قیمت هدرز پژو 405

ایندفعه یه ماشین خیلی خاص داریم رو داینو و کلی توضیحات تکمیلی. داینوتیونینگ هایما، ال نود وانت، تیبا و کلی توضیحات تکمیلی. در یک تعریف کلی میتوان هدرز فولادی پژو 405 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود. نکتهی دیگری که در رابطه با ساخت هدرز فولادی پژو 405 باید به آن اشاره کرد، دستگاههایی است که در ساخت آن به کار میروند؛ دستگاههایی که در این موضوع به کار میروند را میتوان دستگاههای مخصوص به خمکاری لوله در نظر گرفت، همچنین توجه داشته باشید که جوشکاری و تمام اقداماتی که در طراحی و ساخت این قطعه انجام میشود، در کیفیت نهایی قطعه تاثیرگذار هستند. این موتور بسیار با دوام و کم استهلاک و همچنین کم مصرف ، نرم و پر شتاب است. همچنین در صورت سالم بودن دیسک تمایلی به قفل نمودن ندارند و لذا در هنگام ترمزهای میخ سعی در نگه داشتن بدون قفل شدن چرخ ها دارد و لذا بعضی مواقع حس نیش ترمز ضعیف را دارند ولی در واقع خودرو را در مسافت کوتاه تر نگه می دارند.معمولا بعد از ۵۰۰ کیلومتر راننده به آن عادت نموده و از ترمزهای قوی تر خود لذت خواهد برد.

معمولاً برای گرم نگه داشتن گاز های خروجی جهت تسریع در خروج آن ها و همچنین جلوگیری از آسیب دیدگی قطعات داخل موتور به دلیل گرمای زیاد، هدرز را با نوار عایق بندی می کنند. خودرو از قسمت های مختلفی تشکیل شده است که همگی باهم یک بازدهی خوب ایجاد می کنند. مجموعه شینیگامی با چندین سال تجربه در زمینه ریمپ و کالیبراسیون در بهترین مراکز ایران مثل ایپکو ایران خودرو، این اطمینان رو به مشتریاش می ده که ریمپی که در این مجموعه انجام میشه حاصل سال ها مطالعه و تجربه در زمینه موتوراسپرت و ایسیو هست. تقویت موتور پراید و پژو 405 تعویض سوزن های انژکتور و یا تمیز کردن آن ها به… این قطعه که در مجاری تنفسی موتور و یا در دهانه ی ورودی هوای کاربراتور و انژکتور قرار میگیرد با یکدست کردن جریان هوا به افزایش کارایی سیستم مکش کمک می کند که البته به علت قیمت بالا در مقابل کارایی کم کمتر مورد استفاده قرار می گیرد.

سایپا اطلس بر اساس پلتفرم X200 توسعه پیدا کرده و به نوعی نسخه ارتقا یافته و فیس لیفت کوییک به حساب می آید. به طوری که مصرف سوخت اندکی کاهش پیدا کرده و قدرت موتور و شتاب بیشتر میشود. عمل هدایت و خارج کردن گاز های ناشی از احتراق معمولا وظیفه منیفولد است که امروزه با توجه به قابلیت های چشمگیر هدرز و افزایش عملکرد، بهبود قدرت خروجی پیشرانه و کاهش مصرف سوخت به واسطه آن، این محصول جایگزین شده است. این ماشین بعد از یک ماه و نیم دوباره به مراجعه کردن و طبق چیزی که بهشون مشاوره دادیم داون پایپ نصب کردن، می تونید تفاوت رو ببینید. شاید هم خودروی شما در حال حاضر هیچ مشکلی ندارد و همه چیز آن درست کار می کند، اما دوست دارید قدرت ماشینتان بیشتر از این باشد که بتوانید بدون خرج زیاد، احساس کنید در یک ماشین مدل بالاتری هستید، سرعت بیشتری داشته باشید و در سربالایی ها به راحتی سبقت بگیرید. کاربرد این محصول برای خودروها به این صورت است که به روند خروج دود حاصل از احتراق در سیلندرها سرعت می بخشد و با انجام کامل این کار موجب احتراق مجدد با مکش هوای تازه به درون سیلندر ها می شود.

بعضي از افراد بر روي اين خودرو موتور آزرا را نصب ميكنند با اينكه موتور آزرا قويتر است و توان مناسبي دارد ولي براي كساني كه تشنه سرعت و شتاب نيستند چنگي به دل نميزند اما با نصب سوپرشارژر با Boost يا فشار VPSI بدون اينكه تغييري در موتور ايجاد شود به صورت استاندارد و با لوازم فابريك نميتوان با كوپه شتابي در حدود زير شش ثانيه را تجربه كرد. هدر یا هدرز بهترین انتخاب برای افزایش قدرت و شتاب می باشد. درود بله تا به حال که مشکلی نبوده برای نصب هر مکانیکی می تواند برایتان نصبش نماید. تنها موضوعی که بعضی از رانندگان به آن معترضند حس ترمزگیری این لنت ها می باشد که از ابتدا تا بعد از داغ شدن یکسان است. این هدرز پژو ۲۰۶ مناسب برای تیپ ۲ بخشی از سیستم اگزوز محسوب می شود که به تنهایی حدود ۵ تا ۱۰ درصد به قدرت و گشتاور تولیدی پیشرانه خودرو می افزاید. معیار هایی نظیر شتاب ,در این خودرو ها نباید ملاک اصلی باشد ,زیرا تفاوت این خودرو ها با موتورهای تقریبا هم حجم در درگ ,به اندازه ی چند خودرو می. البته توجه داشته باشید جنس لنت نیز در شتاب شما تاثیر خواهد داشت پس سعی کنید از لنت مناسب برای لنت کوبی صفحه استفاده کنید و بهترین جنس را انتخاب کنید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز