قیمت هدرز پژو 405

و گشتاور خودرو با میل لنگ می باشد . نصب و تنظیم سخت افزاری میل سوپاپ علیرغم ظاهر ساده دارای نکاتی است که در صورت عدم رعایت آسیب های جزیی و کلی به موتور می رساند. تعویض درست میل سوپاپ می تواند تا %۱۵ به قدرت موتور تنفس طبیعی کمک نماید. با این تغییر شتاب 0 تا 100 کیلومتر این خودرو با 1.1 کاهش به زیر 10 ثانیه خواهد رسید و اختلاف خود را با اتاق موتور TU5 بیشتر کرده و به شتاب پارس ELX نزدیک میکند. افزایش شتاب خودرو یکی از مواردی است که معمولاً افراد حساس که از شتاب خودرو خود راضی نیستند به دنبال آن هستند که ما در این پست کاملاً این موضوع را بررسی کرده ایم و راهکارهای ایده آلی برای این کار به شما پیشنهاد خواهیم داد تا بتوانید شتاب خودرویتان را افزایش دهید. در موارد زیادی نیز مایع خنککننده از سمت منیفولد اگزوز (هدرز) نشت کرده و یا دود سفید غلیظی از اگزوز دیده میشوند. در کنار این تقویت به فکر انژکتورش هم باشه مصرف کمتر .

همانطور که اشاره شد، هدرز بیشتر در صنعت تیونینگ خودرو کاربرد دارد و کمتر خودروسازی این قطعه را به صورت فابریک بر روی خودرو نصب میکند؛ بنابراین هدرزها اغلب در فضای کارگاهی تولید میشوند که نحوه خمکاری لوله باید توسط دستگاههای مخصوص به صورت دقیق انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر قابل توجهی بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت. در تنظیم باد لاستیک برای درگ باید بدانید که لاستیک تایرها باید بیشتر از حالت معمول باشد تا چسبندگی کمتر شود. هدرز موصوف مطابق شکل دو تیکه بوده و از کیفیت ساخت بالایی برخوردار میباشد همچنین مطابق شکل بصورت 4-1 بوده و با دستگاه CNC خمکاری گردیده و بصورت تمام استیل 304 بوده و جوشکاری قسمت رگولاتور و منجیت این هدرز از نوع جوشکاری آرگون بوده که توسط مهندسین مجرب جوشکار آرگون بصورت دقیق و مقاوم انجام شده است همچنین دارای دو عدد دریچه سنسور بوده که در صورت عدم استفاده می بایست از کورکن استفاده گردد . ضربه گیر دو طرفه دسته موتور U پژو امـیرنیـا405, ۷,۳۰۰تومان. سلام دوستان ماشینم پژو پارس مدل ۸۲ که تا حالا دو بار واشر عوض کردم سرسیلندر صفر انداختم و واشر … 14-01-2010, 08:45 pmبا سلام.

یکی از مـهمترین سوالهای سالهای اخیر خریداران این هست که اگر این هدرز این همـه مزایـا دارد، چرا خود کمپانی مادر بـه جای منیفلد دود چدنی از هدرز استفاده نمـیکند ؟ در این هدرز 2 جایگاه به منظور نصب سنسور اکسیژن درون نظر گرفته شده کـه در مدلهای تک سنسوره یکی توسط کور کن فابریک (که همراه هدرز ارائه مـیشود) بسته مـیشود. و نکته دوم در زمان تعویض روغن استفاده از شوینده موتور است ، شوینده موتور ماده پاک کننده بسیار قوی میباشد که قبل از تعویض روغن بایستی درون موتور ریخته شود که در نهایت کافی است بعد از این کار موتور 20 دقیقه کار کند (بهتر است ماشین رانده شود) این ماده علاوه بر اینکه داخل موتور را کاملاً پاک میکند میتواند صافی کارتر را نیز پاک کند که در نتیجه این کار پمپاژ روغن به نحو احسنت انجام خواهد شد. جواب اصلی این سوال درون قیمت تمام شده بیشتر یک هدرز نسبت بـه منیفلد دود چدنی است. پس گشتاور و قدرت در کنار یکدیگر باعث بیشتر شدن شتاب سرعت اولیه شده و همچنین باعث بالا رفتن آن می شود .

در واقع با قرار دادن سیستم اگزوز سوپر اسپرینت بر روی یک خودروی ۲۰۶ TU5 شما اجازه آزاد شدن ۱۵hp اسب بخار به همراه ۱۱ نیوتن متر گشتاور بیشتر را به موتور می دهید که این معنای شتاب گیری بهتر می باشد. این موضوع به دلیل تفاوت کیفیت سوخت در ایران به شکل کاملا محسوس بعد از ارتقای ECU قابل مشاهده است. اما این اسطوره دنیای خودروسازی در نهایت موفق به خرید اسب شیهه کشان مارانلو نشد و همین موضوع یک جنگ پیدا و در عین حال پنهان را میان فورد و فراری رقم زد. در یک تعریف کلی میتوان هدرز تمام استیل پژو 405 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *