قیمت هدرز پژو 405

پس با بکار بردن فیلتر K&N هوای بیشتری در زمان مشابه در اختیار موتور برای عمل احتراق قرار می گیرد که باعث افزایش قدرت موتور شده و به دلیل فیلتراسیون بهتر از ورود ذرات و غبار به داخل موتور که سبب استهلاک قطعات داخلی موتور می شود جلوگیری می نمایید افزایش قدرت حدودا %۱۰ در فیلترهای جایگزین و کاهش مصرف سوخت %۱۰ که متعاقب افزایش قدرت پدید می آید به همراه مادام العمر بودن فیلترهای K&N و نیاز به شستشوی هر ۱۵۰۰۰ کیلومتری آنها که با هزینه جزئی حدودا ۱۲۰۰۰ تومانی انجام می شود هزینه زمان خریداری آن را به راحتی جبران می نماید. این قطعه که در مجاری تنفسی موتور و یا در دهانه ی ورودی هوای کاربراتور و انژکتور قرار میگیرد با یکدست کردن جریان هوا به افزایش کارایی سیستم مکش کمک می کند که البته به علت قیمت بالا در مقابل کارایی کم کمتر مورد استفاده قرار می گیرد. مطعمنا هر شرکت سازنده ای با توجه به مشخصات موتور و فضایی که در اختیارش قرار داده می شود ، باید یک شکل از هدرز را طراحی کند .

خودرو از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که همگی باهم یک بازدهی خوب ایجاد می کنند. Treadwear یا شاخص چسبندگی این لاستیکها 100 است که باعث میشود حتی در مسیرهای لغزنده و خیس هم خودرو بر روی جاده چسبندگی مناسبی داشته باشد. وزن پايين خودرو نيز سرعت و شتاب خوبي به آن ميدهد. حتی بر فرض محال اگر روغن موتور خارجی هم باشد حداقل 5 برابر قیمت روغن موتور ایرانی را باید داشته باشد و مطابق با آخرین تست انجام شده روغن موتور نمیتواند تاثیر مستقیم در شتاب خودرو داشته باشد ، مگر در شرایطی که روغن موتور کاملاً استفاده شده حداقل های کیفی را نداشته باشد. شاید دیده باشید اتومبیل های صفر کیلومتر که تازه از کمپانی خارج شده اند دارای محدودیت سرعت میباشند که این محدودیت معمولاً روی 170 الی 180 کیلومتر بر ساعت است ، یعنی شما نمیتوانید با این خودرو بیش از این سرعت را تجربه کنید ، تمامی این محدودیت ها با ریمپ کردن ای سی یو رفع خواهد شد. در دامپ ریمپ شده برای پژو ۲۰۶ با ای سی یو Siemens CBM ، خودرو از یورو ۴ به یورو ۲ تبدیل شده و قابلیت فوق در آن اعمال شده است. راه های مختلی برای این منظور وجود دارد.

معمولا مشتری های ۲۰۶ سوار از کندی عکس العمل گاز و خرفتی ماشین در شروع حرکت شکایت دارند، بعضی ها هم موضوع را تحت عنوان ۲۰۶ های قدیم بهتر راه می رفتند و کیفیت مطرح می نمایند. هدرز چه نقشی در ماشین دارد ؟ شاید هم خودروی شما در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد و همه چیز آن درست کار می کند، اما دوست دارید قدرت ماشینتان بیشتر از این باشد که بتوانید بدون خرج زیاد، احساس کنید در یک ماشین مدل بالاتری هستید، سرعت بیشتری داشته باشید و در سربالایی ها به راحتی سبقت بگیرید. فیلترهای K&N با استفاده از ساختار منحصر بفرد با نانوتکنولوژی به کار رفته در آنها دارای دبی هوای حدود دو برابر یک فیلتر عادی در یک موتور می باشد حال آنکه می تواند حدود %۹۷.۹ ذرات را فیلتر نماید. یک موتور 1.5 لیتری 8 سوپاپ با 80 اسب بخار قدرت 128 نیوتن متر گشتاور. روی بلیزر مدل 1978، این پیشرانه قادر به تولید بیشینه قدرت 165 اسببخار و بیشینه گشتاور 353 نیوتنمتر بوده است. پیشرانه 8 سیلندر 6.2 لیتری سوپرشارژردار هلکت هم اکنون قدرت 1012 اسب بخاری و گشتاور عظیم 1314 نیوتون متری را تولید می کند که به لطف سوپرشارژر ارتقا یافته، پولی های جدید، هدرز از جنس فولاد ضدزنگ، اگزوز بهتر و…

در سال ۱۳۷۲ شرکت تولیدی موتور، گیربکس و اکسل مگاموتور تاسیس شد و ماموریت یافت که با فعالیتهای خود زمینه کاهش هر چه بیشتر وابستگی صنعت خودرو در تولید قوای محرکه به خارج از کشور را فراهم نماید. افزایش شتاب خودرو یکی از مواردی است که معمولاً افراد حساس که از شتاب خودرو خود راضی نیستند به دنبال آن هستند که ما در این پست کاملاً این موضوع را بررسی کرده ایم و راهکارهای ایده آلی برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید شتاب خودرویتان را افزایش دهید. هر چقدر سریع تر این گاز ها خارج شوند فضای بیشتری برای احتراق بنزین ایجاد می شود. از آنجا که سوخت بنزین به اکسیژن نیاز دارد با رسیدن اکسیژن بیشتر، احتراق سوخت بیشتر و سریع تر است که باعث می شود از توان موتور، بیشتر بهره ببرید. وظیفه ی اگزوز که خارج کردن مواد و گاز های زائد به بیرون است. هنگامی که ما پای خود را روی پدال گاز می فشاریم، دریچه هوا به موتور بازتر می شود و اگر هوای کافی به موتور نرسد، مطمئنا نمی توان از موتور انتظار قدرت بیشتری داشت.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *