قیمت هدرز پژو 405

بله روی 405 مـی شـه بست . یـادگیری و کشف مـهارت های تقویت حافظه مـی تواند درون . 3/5/1388 تقویت موتور پراید از همـین حالا بگویم کـه تقویت پراید فقط حرام … اون ماشین اون روز خراب بود و منبعش رو دو لول کرده بود واسه همین نفس میداد مگرننه اون ای ال ایکس سفیده با من انداختیم قبلا تا 190 یه نصفه ماشیم جلو بود از من . سایپا اطلس بر اساس پلتفرم X200 توسعه پیدا کرده و به نوعی نسخه ارتقا یافته و فیس لیفت کوییک به حساب می آید. میشه امروز یه پژو دویست و شش با ایسیو هفت چهار چهار داریم، قبلا ریمپ کرده بودیم ولی این بار برای داینوتیون مراجعه کردن. به عنوان مثال زیبایی صدای اگزوز یوشیمورا در موتوری با حجم 250 با دو سیلندر، کمتر از موتوری با حجم 1000 با چهار سیلندر می باشد. طراحی و ساخت مانیفولد به صورتی است که سطح آن صیقلی نیست و زبر و ناصاف نیز به نظر میرسد، از همین جهت در هنگام خارج شدن گازها آلاینده، اختلالاتی دیده میشود، اما از آنجاییکه در طراحی و ساخت هدرز 206 آلمینایز از روش خمکاری استفاده شده است، سطح آن صاف و صیقلی دیده میشود و به همین دلیل خروج گازهای آلاینده به بهترین حالت ممکن اتفاق میافتد.

مزایای نصب هدرز روی موتور پژو ۲۰۶ هدرز بر روی موتور TU5 باعث افزایش ۷٫۵ اسب بخاری قدرت این موتور شده مصرف سوخت آن را می کاهد. همانطور که گفته شد هدرز با جایگزین شدن به جای منیفولد چدنی باعث افزایش عملکرد، بهبود قدرت خروجی پیشرانه و کاهش مصرف سوخت پیشرانه میشود. در نهایت اینکه به یاد داشته باشید که اگزوز، به مرور زمان که مصرف میشود، از دور هم باید خارج شود. در ابتدای این مقاله بهتر است واقعیتی را با شما بازگو کنیم ، معمولاً شرکت های سازنده اتومبیل ECU ها را به نوعی تنظیم مینمایند که خودرو نتواند نهایت کارایی خود را نشان دهد چراکه در صورت استفاده حداکثری از توان خورو امکان به وجود آمدن ایراداتی وجود دارد پس نمیتوان گفت این کار اشتباه است. تقویت موتور پراید و پژو 405 تعویض سوزن های انژکتور و یـا تمـیز آن ها به… آموزش ویدیویی تعمـیرات خودروی پراید ، پژو 206 و 405 و زانتیـا و پیکان و مزدا… شاید هم خودروی شما در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد و همه چیز آن درست کار می کند، اما دوست دارید قدرت ماشینتان بیشتر از این باشد که بتوانید بدون خرج زیاد، احساس کنید در یک ماشین مدل بالاتری هستید، سرعت بیشتری داشته باشید و در سربالایی ها به راحتی سبقت بگیرید.

اگر قصد دارید خودروی خود را تیونینگ کنید و یا توان خروجی آن را بالا ببرید، اولین گامی که باید بردارید، تقویت قدرت موتور خودرو می باشد. استپر یکی از اجزایی است که باید هر چند وقت یک بار آن را تمیز و بشویید و دوباره بر سر جای خودش قرار دهید . در سال ۱۳۷۲ شرکت تولیدی موتور، گیربکس و اکسل مگاموتور تاسیس شد و ماموریت یافت که با فعالیتهای خود زمینه کاهش هر چه بیشتر وابستگی صنعت خودرو در تولید قوای محرکه به خارج از کشور را فراهم نماید. دوستان برای ارتقا قدرت موتور پژو 405 انژکتوری به 110 اسب بخار چه مواردی رو پیشنهاد می کنید؟ تغییر گیربکس برای چه ماشین هایی توصیه میشود؟ ما میتوانیم با تنظیم مجدد سنسور اکسیژن دوم و یا حذف آن در ای سی یو چراغ چک را که بر اثر نصب هدرز ، خالی کردن کاتالیزر و دلایل دیگر دائما روشن میشود را کاملا خاموش نماییم. موتور 1.3 لیتری اینخودرو با یک کاربراتور WEBER 45 تغذیه میشود.

خودرویی با همان شخصیت پژو 405 که به عنوان یک گام کوچک در خودروسازی … شرح مطالبی درون مورد پژو 405کاربراتوری – درمورد 405 کاربراتوری بیشتر بدانیم. این قطعه که در مجاری تنفسی موتور و یا در دهانه ی ورودی هوای کاربراتور و انژکتور قرار میگیرد با یکدست کردن جریان هوا به افزایش کارایی سیستم مکش کمک می کند که البته به علت قیمت بالا در مقابل کارایی کم کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. تنظیم باد لاستیک بسته به فصول مختلف تنظیم میگردد اما در مورد شتاب بایستی باد دقیق بسته به شرایط تنظیم گردد. در این خودرو ها با پیچیدگی بیشتر مجهز به آپشن کروز کنترل هستند اما عملکرد مکانیزم دریچه گاز آن ها مستقیما به پدال متصل است و این اتصال الکترونیکی نیست بلکه مکانیکی و از نوع اهرم بندی و یا سیمی می باشد . در دریچه گاز برقی امکان کنترل دقیق تر به میزان هوای ورودی به موتور نسبت به دریچه گاز مکانیکی موجود دارد و در نتیجه باعث افزایش راندمان و کارایی موتور خواهد شد . این سنسور موقعیت لحظه ای دریچه گاز را به منظور تشخیص وضعیت های دور آرام ، شتاب گیری ، کاهش سرعت خودرو می شود .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *