هدرز فولادی پژو 405 – اگزوز خودرو مشهد – کهکشانی

گیرب: دستی. وضعیت … این هماهنگی با ازمایشات مکرر و استفاده از دستگاه دیناموتور برای بدست اوردن ایده ال ترین وضعیت هست. 5 راهکار ارزان برای افزایش قدرت موتور :: وان کار – 1Car, Dani @dani.speed.405 Instagram Profile | Picburn, بررسی مشخصات کیا ریو (مونتاژ) 1384 – 1390 | bama, پژو پارس ELX – خودرو بانک, پژو پارس TU5 بخریم یا سمند سورن ELX با موتور EF7؟ هدرز ها نسبت به شکل، طراحی، و جنسهای انها باعث افزایش قدرت از ۵٪ الی ۱۵٪ در موتور می شود. هدرز تمام استیل پژو 405 یک قطعه از اگزوز بهحساب میآید که میتوان آن را جایگزین منیفولد چدنی فابریک موتور کرد که به دلیل طراحی بهتری که برای آن در نظر گرفتهشده، کاهش مصرف سوخت و بهبود قدرت خروجی موتور را در پی خواهد داشت. هنوز مرحله تخلیه تمام نشده و تخلیه گاز ها تا بالا امدن کامل پیستونو بسته شدن سوپاپ دود ادامه دارد. اما بدون اعمال تغییرات روی این خودروها و نصب سپرهای آفرودی، این خودروها برای یک بیراهه نوردی تمام عیار آماده نخواهند شد.

هدر یا هدرز بهترین انتخاب برای افزایش قدرت و شتاب می باشد. عمل هدایت و خارج کردن گاز های ناشی از احتراق معمولا وظیفه منیفولد است که امروزه با توجه به قابلیت های چشمگیر هدرز و افزایش عملکرد، بهبود قدرت خروجی پیشرانه و کاهش مصرف سوخت به واسطه آن، این محصول جایگزین شده است. فیلتر هوای ماشین قطعهای است کاربردی ،در مسیر ورود هوا به سیستم سوخت رسانی خودرو (انژکتور یا کاربراتور ) که داخل محفظه مخصوص فیلتر ، نصب میگردد . کاربرد این محصول برای خودروها به این صورت است که به روند خروج دود حاصل از احتراق در سیلندرها سرعت می بخشد و با انجام کامل این کار موجب احتراق مجدد با مکش هوای تازه به درون سیلندر ها می شود. معمولا قطر درونی لوله هدرز نسبت به منیفولد فابریک خودرو بیشتر بوده و میتواند هوای خروجی را بهتر تخلیه نموده و مخصوصا در دور های بالا موجب میگردد تا موتور خودرو تنفس بهتری نموده و راندمان آن پایین نیاید.

در روش اول که معمولا توسط یک شخص متخصص انجام می شود، با توجه به نوع موتور، تغییراتی در آن ایجاد می کند که باعث افزایش محسوس توان موتور می شود. بدون افزایش بوست توربو. سبک سازی خودرو نیز یکی از روش های افزایش شتاب میباشد که از فلایول شروع شده تا میل لنگ و حذف صندلی ها ، تبدیل برخی قسمت ها خودرو مانند کاپوتها به فایبرگلس و… این قسمت باید دارای استانداردهای مورد نظر هم باشد. یکی از مهم ترین قسمت های موتور ماشین سیستم تخلیه می باشد . اول از همه موتور به علت یورو4 بودن اصلا شتاب و قدرت مناسب نداره که برای برطرف کردن این عیب من مجبور به استفاده از هدرز با صرف هزینه یک میلیون 300 هزار تومان شدم.که تا حدودی این مشکل رو برطرف کرد و موتور به نرمی کار میکنه و دور گرفتنش از قبل بهتر شده.دنده یک و دو به سختی جا میرند. گاز CNG به علت بالا بودن درجه اکتان و کم بودن نسبت تراکم موتور راندمان کاری موتور را کم می کند و درنتیجه شتاب خودرو نیز کم می شود. وبسایت مشرق: همه شرکت های خودروسازی دنیا از هر محصول خود ابتدا یک نمونه اولیه ساخته و پس از انجام تستهای مختلف تصمیم به ساخت آن در تیراژ بالا را میگیرند.

وبسایت مشرق: همـه شرکت های خودروسازی دنیـا از هر محصول خود ابتدا یک نمونـه اولیـه ساخته و پس از انجام تستهای مختلف تصمـیم بـه ساخت آن درون تیراژ بالا را مـیگیرند. تقویت موتور ماشین های سمند،پرشیـا و پژو405 سلام دوستان.اگر هر یک از این 3 ماشین را دارید و … با سلام واحترام يك دستگاه پژو پارس ELX موتور زانتيا مدل 1390 رنگ خاكستري … پژو پارس ELX باآفتاب پرشیا ELX مشکی مدلموتور زانتیا بافنی سالم بدون رنگ و خط و خش. پژو، پارس ELX، پژو پارس ELX مدل 1390 موتور تقویت! تیبا هاچ بک سفید اسپرت, قیمت موتور هندا هفتاد , خرید هدرز پراید عکس ماشین زانتیا مشهد,. ماشین های فروشی پژو مدل پارس ELX در شیراز ماشین فروشی پژو مدل پارس ELX در استان فارس خرید و فروش… استپر موتور مخصوص زانتیا و پارس ELX و سمند سورن با موتور XU7 L4. هدرز موتور XU7 ( قابل نصب بر روی پژو 405 و سمند و پارس)، … بر روی خودرو، ReFlash کردن میتواند به موتور خودرو را واقعاً تقویت کند و در موتورهای با … یـه سواله دیگه آیـا تعوض موتور سمند اونـهم با موتور 3000 توصیـه مـیکنند؟ قیمت موتور پرمـیوم 3000 20 ژوئن 2016 تصاویری از قطعات داخلی موتور گردان Premium HD 3000 .

هدرز چیست؟انجین آرتز هدرز انجین آرتز

دیدگاهی بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.