هدرز 405 تیوفایو – هدرز 405 تیوفایو مناسب برای تمامی خودرو های 405 تیوفایو

قبل خرید هدرز 405 تیوفایو بهتر است با نحوه کارکرد هدرز 405 تیوفایو آشنا شوید. اما در کشور ما نیز چندین سال است که سازندگان سیستم های اگزوز فعالیت می کنند و برای انواع موتور موجود در داخل اعم از داخلی و خارجی هدرز طراحی می کنند که یک از آنها شرکت Engine Arts می باشد که از سال 2010 شروع به فعالیت کرده است. هنسی ادعا کرده که ماموت 1000 قادر است طی 3.2 ثانیه از حالت سکون به مرز 100 کیلومتر بر ساعت برسد؛ بدین ترتیب این پیکاپ سریع ترین پیکاپ تیون شده شرکت رم محسوب می شود که حال با وجود ابعاد بسیار بزرگ و وزن سنگین، شتابی در محدوده ابرخودروها دارد! به گزارش خودروتک به نقل از عصرایران – نیسان قطعا یکی از مطرح ترین برندهای فعال در صنعت جهانی خودرو است که سابقه تاسیس آن به 1933 میلادی باز می گردد. بنابراین ، وقتی هدرها اگزوز را خارج می کنند ، مازاد هوای پاک وجود دارد و به موتورها اجازه می دهد تا تولید اسب بخار را افزایش دهند.

بنابراین اگر انژکتورهای خودرو سالم باشد، مشکل سوخت رسانی نداشته باشد و جرقه زنی کامل باشد و هیچ ایرادی در سیستم وایر و شمع نباشد، آلایندگی خودرو به کمترین حد ممکن می رسد. با تغییرات فشارهوای موتور واختلاف آن با فشار محیط پیرامون ولتاژی متناسب با فشار هوای منیفولد به ECU ارسال می شود خرابی این سنسور موجب افزایش مصرف و گاهاً روشن نشدن موتور می شود. شما می توانید مقاله کامل این موضوع را در این لینک مشاهده کنید. نوع دیگر، سیستمی است که از طریق لوله های مجزا، نیترو را از مخزن آن، به گذرهای مانیفولد ورودی می پاشد. در حالت عادی و استفاده شهری، فشار بوست توربو بر روی عدد ۹psi تنظیم شده است به این دلیل که در شهر نیاز به بوست های بالا نیست و با همین میزان بوست میتوان خیلی از خودرو هایی که در سطح شهر تردد میکنند را پشت سر گذاشت. خودرویی که از سال ۱۹۶۶ برای ۴ سال پیاپی توانست فراری را در لمانز شکست بدهد. برجستگیها و فرورفتگیهای روی بدنه از درپوش موتور گرفته تا نمای جانبی و سپرها همه و همه در تلاشاند نمایی خشن و عضلانی به این اسب آمریکایی ببخشند و باید اعتراف کرد به شدت در القای این حس نیز موفق هستند.

شاید ۳۱۰ اسب بخار چندان رقم بالایی نباشد اما مجموعه هماهنگ موتور و گیربکس این اسب سرکش معنای حقیق ضربالمثل آمریکایی Less is more هستند… این اسب سرکش یک افسانه رویایی مثل لامبورگینی و فراری نیست. این نمونه نیز جز کمیاب های نیسان محسوب می شود زیرا فقط روی R33 اسکاری لاین GT-25t و R34 اسکای لاین GT-T نصب شده است. جنوب نمایشگاه با اتومبیل 206 نوک مدادی روبرو می شوید که سیستم استثنایی GROUND ZERO روی آن نصب شده و هر چند وقت یک بار جنوب نمایشگاه را کاملا به لرزه می اندازد . اکثر پاسخهای فورد، ما را به یاد پورشه ماکان s میاندازد. به هر حال از کنار هم قرار دادن نامهایی چون هنری فورد، انزو فراری، کارول شلبی، کریستین بیل، مت دیمون و کن مایلز بیتردید نتیجهای دلنشین و هیجانانگیز پدید خواهد آمد. این وضعیت در هنگامی که این خودرو 4 سرنشین داشته و راننده در تابستان کولر خودرو را هم روشن میکند، تقریبا غیر قابل تحمل میشود ! سیستم تعلیق این موتور سیکلت تا حدودی به مانند RC 211 V می باشد کمک های جلو معکوس 41 میلی متری می باشند که قابلیت تنظیم از روی سر کمک را دارند و 119.5 میلی متر هم بالا و پایین می روند و در قسمت عقب هم یک کمک فنر مرکزی وجود دارد 129.5 میلی متر بالا و پایین می روند و همین خود بسیار هندلینگ موتور را بهبود بخشیده است و این سیستم تعلیق خیلی خوب و سریع عکس العمل از خود نشان می دهند، البته یکی دیگر از دلایل بهبود هندلینگ این موتور سیکلت انجین آن می باشد که طول آن 236 میلی متر می باشد و بیشتر وزنش به سمت جلوی موتور سیکلت است.

البته ارزان ها بیشتر صدای موتور را زیبا می کنند. البته یدککش این خودرو میتواند برابر وزن آن یعنی ۲٫۵ تن یدک بکشد. این گروه خاموشی نداره؟ او یکی از سه رانندهای بود که دستیابی دراماتیک فورد به خط پایان را در سال ۱۹۶۶ برای این کمپانی رقم زد. سیستم تعلیق نیز از همین قاعده پیروی میکند و بهروزرسانیهای مفیدی را به خود دیده است. در خودرو ، سیستم اگزوز یا خروج دود ، از منیفولد خروج دود که بر روی بلوک سیلندر بسته می شود ، شروع شده و تا عقب خودرو ادامه پیدا میکند. وقتی شما پای خود را تا انتها بر روی پدال راست فشار می دهید ، موتور 359 لیتر هوا و سوخت را به درون خود می بلعد. The post داستان فورد در برابر فراری را ببینید appeared first on Reglazh – رگلاژ. فورد رنجر رپتور ۲۰۱۹ طی مراسمی رسمی از سوی فورد در کشور مراکش توسط خبرنگاران جهانی تست و بررسی شد. تست درایو فورد رنجر رپتور ۲۰۱۹ فورد رنجر رپتور ۲۰۱۹ طی مراسمی رسمی از سوی فورد در کشور مراکش توسط خبرنگاران جهانی تست و بررسی شد. دریچه عبور در فیلتر روغن بنز باز می شود تا جریان نفت را هنگامی که روغن بیش از حد سرد است از طریق عنصر فیلتر جریان یابد، یا اگر فیلتر از فقدان تعمیر و نگهداری اشباع شود، اجازه می دهد.تغییرات منظم روغن و فیلتر روغن بنز مهمترین خدمات تعمیر و نگهداری است که می توانید برای طول عمر موتور خود انجام دهید.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.