قیمت هدرز پژو 405

شکل هدرز به صورت لوله هایی است که ابتدا به صورت سه و یا چهار لوله مجزا از یک طرف متصل به یک فلنج فلزی شده و از طرف دیگر لوله ها به هم متصل شده و در نهایت تشکیل یک لوله کلفت تر را میدهند و در آخر نیز یک فلنج کوچکتر بروی آن لوله نهایی متصل میشود. مخزن اگزوز نیز نقش مؤثری در خارج کردن هوای موتور به بیرون دارد. کاهش ارتفاع پرشیا باعث نزدیکتر شدن آن به زمین میشود و این مورد باعث میشود ماشین در پیچها سختتر از دست راننده خارج شود. در یک تعریف کلی میتوان هدرز تمام استیل پژو 405 را یک قطعه فنی برای تیونینگ و همچنین تقویت موتور در نظر گرفت که در زمانی که قیمت خودرو بالا میرود و افراد توانایی خرید یک ماشین پرقدرت و با کیفیت را ندارند، مورداستفاده قرار میگیرد و آن را بر روی خودرو نصب میکنند که نصب این قطعه سبب پیدایش ویژگیهای مختلفی در خودرو نیز میشود.

استفاده از کمک قنر با دوام بالاتر و جنس بهتر سبب بهبود عملکرد این قطعه شده و در نتیجه عمکرد کلی پژو پرشیا بهتر می شود. این قطعه جزیی از جلوبندی خودرو بوده و وظیفه آن مدیریت خودروی شما در حین عبور از دست اندازها و پیچ ها و چاله ها می باشد. هدرزفولادی پژو 405 یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. در طی این کار لامپ های ال ای دی را بر سقف اتومبیل قرار داده و فضایی همچون آسمان پرستاره در سقف ایجاد می نمایند. رو بقیه موتور های پژو کار کردن وقت تلف کردن هست و هیچ موقع انتظارت رو براورده نمیکنه.. یعنی با این حساب ماشین شما باید بتونه ELX تیونیگ تو تست آقا پیام رو با دو برابر این اختلاف جا بزاره! برای اینکار درصورتیکه قصد دارید از بلندگوهای جدید به عنوان جایگزین برای بلندگوهای کارخانهای استفاده کنید، حتماً باید باندهایی با همان ابعاد بلندگوی کارخانه تهیه کنید. تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیا و پژو405 سلام دوستان.اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و احساس می کنید موتورشون بهتون حال نمیده و ضعیفه و…

ههمچنین با افزایش راندمان موتور مصرف سوخت نیز بطور میانگین ۰.۶ لیتر در صد کیلومتر کاهش یافته و موتور نرمتر کار کرده و عمر بیشتری میکند. طراحی و ساخت مانیفولد به صورتی است که سطح آن صیقلی نیست و زبر و ناصاف نیز به نظر میرسد، از همین جهت در هنگام خارج شدن گازها آلاینده، اختلالاتی دیده میشود، اما از آنجاییکه در طراحی و ساخت هدرز از روش خمکاری استفاده شده است، سطح آن صاف و صیقلی دیده میشود و به همین دلیل خروج گازهای آلاینده به بهترین حالت ممکن اتفاق میافتد. با تیونینگ سیستم فرمان پرشیا ، به نتایج مثبتی نظیر: تامین یک اتصال مطمئن بین چرخ ها و فرمانی که توسط راننده کنترل میشود ، تامین روابط سینماتیکی کنترل شده به منظور دستیابی به زوایای صحیح چرخ های داخلی و خارجی ، به حداقل رساندن انرژی مصرف شده در هدایت خودرو ، دست می یابیم. در طی تیونینگ پژو پرشیا در شرکت تیونینگ کاراک ، کیفیت سواری دادن و قابلیت هدایت و کنترل پرشیا به طور قابل توجهی بهبود پیدا می کند. 2. بهترین و راحتترین و کم اصطحلاک ترین راه برای تقویت هست و جوابی که میگیری نسبت به هزینه فوق العاده هستش ، این داستانای توربو به درد نمیخوره و خطرناکه و دووم نداره و نمیشه و فلانه همش الکیه ، مثل قضیه گربه دستش به گوشت نمیرسه میگه پیف پیف بو میده هست ( به کسی برنخوره ) شما موتور فابریک رو میتونی توربو کنی با لوازم درست و راه اصولی 10Psi هم میتونی ازش بوست بگیری ، راه رفتنش هم در حد یه جنسیس کوپه سرحال میشه ، هزینه اش هم درسته یهوو باید داد و به نظر زیاد هست ولی از همه ارزونتر برات تموم میشه.

من یک PK مدل 84 داشتم و تصمیم به انجام این کار ( تقویت موتور که البته درست اون …. تغییر روکش صندلیها یکی از کارهای بسیار جذاب برای اسپرت دوستان است که کمتر پیش میآیند انجام نشده باشد و یا روکش فرمان ماشین به همین شکل. هدرز در واقع یک مینفولد خروجی بازنگری شده است که براساس اصول علم مکانیک سیالات شکل گرفته و به نحو دقیقی ساخته شده است . در داخل پژو پرشیا همچنین کنسول وسط ماشین میتواند از قسمت های قابل استفاده برای اسپرت کردن پرشیا به حساب بیاید. محوری که چرخ روی آن دوران می کند و روی آن یاتاقان بندی می شود.شغال دست پژو پرشیا یک قطعه لولایی شکل می باشد که مهمترین وظیفه آن تسهیل کردن چرخیدن چرخ ها بر روی محور فرمان می باشد و قابل توجه است بدانید که محور شغالدست ها اغلب سیبک فرمان یا سگ دست می باشد. این لامپا ها در حالت خاموش قابل رویت نمی باشند. عصر ايران. سايت تحليلي خبري ايرانيان سراسر جهان خبرهای علمی فرهنگی هنری ورزشی سیاسی و در عصرايران.

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *