … پس با بکار بردن فیلتر K&N هوای بیشتری در زمان مشابه در اختیار موتور برای عمل احتراق قرار می گیرد که باعث افزایش قدرت موتور شده و به دلیل فیلتراسیون بهتر از ورود ذرات و غبار به داخل موتور که سبب استهلاک قطعات داخلی موتور می شود جلوگیری می نمایید افزایش قدرت حدودا %۱۰ در فیلترهای جایگزین و کاهش مصرف سوخت %۱۰ که متعاقب افزایش قدرت پدید می آید به همراه مادام العمر بودن فیلترهای K&N و نیاز به شستشوی هر ۱۵۰۰۰ کیلومتری آنها که با هزینه جزئی حدودا ۱۲۰۰۰ تومانی انجام می شود هزینه زمان خریداری آن را به راحتی جبران می نماید. محمدباقر با اشاره به اینکه هدرزهایی که در مجموعهشان تولید میکنند مناسب چه خودروهایی است، اضافه کرد: برای تمامی خودروهای تولید شده در داخل کشور و خارج از کشور هدرز تولید می کنیم. کاملترین و بهترین کیت برای موتورهای TU5- 1600 cc، کیت سری تایفون ۷۵۰۱-۶۹ می باشد که برای خودروهایی که میل سوپاپ اسپرت بر روی آنها بسته می شود این کیت را پیشنهاد می کنیم.

اما در طراحی و ساخت یک هدرز حرفه ای و کارا بر خلاف نصب آن به هیچ وجه ساده نمی باشد . طراحی و ساخت این قطعه یک فرآیند وقتگیر و پر هزینه محسوب میشود به همین دلیل بسیاری از خودروسازان به صورت فابریک ان را بر روی خودروها نصب نمیکنند. این تولیدکننده هدرز خودرو در پاسخ به این دیدگاه که برخی تصور دارند با استفاده از هدرز خروج دود با کاهش مواجه میشود، تاکید کرد: کاهش سرعت خروج دود با نصب هدرز صحت ندارد؛ برای مثال یک لوله صاف را در نظر بگیرید که داخل آن خالی است، اما همین لوله را با کاتالیزوری که داخل آن پر است مقایسه کنید. به منظور افراد پر جمعیت قطعا جاداری 405 بهتر هست امـیدوارم همـه بتونند خودروی مورد علاقه شان را با قیمت مناسب تهیـه کنند … اما از آنجایی که طی سالهای گذشته این خودرو سهم عمدهای از آمار تلفات جادهای را نیز به خود اختصاص داده است، به عنوان نا امنترین خودروی تولید داخل نیز شناخته میشود. و البته به نظر من شاید نیاز باشه برای قدرت های 180 تا 300 دسته موتور ها هم تقویت بشه.

قیمت خودروهای گریت وال – دیـار خودرو، کرمان موتور. قیمت گیربکس 1975 چقدر است؟ هدرز قطعه ای فنی برای تیونینگ و تقویت موتور است که بخشی از سیستم اگروز خودرو محسوب می شود . این خودرو نه تنها در ایران بلکه در کشورهای اروپایی نیز مورد توجه بوده و لذا قطعات فراوانی برای تیونینگ خودرو از لحاظ فنی وجود دارد. توجه … اجرت خط و خش گيري گلگير هاي جلو پژو (هر طرف كامل). آخرین قیمت مدلهای پژو 206 و 207i. مدل خودرو … و اکنون این موتور بر روی 206 گرفته که تا 405 و پارس و رانا و حتی سمند، نصب شده، اما قابلیتی کـه بر روی اتاق 206 از خود نشان مـیدهد، نشان دهنده عملکرد واقعی این موتور است. سیم کشی داخل موتور 405 با شماره وایرینگ (YG20241. از سال 1375 بـه بعد پژو 405 با موتور 1905cc و گیربدستی و از سال 1381 بـه … 37,948,000 دنا با موتور ef7 43,500,000 42,542,000 پژو glx 405… برای مطالعه مطالب با موضوع “قیمت درب موتور پژو 405” از لینک های زیر استفاده …

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *