هدرز فولادی پژو 405 – اگزوز خودرو مشهد – کهکشانی

سیستم توربو شارژ یا سوپر شارژر نقش مهمی در تقویت موتور پژو پرشیا دارد. کویل خودرو ، قطعه ای است که برق تولید شده را به موتور انتقال میدهد تا فشار لازم برای احتراق داخل موتور ایجاد شود . از سوی دیگر با اعمال قوانین سختگیرانه مصرف سوخت و استاندارد های آلایندگی روی وسایل نقلیه، ایسیو به ناچار توان موتور را محدود می کند، دنده ها را تا حد امکان سبک و تاخیر دریچه گاز را افزایش می دهد تا مصرف سوخت و آلایندگی کاهش یابد زیرا مصرف سوخت و آلایندگی بالاتر برابر است با افزایش مالیات بر قیمت خودرو و بالطبع بالا رفتن هزینه تولید. میللَنگ قطعهای در موتور پرشیا است که حرکت خطی پیستونها را تبدیل به حرکت دورانی میکند. در سال ۱۳۷۲ شرکت تولیدی موتور، گیربکس و اکسل مگاموتور تاسیس شد و ماموریت یافت که با فعالیتهای خود زمینه کاهش هر چه بیشتر وابستگی صنعت خودرو در تولید قوای محرکه به خارج از کشور را فراهم نماید.

شمع های سوزنی به علت نوع طراحی خاصی که دارند جرقه بهتر تولید میکنند و در نتیجه احتراق کاملترحاصل میشود. به همین دلیل هم کویل خودرو باید توانایی تولید این میزان برق را داشته باشد. نکته دیگری که باید به آن توجه شود جنس اگزوز است. پژو پارس یا پژو پرشیا به صورت پیش فرض موتور قدرتمندی به نسبت رقبای خود دارد و میتواند خود به تنهایی رضایت شما را تا حدودی جلب کند، ولی تقویت آن میتواند شما را بهتر به هدفتان برساند. اگر خودروی شما بتواند سیستم توربوشارژ یا سوپرشارژ را پشتیبانی کند، خواهید دید که چه گشتاور و قدرت فوق العاده ای به موتور القا می شود. که در نتیجه آن احتراق قوی تری شکل گرفته و قدرت موتور به اندازه چشمگیری افزایش می یابد. این کار باعث افزایش سرعت، کاهش مصرف سوخت ، افزایش کارایی موتور ، افزایش شتاب صفر تا صد و… ههمچنین با افزایش راندمان موتور مصرف سوخت نیز بطور میانگین 0.6 لیتر در صد کیلومتر کاهش یافته و موتور نرمتر کار کرده و عمر بیشتری میکند.

فروش پژو پارس ELX iran tejarat com حجم موتور سی سی دزدگیر رینگ اسپرت پارس ELX مدل موتور. استفاده و بکارگیری میل سوپاپ های اسپرت در تیونینگ پرشیا ، به اندازه ی بیشتر باز شده و حجم بیشتری از هوا و سوخت وارد سیلندر های موتور خودرو شود. کیت های مکش هوا به علت قرار گیری در مسیر جریان آزاد هوا و همچنین فضایی دور تر از موتور خودرو، علاوه بر افزایش حجم هوای ورودی، هوایی خنک تر نسبت به حالت قبل را به سمت پیشرانه خودرو می فرستند. در صورت استفاده از بنزین معمولی با اکتان پایین موتور شما در زمان کارکرد در حالت تمام گاز دچار پدیده ضربه زدن Knock در سیلندر میشود (به دلیل اینکه بنزین معمولی در دما و فشار کمتری به حالت خودسوزی دچار میشود) بنابراین قبل از جرقه زدن شمع، مخلوط سوخت و هوا محترق شده و این هم باعث افت توان موتور و هم ضربههای قوی در محدوده سر سیلندر میشود.

با استفاده از اين سيستم راننده در مواقع نياز با تزريق نيترو اكسيد به درون مانيفولد ورودی، ميزان اكسيژن مخلوط را بالا مي برد و موجب ايجاد احتراق قوی تری در محفظه احتراق می شود كه نتيجه مستقيم آن، افزايش چشمگير اما محدود و مقطعی توان توليدي موتور است. اين گاز وقتي وارد سيلندر پژو پرشیا مي شود، به دليل گرماي زياد داخل محفظه به اتم اكسيژن و نيتروژن تجزيه می گردد. آموزش تعمیرات پژو 405 تصور کنید مسیری طولانی که در حال سفر هستید به جایی میرسید که. اين عمل با گرفتن گرما از سيلندر همراه است در نتيجه دماس محفظه ی احتراق كم مي شود. به طورکلی میتوان گفت : تیونینگ پرشیا ، به معنای ارتقای فنی و ظاهری است . مشخصات فنی پژو SLX. چگونه موتور سمند و پژو ۴۰۵ وپرشیا را تقویت کنیم؟ پژو405 مدل 85 موتور تقویت بیمه ندارد رنگ فقط سره کاپوت ماشین موتور… پژو405 مدل 85 موتور تقویت بیمـه ندارد رنگ فقط سره کاپوت ماشین موتور… تیپ بخاطر موتور تی یو فایو در سربالاییها کم میاره من خودم سمند تی یو فایو داشتم از نظر مصرف. نام خودروقیمت کارخانهقیمت بازارپژو 206 تیپ 2۳۳۰… این هدرز تیپ 5 هست و بر روی 206 تیپ5 هر مدلی .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.