قیمت هدرز پژو 405

واسه 6 سیلندر وزن زیادی سنگینه و گشتاورش کم که توی مسیر های گلی و برفی سر بالا مشکل زاست به شدت.ولی توی مسیر های صخره ای و جاهایی که ماشین 3 لنگ یا 2 لنگ میشه به خاطر فنر بندی عقبش بسیار یهتر از موهاوی عمل میکنه. سرسیلندر کامل تک گانه 405 سمند پارس-ایساکو زیر قیمت شرکت – اصلی ایساکو – سرسیلندر کامل پژو موتور 1800 – اضافه کرایه برگشت داده میشه – 40 تومان زیر … استارت کامل پژو 405 ، پارس ، سمند – اتحاد موتور peugeot 405 , Pars , Samand Full Start – Etehad … موتور فن پیچی پژو 405 ، پارس ، سمند ، آردی ، روآ – اتحاد موتور. هدرز 405 سمند پرشیا xu7 1800 جنس فولادی استیل با 2 سال گارنتی 405 1800 headers این هدرز قابل نصب بروی پژو 405 پرشیا و سمند 1800 xu7 و یا هر خودروی دیگر با موتورxu7 و 1800 سی سی 8 سوپاپ میباشد. پژو 405 در سال 1984 توسط شرکت خودروسازی فرانسوی معرفی گردید و به صورت رسمی از …

خودرو پژو ۴۰۵ GLX برای اولین بار در سال ۱۳۷۱ با موتور ۱۶۰۰ سی سی وارد بازار شد. این قطعه بر روی خودرو های شهری نصب نخواهد شد مگر اینکه صاحب خودرو بخواهد و به صورت جداگانه آن را نصب کند . همانطور که اشاره شد، هدرز بیشتر در صنعت تیونینگ خودرو کاربرد دارد و کمتر خودروسازی این قطعه را به صورت فابریک بر روی خودرو نصب میکند؛ بنابراین هدرزها اغلب در فضای کارگاهی تولید میشوند که نحوه خمکاری لوله باید توسط دستگاههای مخصوص به صورت دقیق انجام شود و کیفیت عملیات جوش کاری و ماشین کاری نیز تاثیر قابل توجهی بر روی قابلیت های نهایی محصول خواهد داشت. در موتور های احتراق داخلی ، دود حاصل از احتراق در سیلندر ها باید خارج گردد تا سیکل احتراق مجددا با مکش هوای تازه به درون سیلندر ها تکرار می شود . ۱۰۰ درصد لوله ای که صاف است خروج بیشتری دارد، چرا باید خروج کمتری داشته باشد؛ بنابراین طرح چنین موضوعی شایعه است. همین موضوع سبب این میشود که علاقهمندان به صنعت تیونینگ به سراغ استفاده از هدرز که در واقع یک منیفولد (چند راهی) است که به خروج سریع و پر فشار گازهای سوخته شده حاصل از احتراق یاری می رساند، بروند.

موتور 1.3 لیتری اینخودرو با یک کاربراتور WEBER 45 تغذیه میشود. بطوری کـه یک منیفلد اگزوز از جنس چدن حدودا 25 الی 30 دلار و یک منیفلد با راندمان بالا (هدرز) بیش از 500 دلار قیمت دارد. افزایش حبابی قیمت خودروهای وارداتی. همانطور که در چند سطر بالا به مزایای نصب هدرز اشاره شد، در برخی از مواقع تجهیز خودرو به این قطعه چندان بدون مشکل هم نیست؛ چرا که برخی از هدرزهای دست سازی که به وسیله مکانیک های سنتی یا برخی از صاحبین مغازه های اگزوز سازی ساخته می شوند نه تنها نمیتوانند کارایی هدرزهای حرفه ای را داشته باشند، بلکه در بعضی از موارد گزارشهایی در خصوص افزایش صدای پیشرانه و سیستم اگزوز، افزایش مصرف سوخت و حتی افزایش آلایندههای خارج شده از خودرو هم منتشر شده و در یک کلام نتیجه برعکس برای خودرو دارد. شما مـیتوانید درون بخش اطلاعات فنی خودرو بر اساس نیـاز خود و بر اساس فاکتورهای مختلف مانند : کلاس بدنـه – نام کمپانی – بازه قیمت خودرو خودرو مورد نظر خود را جستجو… اسپویلرها بر دو نوع ثابت و متحرک هستند. هدرز مربوط به قسمت موتور خودرو میباشد و بسته به نوع آن از سرسیلندر خودرو که قسمت بالایی موتور خودرو میباشد شروع شده و تا زیر موتور امتداد میابد.

نوع گارانتی. اصالت و سلامت فیزیکی … در صورتی که قطعه مورد نظر خود را در لیست قیمت لوازم یدکی پژو 405 با ما تماس بگیرید : ۷- … خرید موتور کامل G64 ، لیست قیمت موتور کامل G64 ، ارزانترین قیمت موتور … لیست قیمت لوازم یدکی پژو 405 – قیمت قطعات پژو 405 – glx … لیست قیمت قطعات استوک موتور ونیم موتور و متعلقات موتور ارائه قطعات استوک و وارداتی با پنج درجه کیفی: ممتاز( کم کارکرد) – فابریک درجه ۱ … لیست قیمت قطعات استوک موتور ونیم موتور و متعلقات موتور ارائه قطعات استوک و وارداتی با پنج درجه کیفی: ممتاز( کم کارکرد) – فابریک درجه ۱ – فابریک درجه ۲ … یکی از قطعات که بخشی از سیستم اگزوز محسوب می شود ، هدرز نام دارد و در حقیقت جایگزین مینفولد چدنی فابریک پیشرانه خواهد شد . کمپانی D2 یک کمپانی تایوانی می باشد ولی کیفیت تولیدات آن در حدی بوده که بر روی خودروهای سوپر اسپرت آلمانی و ایتالیایی در اروپا نصب می گردند.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.